Zaprosił ją na imprezę, podał narkotyki i zgwałcił. Skończyło się tragedią

19-letni Brian Varela ze stanu Waszyngton został zatrzymany przez tamtejszą policję i oskarżony o zgwałcenie oraz nieumyślne spowodowanie śmierci swojej koleżanki, 18-letniej Alyssy Mae Nocedy. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia są naprawdę szokujące. Oboje znali się od kilku lat. Dzień przed feralnym spotkaniem Alyssa rozstała się z chłopakiem, kiedy więc dowiedziała się, że kolega organizuje imprezę postanowiła się na nią wybrać. Zgodnie z relacjami świadków, gdy tylko dziewczyna pojawiła się u Briana, w wynajmowanym przez niego lokum, zażyła przez nos dużą dawkę silnego leku przeciwbólowego, a chwilę później przyjęła też płynną marihuanę, po czym straciła przytomność. Brian wykorzystał ten fakt i zaczął gwałcić koleżankę. Zrobił jej również nagie zdjęcia, które powysyłał swoim znajomym. W jednej z wiadomości napisał, że dziewczyna jeszcze oddycha, ale zostawił ją i poszedł spać. Gdy obudził się rano zrozumiał, że Alyssa nie żyje i powiedział to swoim współlokatorom, którzy kazali mu wezwać policję. 19-latek jednak tego nie zrobił i ukrył zwłoki, po czym poszedł do pracy, gdzie opowiedział o wszystkim kolegom, wyznając im, że dziewczyna umierała gdy uprawiał z nią seks. Jeden ze współpracowników Vareli na wieść, że matka Alyssy szuka swojej córki, postanowił wezwać policję, która ostatecznie zatrzymała 19-latka. Został on oskarżony o gwałt i nieumyślne spowodowanie śmierci. Bliscy nastolatki zorganizowali specjalną zbiórkę w serwisie Gofundme.com, z której środki mają zostać przekazane na pokrycie kosztów pogrzebu dziewczyny.

zbrodnia

Brutalne morderstwo 18-latki. Wypompowali z niej krew, mocz i poćwiartowali ciało

Tą sprawą od kilku tygodni żyły całe Włochy, a teraz informacje o kulisach makabrycznej zbrodni obiegły także świat. Poćwiartowane ciało 18-letniej Pameli Mastropietro znaleziono 31 stycznia tego roku. Walizki, w których się ono znajdowało porzucono w okolicach centrum miasta Macerata. Kilka dni przed tym zdarzeniem dziewczyna uciekła z ośrodka dla narkomanów. O jej zabicie oskarżonych zostało trzech Nigeryjczyków. Jeden z nich miał podać dziewczynie zatrutą dawkę heroiny, jednak nie wiadomo czy Pamela zmarła na skutek przedawkowania czy też została brutalnie zamordowana. Sprawę skomplikował fakt, że jej poćwiartowane ciało zostało dokładnie wymyte wybielaczem i wypompowano z niego krew oraz mocz, w związku z czym nie sposób ustalić, czy 18-latka została wcześniej zgwałcona i czy to narkotyk doprowadził do jej śmierci. Śledczy przypuszczają, że dziewczyna mogła paść ofiarą rytualnego mordu lub też została zabita przez nigeryjską mafię, która słynie ze swoich makabrycznych praktyk. Mogłoby to mieć związek z tym, że z ciała usunięto serce, które mogło zostać zjedzone jako element przerażającego obrzędu. Obrońcy oskarżonych są oprócz tego zdania, że prawdziwy morderca może być wciąż na wolności, a zatrzymani obawiają się powiedzieć prawdę, bojąc się o swoje życie i życie swoich bliskich.

zbrodnia

W Rosji policja zatrzymała "rodzinę kanibali". Przyznali się do zabójstwa 30 osób!

W Krasnodarze w południowej części Rosji służby bezpieczeństwa zatrzymały parę osób - mężczyznę i kobietę - którzy podejrzewani byli o prowadzenie kanibalizmu. Dwójka, to najprawdopodobniej małżeństwo, jednak nie jest znane śledczym, kiedy wzięli ślub. Mężczyzna, 35-letni Dmitrij Bakshaev, pracownik Wojskowej Akademii Lotniczej, przyznał się do zabójstwa około 30 osób. Swoją "przygodę" z kanibalizmem rozpoczął w 1999 roku. Policja odnalazła jak dotąd tylko 7 ciał umieszczonych w opakowaniach. Wciąż szukają więcej. Według źródeł w rosyjskiej komisji śledczej Bakshaev i jego żona Natalia przechowywali ludzkie szczątki w lodówce, zamrażarce oraz w piwnicy. Dodatkowo policja odnalazła fragmenty mięsa, które zamarynowane były w słoikach. Odkryto także około 19 kawałków ludzkiej skóry, którą małżeństwo miało ściągać ze swoich ofiar. Para została zatrzymana po tym, jak służby odnalazły telefon mężczyzny, a na nim zdjęcia przedstawiające go z częściami ludzkich ciał. Na jednej z fotografii rozpoznano kobietę, mieszkankę Krosnodaru w wieku 35 lat. Na kolejnej widoczna była ludzka głowa na talerzu, otoczona kawałkami pomarańczy. Para w ostatnim czasie zamieszkiwała akademiki Wojskowej Akademii Lotniczej. Nikt z pracowników jednak nie miał możliwości wejścia do ich pokoju, gdyż partnerka Baksheaa wykazywała się wielką wybuchowością i agresywnością. Małżeństwo zostało zatrzymane przez rosyjską policję, wciąż trwają czynności sprawdzające ich miejsce zamieszkania i poszukiwanie innych dowodów zbrodni.

kanibalizmwRosjizbrodniaprawo

Dożywocie dla zabójcy dziewczynki z Kamiennej Góry

W poniedziałek Sąd Okręgowy w Jeleniej górze skazał Samuela N, za zabójstwo 10- letniej dziewczynki na dożywocie. Mężczyzna 19 sierpnia 2015 roku podczas gdy ofiara wchodziła z księgarni zadał jej cios siekierą w tył głowy. Był to czyn w którym N. nie tylko wyraził pogardę dla życia, ale również dla odczuć innych osób, bo zabił dziecko na oczach matki"- mówił sędzia" Andrzej Żuk. Dodatkowo skazany musi wypłacić rodzicom zamordowanej dziewczynki 200 tys. zł odszkodowania.

zbrodniawyrokkara