Beata Szydło stoi za sukcesem Dworca Fabrycznego? Łodzianie są oburzeni

Dworzec Łódź Fabryczna to powód do dumy dla wielu łodzian. Na jego uroczyste otwarcie 11 grudnia 2016 roku przyszły prawdziwe tłumy. Radość mieszkańców Łodzi przerwało jednak zdjęcie, które pojawiło się na facebookowym profilu Rząd Dla Łodzi. Dlaczego? Jest na nim widoczna obecna pani premier Beata Szydło, a w tle dworzec Łódź Fabryczna. Na ten obraz wylała się prawdziwa fala hejtu. Wiele osób zwróciło uwagę na fakt, że przebudowa dworca rozpoczęła się podczas rządów PO oraz że obecna premier nie miała z nim nic wspólnego. Mieszkańcy Łodzi domagają się zastąpienia obecnej fotografii zdjęciem swojej prezydent Hanny Zdanowskiej.

ŁódźFabrycznaBeataSzydłowpadkipolityków

San Escobar jednak istnieje? Internauci stworzyli przewodnik po tym pięknym kraju!

Tej wpadki internauci długo nie zapomną. Po tym jak szef MSZ Witold Waszczykowski w rozmowie z Polsat News powiedział o nawiązaniu stosunków dyplomatycznych z przedstawicielami San Escobaru, w internecie zawrzało. Ministra szybko okrzyknięto "polskim Kolumbem". Reakcje na wpadkę Waszczykowskiego dowodzą, że ten kraj jednak istnieje! San Escobar doczekał się już konta na Twitterze i Facebooku. Za pośrednictwem mediów społecznościowych jego mieszkańcy dziękują ministrowi i Polsce za to, że jako pierwsi uznali jego istnienie. Aby lepiej poznać piękno tego państwa, powstała szczegółowa mapa zawierająca m.in. dowód na istnienie fabryki długopisów Las Dudas oraz park wodny Arianagrande. Jesteście ciekawi, jaka książka jest bestsellerem w San Escobar, jak wyglądają samoloty państwa oraz kult religii? Obejrzyjcie galerię!

SanEscobarwpadkipolityków

"Kacper, Belzebub i Melchior" - wpadka posła PO

Za sprawą wpadki Arkadiusza Myrchy w programie "Gość poranka" TVP Info zrobiło się naprawdę szatańsko! Gafa posła Platformy Obywatelskiej była godna zeszłorocznego występu samego Ryszarda Petru, kiedy ten stwierdził, że króli jest sześciu (link do nagrania poniżej)... Polityk zapytany przez dziennikarza o imiona Trzech Króli odpowiedział: "Kacper, yyy Belzebub ...Melchior i Baltazar". Myrcha zdążył już odnieść się do swojej pomyłki. "Chyba jakiś 'diabeł' czuwa nad TVP ;) Pozdrawiam hejterów" - napisał na Twitterze. Sam prowadzący Adrian Klarenbach nie zwrócił nawet uwagi na przejęzyczenie.

wpadkipolitykówtvpTrzechKróli