Familiada powróciła z przytupem. To pytanie przerosło uczestniczkę! [WIDEO]

Jeden z najdłużej emitowanych programów w polskiej telewizji, uwielbiany przez widzów, doprowadzający do niekontrolowanych wybuchów śmiechu teleturniej Familiada powrócił na ekrany po wakacyjnej przerwie. Ten sam niezawodny prowadzący, to samo studio, ale nowi uczestnicy, nowe pytania i nowa dawka pozytywnych emocji. Ile wpadek zaliczyli występujący w hicie TVP2, trudno zliczyć. Do pokaźnego już zbioru hitów sieci z Familiady dołącza wraz z nowym sezonem kolejne wideo. Jednym z pytań, z jakim musieli zmierzyć się zawodnicy w nowych odcinkach było pytanie o imię żeńskie, a dokładniej o imię żeńskie, w którym znajduje się cząstka "sława". Prowadzący (zapewne Wy także) spodziewalibyście się odpowiedzi takich jak Czesława czy Mirosława, ale nie, z ust jednej z zawodniczek te imiona nie padły. Musicie to zobaczyć! Zaskoczenie murowane :D

wpadkawFamiliadziewpadkiteleturnieje

Wpadka Pałacu Kensington. "To nie jest flaga Polski!"

Podczas wizyty w Polsce brytyjska para książęca Kate i William brali udział w przyjęciu, wydanym na cześć 91. urodzin królowej Elżbiety. Wydarzenie odbywało się w warszawskich Łazienkach. Zdjęcia z przyjęcia na swoim profilu na Twitterze dodawał również Pałac Kensington, siedziba rodziny królewskiej. Całą relację opisali następującym komentarzem: "Książę i księżna zostali wprowadzeni do grona gości, wśród których są osoby ze świata biznesu, sztuki, mody i organizacji pozarządowych. #RoyalVisitPoland". Wszystko pięknie, tylko do owego opisu została dodana czerwono-biała flaga. Nie jest to jednak flaga Polski, a ...Indonezji czy Maroko. Użytkownicy Twittera wychwycili ten błąd. W komentarzach wiele osób napisało, że to wcale nie jest flaga Polski. „Piękna flaga Indonezji”,"To jest zła flaga"," Chcecie nam dać kolonię w Indonezji? ;)". Nie był to pewnie celowy zabieg, lecz czy królewskiemu Twitterowi wypada?:)

KateiWilliamTwitterwpadki

W "Familiadzie" wpadka goni wpadkę. To nowy hit internetu! [WIDEO]

Teleturniej "Familiada" cieszy się niesłabnącą popularnością już od 25 lat! Taki imponujący staż nie dziwi, gdyż każdy kolejny odcinek bawi widzów do łez. Nie chodzi już tylko o słynne "suchary" Karola Strasburgera, ale i wpadki uczestników, którzy zdają się chyba zapominać, że każde wypowiedziane przez nich słowo usłyszą miliony widzów przed telewizorami. W ostatnim odcinku obie drużyny musiały zmierzyć się z męskimi imionami na literę "O". Na tablicy widniał już Olaf, Olgierd i Oskar. Żeby przejąć punkty, które zebrała przeciwna drużyna, Staszicowie musieli udzielić jednej poprawnej odpowiedzi... Kto by pomyślał, że będzie ona tak... nietypowa! To wideo króluje w internecie. Ciekawi jesteśmy, co po nagraniu zrobili kapitanowi pozostali gracze! ;)

wpadkawFamiliadziewpadkiteleturnieje

News o człowieku-kurze przerósł dziennikarza. Nie mógł powstrzymać śmiechu! [WIDEO]

Zachowanie powagi na wizji wcale nie jest tak proste, jak nam się wydaje. Dziennikarze niejednokrotnie muszą przekazywać bowiem informacje, które wywołują w nich smutek, złość, czy też takie wiadomości, które z pewnością, poza kamerami, bawią ich do łez. Z nietypowym newsem zmierzył się niedawno dziennikarz TVN24 Konrad Borusiewicz. W programie na żywo otrzymał do przeczytania trzy informacje: pierwsza dotyczyła referendum o zmianach w oświacie, druga przesłuchania Donalda Tuska, a trzecia... człowieka-kury, ekstrawaganckiego artysty performera Abrahama Poinchevala, który w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Paryżu wysiadywał jajka w szklanej gablocie! Po trzech tygodniach skorupki jajek zaczęły pękać, a na świecie pojawiły się pisklaki! Nie dziwimy się, że dziennikarz nie mógł ukryć swojego rozbawienia. Zobaczcie zresztą sami! ;)

wpadkawtvtelewizjawpadki

Wpadka w czeskiej telewizji. Mistrz drugiego planu

Wpadki w telewizji, zwłaszcza przy sytuacjach kręconych na żywo, zdarzają się dosyć często. Tym razem hitem internetu jest pochodzący z czeskiej telewizji materiał, na którym reporterka opowiada nam, na temat powstającego nowego serialu. Nie była świadoma tego, jaka sytuacja rozgrywa się za nią. W kadrze, obok kontenera na śmieci znalazł się bezdomny z niebieską torbą. Próbował on wyciągnąć coś ze śmietnika, jednak nie był w stanie tego dosięgnąć. Nie poddawał się i pochylił się głębiej. I wtedy...wpadł cały do kontenera. Jak widać wszędzie może przydarzyć się niespodziewana sytuacja, którą zobaczy potem cały świat!

telewizjawpadki

To nagranie jest legendą. Własnie mija 10 lat od pamiętnej wpadki dziennikarki

"Szyny były złe i podwozie też było złe" - na pewno doskonale pamiętacie ten tekst! :D Legendarna wpadka początkującej dziennikarki Ewy Michalskiej ma już dokładnie 10 lat! Prezenterka TVP próbując wytłumaczyć na wizji przyczynę wykolejenia pociągu, stała się hitem sieci. Nagranie nieustannie cieszy się popularnością. Bohaterka wtopy w prywatnych rozmowach tłumaczyła później, że tuż przed wejściem na wizję ktoś ją zagadywał, przez co nie mogła się skoncentrować i zapomniała wszystkiego, co miała powiedzieć. Internauci jednak nie zapominają :D Obejrzyjcie to jeszcze raz!

szynybyłyzłetvpwpadki

Ten odcinek Familiady był wyjątkowy! Uczestnik zakochał się w swojej rywalce!

Miłość może spaść na nas jak grom z jasnego nieba, a świadkami tego mogą być miliony telewidzów! Przykład? Ostatni odcinek popularnego teleturnieju Familiada. Naprzeciwko siebie stanęły: składająca się z samych pań drużyna o nazwie Super Piątka oraz Ekipa Młodego z panami w roli głównej. Gdy wytypowana para podeszła do Karola Strasburgera, uczestnik o imieniu Paweł zaczął się dziwnie uśmiechać w kierunku swojej przeciwniczki. Prowadzący początkowo nie wiedział co ten uśmiech oznacza, jednak sprawa wyjaśniła się, kiedy Paweł zapytał, czy wszystkie panie na pewno są zajęte. Potwierdził, że stojąca naprzeciwko niego Kasia wpadła mu w oko. Jednak z randki raczej nici, bo kobieta okazała się już zajęta. "Tego jeszcze nie grali, bo to nie ten program" - powiedział prowadzący. Dodał jeszcze coś, co sprawiło, że Paweł nieźle się zmieszał... Zobaczcie to rozbrajające wideo!

familiadamiłośćwpadki

"Będziesz z tego znana...". Kolejna wpadka w Familiadzie

Popularny teleturniej Familiada, prowadzony przez Karola Strasburgera odwiedziło już mnóstwo ciekawych ludzi, którzy często na zadawane pytania odpowiadali bez większego zastanowienie. Tym razem sam prowadzący nie wytrzymał i zaśmiał się z zawodniczki. Joanna i Konrad, którzy stanęli ze sobą w pojedynku usłyszeli następujące pytanie: "Co robi się z mleka?". Pierwsza zgłosiła się kobieta, a jej odpowiedzią było:"płatki śniadaniowe". Oczywiście była ona błędna. Sam Strasburger powiedział jej po chwili wahania i ze śmiechem : "Brawo! Ładna odpowiedź. Myślę, że będziesz z tego znana". Czy Joanna przejdzie do historii tak samo jak "Więcej niż jedno zwierzę to..."? Zobaczcie zresztą to sami!

familiadawpadkiteleturnieje

Kura bohaterką TVP. O tej wpadce mówią wszyscy! [WIDEO]

Piątkowy odcinek porannego programu TVP "Dzień dobry Polsko" przejdzie do historii! A wszystko dzięki wyjątkowym gościom. W programie pojawił się hodowca polskich kur, od których jajka są "ekskluzywne, świeże, doskonale wpływają na urodę", wraz z Adrianem, zrelaksowaną i zadbaną kurą, przedstawicielką swojego kurnika. Ptak w TVP poczuł się jak u siebie w domu. Przechadzał się po stole niczym po swoim wybiegu! Ale nie tylko! Adrian postanowił skorzystać z okazji i zrobić to, co przecież każde zwierzę robi w swoim domu! Tak, to to, o czym myślicie! "No Adrian, będziesz tutaj sprzątał nam dzisiaj chyba" - skwitowała prezenterka. Zobaczcie to na własne oczy!

kurawTVPzwierzętawpadki

Największa wpadka w historii Oscarów. Pomylono zwycięzcę

W walce o Oscara za najlepszy film stawialiście na "La La Land"? Ogłaszający zwycięzcę Warren Beatty widocznie też. Aktor podczas gali wręczenia nagród błędnie odczytał tytuł filmu z najważniejszym wyróżnieniem. Jego pomyłkę szybko sprostowano i ostatecznie Oscar trafił do twórców filmu "Moonlight". Ta wpadka jednak nie powinna się wydarzyć. Teraz, kilka godzin po ogłoszeniu werdyktu Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej, na ustach wszystkich jest przede wszystkim ta krótka chwila. Obejrzyjcie ją na nagraniu!

Oscaryfilmowenagrodywpadki

Wpadka na ceremonii rozdania nagród Nobla

W sobotę król Szwecji Karol XVI Gustaw wręczył medale oraz dyplomy dla laureatów nagrody Nobla. Tegoroczna ceremonia była nietypowa i na pewno zapisze się na kartach historii. Na uroczystości nie pojawił się laureat literackiego Nobla, Bob Dylan, również nikt nie odebrał za niego nagrody. Muzycznym akcentem wieczoru był z kolei występ amerykańskiej wokalistki Patti Smith, która wykonała utwór "A Hard Rain's A-Gonna Fall", czyli pieśń protestu skomponowaną właśnie przez Dylana. W pewnym momencie zapomniała jednak tekstu i poprosiła muzyków, by zaczęli utwór od początku. Resztę piosenki zaśpiewała już z zaciśniętym gardłem. W szwedzkiej telewizji SVT komentatorzy zdołali wypowiedzieć jedynie znamienne: "To niesamowite". Jest to pierwszy przypadek tak dużej wpadki podczas ceremonii rozdania nagród Nobla.

CeremoniaNoblawpadkiNagrodaNobla

Zabawne przejęzyczenie na sejmowej mównicy! Mamy nową premier?

Wpadki zdarzają się nie tylko w telewizyjnym studiu (przykład Krzysztofa Ziemca, który na prezydenta USA nominował Donalda Tuska), ale także w Sejmie, gdzie posłowie często zabierają głos. Tym razem na obradach sejmowych, które poprzedzały głosowanie dotyczące ustawy antyaborcyjnej, posłanka Platformy Obywatelskiej Monika Wielichowska, chcąc przywołać słowa premier Beaty Szydło, powiedziała "Beata Kaczyńska"! To zabawne przejęzyczenie od razu podchwycili internauci, dla których polska premier jest przede wszystkim reprezentantką interesów prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Być może posłanka Wielichowska chciała do tego faktu nawiązać, nie wiadomo. Zobaczcie wideo i oceńcie to sami!

sejmowawpadkapolitykawpadki

Tusk prezydentem USA? Wpadka na żywo!

W piątkowym wydaniu Wiadomości, które prowadził Krzysztof Ziemiec doszło do małej i jakże zabawnej wpadki. Kto oglądał i wsłuchiwał się dobrze, wie o co chodzi! Czyżby Donald Tusk miał zostać tym razem prezydentem Stanów Zjednoczonych? Ależ przejęzyczenie! Dziennikarz mówiąc o wyborach w USA pomylił Donalda Tuska z Donaldem Trumpem! Faktycznie zabrzmiało to zabawnie. Ale takie wpadki na wizji często przecież się zdarzają! Zobaczcie sami!

wiadomościwpadki