Studentka informatyki nie ma koleżanek, więc do sesji przedślubnej zaprosiła... kumpli! [GALERIA]

24-letnia Rebeca z Brazylii jest studentką informatyki. W liczącej 60 osób grupie jest jedną z zaledwie 4 kobiet. Nic dziwnego, że większość jej przyjaciół to mężczyźni. Jako przyszła panna młoda marzyła o sesji fotograficznej, które szczególnie popularne są za granicą - szczęśliwa narzeczona przygotowuje się do ślubu, a w organizacji pomaga jej grupka dziewczyn, najczęściej druhen. "Tydzień przed ceremonią w mojej głowie pojawił się pomysł dotyczący sesji. Przeglądałam fotografie innych panien młodych, które wraz ze swoimi przyjaciółkami śmiały się, piły szampana itd. i zrobiło mi się przykro, ponieważ nie mogłam mieć podobnej" - mówi Rebeca w rozmowie z serwisem Bored Panda. We współpracy z fotografem Fernando Duque udało jej się jednak zrealizować sesję, jaką zapamięta do końca życia. Udostępnione w sieci pamiątkowe zdjęcia szybko obiegły cały świat i stały się inspiracją dla innych panien młodych. Rebeca do ślubnych przygotowań postanowiła zaprosić... swoich przyjaciół! Obejrzyjcie naszą galerię 10 zdjęć i zobaczcie, jak wszyscy musieli ubawić się podczas sesji! :)

ślubzakochaniprzyjaźń

Japońska księżniczka straci status cesarski. Wszystko w imię miłości

25-letnia wnuczka cesarza Akihito postanowiła związać się z pochodzącym spoza rodziny królewskiej mężczyzną. Oznacza to, że japońska księżniczka Mako będzie musiała zrzec się monarszego statusu i opuścić rodzinę cesarską. O przyszłych zaręczynach poinformowało biuro prasowe pałacu cesarskiego. Rodzina księżniczki miała wyrazić zgodę na małżeństwo. Według nieoficjalnych doniesień ślub odbędzie się w przyszłym roku. Wybrankiem najstarszej córki księcia Akishino i księżnej Kiko jest radca prawny Kei Komura, który wcześniej pracował dorywczo jako kelner i nauczyciel języka angielskiego. Para poznała się pięć lat temu na Międzynarodowym Uniwersytecie Chrześcijańskim w Tokio. W świetle obowiązującego prawa Mako przestanie być księżniczką w chwili zaślubin ze zwykłym obywatelem. To się nazywa miłość!

zakochanaksiężniczkazakochaniJaponia

To zdjęcie poruszyło tysiące serc. Stoi za nim niezwykła historia

Zdjęcie autorstwa Jamesa Day'a poruszyło internautów na całym świecie. Poproszony o zrobienie sesji ślubnej Adriana i Roslyn zaproponował, by pan młody powiedział swojej żonie, dlaczego wśród miliardów ludzi na Ziemi wybrał własnie ją. Odpowiedź miała być skierowana tylko do Roslyn. Fotograf zastrzegł, że nie musi jej usłyszeć. Kiedy mężczyzna szepnął miłosne wyznanie, James uwiecznił wyraz twarzy kobiety. Widząc jej niepozowane wzruszenie, sam uronił łzę. "W kilka chwil oczy Roslyn zaczęły błyszczeć, a najpiękniejsze łzy spływały jej po policzku. Zorientowałem się, że sam płaczę" - napisał na Facebooku, publikując efekt sesji. Koło fotografii niełatwo przejść obojętnie...

wzruszającasesjaślubzakochani

Małżeństwo z 37-letnim stażem podbija Instagram. Są perfekcyjnie dopasowani!

Ta para uzupełnia się w stu procentach! Małżeństwo z 37-letnim stażem zawsze dba o perfekcyjne dopasowanie, co widać na ich instagramowych fotkach. Parę znaną z nicku bonpon511 obserwuje już 90 tys. użytkowników. Nic dziwnego - ich zdjęcia przykuwają uwagę! Oprócz trwającego wiele lat uczucia, fotografie obrazują także niezwykłe wyczucie klasy i stylu. W czasach, gdy mamy problem z dopasowaniem poszczególnych części garderoby do całego stroju, a sklepowe witryny odstraszają dziurawymi spodniami i poszarpanymi bluzami, zestawienia tego małżeństwa przywracają wiarę w modę! Obejrzyjcie galerię 10 zdjęć i zachwycie się razem z nami!

idealniedopasowaniinstagramzakochani

Odkąd straciła pamięć, jej chłopak co dzień sprawia, że zakochuje się w nim od nowa

19-letnia Brytyjka Jessica Sharman cierpi na padaczkę skroniową od 2010 roku. W wyniku jednego z ataków w marcu ubiegłego roku całkowicie straciła pamięć. Nie rozpoznawała rodziców, siebie samej na fotografiach ani chłopaka, z którym od 7 miesięcy tworzyła udany związek. Jessica musiała zacząć swoje życie od nowa. Podczas trudnej drogi cały czas towarzyszył jej Richard. 25-letni mężczyzna nie miał zamiaru się poddawać i co dzień ubiegał o uwagę ukochanej. Robił wszystko, co mogłoby jej przypomnieć o wspólnej przeszłości - bezskutecznie. Jessica nigdy nie odzyskała pamięci. Po wielu próbach odrzucenia odzyskała jednak coś innego - prawdziwą miłość. Ponownie zakochała się w Richu. Mimo że lekarze powiedzieli parze, że istnieje możliwośc wystąpienia u dziewczyny kolejnej amnezji, teraz są już pewni swojej przyszłości. "Rich był w stanie rozkochać mnie w sobie dwa razy, więc wiem, że mógłby zrobić to jeszcze raz" - przekonuje Jessica.

ponowniezakochanikobietazakochani

Bicie serca drugiej połówki w...obrączce!

Słyszeliście o HB Rings? To obrączki, dzięki którym codziennie będziecie mogli czuć bicie serca bliskiej Wam osoby! Jak działa taka obrączka? Dane zebrane przez znajdujący się w niej czujnik tętna wysyłane są do aplikacji (dostępnej w wersji na smartfony z Androidem oraz iPhone’y), która następnie przez internet transmituje je do telefonu partnera, skąd trafiają do jego gadżetu. Żeby zobaczyć, w jakim tempie bije serce Waszej drugiej połówki, trzeba po prostu dotknąć powierzchni obrączki! Swoją biżuterię możesz nawet naładować! Myślicie, że tradycyjne obrączki ślubne zostaną wyparte przez HB Rings? ;)

innowacjeobrączkizakochani