Odtworzyli taniec z "Dirty dancing" na własnym weselu!

Lindsay Pergola i Richie Guarini, nowożeńcy ze stanu New Jersey, wpadli na oryginalny pomysł pierwszego tańca. Na własnym weselu postanowili odtworzyć kultowy taniec z "Dirty dancing" do utworu "(I’ve Had) The Time Of My Life"! Nagranie z wirującą parą udostępniła na Facebooku kuzynka pana młodego. Wideo błyskawicznie zdobyło popularność w sieci! Ponad 17 milionów wyświetleń, ponad 75 tysięcy polubień i 170 tysięcy udostępnień to naprawdę imponujący wynik! Zobaczcie, czym tak zaimponowali internautom!

DirtyDancingweseleYouTube

Ślub bez konieczności wierności!

We Włoszech pojawiła się propozycja zmiany prawa cywilnego dotyczącego osób stających na ślubnym kobiercu. Jeśli tylko wejdzie w życie, pary, które chcą zawrzeć związek małżeński, nie będą musiały ślubować sobie wierności. Poprawka odnosi się do usunięcia słowa „wierność”, znajdującego się dotychczas w przysiędze. Z wielu przeprowadzonych badań wynika, że Włosi to najbardziej niewierny naród w Europie, dlatego też zdaniem rządzących krajem, domaganie się tego od małżonków nie przystaje do obecnych czasów. A Wy co sądzicie na ten temat?

weselezdradawierność

Kiedy ślub może zmienić się w pogrzeb

Podczas uroczystości ślubnej w Chinach goście prawie zabili pana młodego! Zwyczaj jaki panuje w tym kraju, nakazuje podczas drogi po pannę młodą zastawiać na przyszłego męża liczne niespodzianki i przeszkody, aby utrudnić mu zadanie. Każde wesele jest tam obchodzone w radosny sposób. Tutaj jednak na pana młodego będącego z zawodu strażakiem, czyhali uzbrojeni w gaśnice goście. Złapali mężczyznę i zaczęli rozpylać nad nim substancję. Wszystko wydawało się dosyć zabawne, jednak ilość pary spowodowała u pana młodego duszności. Postronne osoby wezwały szybko na pomoc służby ratunkowe. Do mężczyzny na końcu nagrania podbiega pani młoda krzycząc, aby ktoś podał mu wodę. Czy takie zwyczaje mają zachęcić czy przestraszyć przyszłych mężów? A wy jak myślicie?

ślubChinywesele

Jak kraść to miliony? Nie! On ukradł flaszkę!

W miejscowości Kiczyce w powiecie Cieszyńskim (województwo śląskie) doszło do nietypowej sytuacji podczas wesela. W trakcie oczepin na salę weselną wdarł się nieproszony gość (nawet nie próbował udawać, że nie jest jednym z gości państwa młodych!) i ukradł butelkę wódki! Kradzież została zarejestrowana przez kamerzystę i dzięki niemu cały internet może teraz podziwiać to zdarzenie! Zobaczcie, jak wyglądała jedna z najbardziej zuchwałych kradzieży ostatnich lat :D

weseleśmiesznekradzież

Wesele córki prezydenta

W Stambule, odbył się w sobotę ślub Sumeyye, najmłodszej córki prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana z producentem tureckich dronów Selcukiem Bayraktarem. Na wesele zostało zaproszonych ponad 6 tysięcy gości. Wokół domu weselnego zostały zamknięte drogi. Wszytko w celach bezpieczeństwa rodziny i zaproszonych.

turcjaśubwesele