Tym zdjęciem 13-letnia dziewczynka zamknęła usta hejterom i zainspirowała internet! "Czuję, że powinniśmy przyjąć, kim jesteśmy" - mówi

13-letnia Paris Harvey z Gillingham (hrabstwo Kent w południowo-wschodniej części Anglii) cierpi z powodu zaburzeń metabolicznych - choroba sprawia, że bardzo szybko przybiera na wadze, a później bardzo długo zmaga się z jej utratą. Oprócz tego dziewczynka od urodzenia zmaga się z dysplazją stawów biodrowych (m.in. jej lewa noga jest o 1,5 centymetra krótsza od drugiej), co powoduje, że utyka i często w głupich docinkach porównywana jest do pingwina. Liczne, przykre komentarze sprawiły, że zaczęła wierzyć w to, co inni mówią na jej temat i zamknęła się w sobie. Po pewnym czasie postanowiła jednak zmierzyć się ze swoim największym strachem i pojawić się w tłumie ludzi na plaży w stroju kąpielowym. Nie tylko stanęła oko w oko z nienawistnymi spojrzeniami, ale także odważyła się na opublikowanie swoich zdjęć na Twitterze, z których z uśmiechem spogląda w stronę wszystkich hejtujących ją osób. Jej fotografia wywołała w sieci niezłe zamieszanie. Do tej pory polubiło ją ponad 338 tysięcy użytkowników Twittera, a udostępniło ponad 46 tysięcy! Chociaż niektórzy stwierdzili, że w ten sposób 13-latka promuje otyłość, to przeważają komentarze, w których internauci są wzruszeni postawą Paris i chwalą ją za jej niebywałą odwagę. Bo któż z nas świadomie wystawia się na hejt? "Czuję, że powinniśmy przyjąć, kim jesteśmy" - mówi dziewczynka. Trudno się z nią nie zgodzić! Dla osób zmagających się z kompleksami i kompletnie w siebie nie wierzących powinna być stawiana za wzór!

inspirującadziewczynkahejtwagawnecie

"Żryj lody, gruba s**o!" - krzyknął. Ona odpowiedziała wszystkim hejterom poruszającym wideo!

27-letnia Shauna Arocho ze Springfield w USA od lat jest wytykana palcami z powodu swojej wagi. Chociaż dziewczyna od roku wytrwale pracuje nad swoją sylwetką (schudła już prawie 30 kilogramów) to złośliwe komentarze nadal ją dotykają, nie tylko w internecie, ale również twarzą w twarz, kiedy co poniektórzy, bardziej "odważni", decydują się powiedzieć, co myślą na jej temat. Ostatnio Shaunę spotkała bardzo przykra sytuacja, która spowodowała, że zdecydowała się ona opublikować wideo, które poruszyło miliony internautów. W kawiarni niedaleko miejsca zamieszkania Shauny serwowano w promocji darmowe lody, które trafiły również do rąk dziewczyny. Gdy usiadła ona na ławce, nagle zatrzymało się przed nią auto, z którego wychylił się mężczyzna i krzyknął na cały głos: "Żryj lody, gruba suko!". Po tym wydarzeniu dziewczyna opublikowała na Facebooku wideo, w którym wprost powiedziała, co myśli o takim zachowaniu. "Wiem, że jestem gruba. Nie potrzebuję, żeby obcy ludzie wykrzykiwali to z samochodu. Nie chcę wzbudzić tym wideo współczucia. Chcę zwrócić uwagę na to, jak bardzo ci mężczyźni byli zdeterminowani, żeby to wykrzyczeć i sprawić m przykrość (...) Co osiągnęliście poza tym, że przez kilkanaście minut płakałam? Nie znacie mnie, nie macie pojęcia, kim jestem, przez co przeszłam (...) - mówiła. Tym filmikiem chciała zwrócić uwagę na psychiczne znęcanie się nad ludźmi. W ciągu czterech dni wideo 27-latki odtworzono ponad 10 milionów razy. Filmik Shauny znajdziecie w pierwszym poniższym linku!

wagawnecieFacebookhejt