Reality show Majdanów w wiosennej ramówce TVN. Będzie hit?

Wiosną w TVN zadebiutuje nowy program reality show - "Iron Majdan", którego gwiazdami będą Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem. Program został specjalnie stworzony dla pary, która od czasu "Azja Express" cieszy się ogromną popularnością. Jak zapowiadają przedstawiciele stacji, będzie to jedna z najdroższych produkcji w jej historii. Nagrywając program, Majdanowie podróżowali po świecie i w każdym z odwiedzanych miejsc musieli wykonywać zadanie specjalne (tłumaczy to wysoki budżet). Widzowie będą mogli oglądać ich zmagania i zachowania w ekstremalnych sytuacjach. Czy kolejny raz przyciągną przed ekrany miliony widzów? Przekonamy się już za kilka miesięcy! Więcej na temat "Iron Majdan" znajdziecie w poniższych materiałach.

realityshowMajdanówprogramtvtvn

W polskiej telewizji tego jeszcze nie było. W nowym show TVN będzie hipnotyzował uczestników!

"You’re back in the room" to brytyjski program rozrywkowy, w którym wprowadzeni w stan hipnozy uczestnicy walczą w rozmaitych konkurencjach o nagrody pieniężne. W każdym odcinku występują drużyny składające się z 4-5 osób, którym hipnotyzer nadaje nietypowe role (np. zbiegłego więźnia), sprawdzając pod okiem publiczności, jak grupa lub poszczególne osoby się w nich odnajdą. Popularne nie tylko na Wyspach, ale także m.in. w USA, Australii czy Francji show ma pojawić się także w naszym kraju i to za kilka miesięcy. Jak podaje serwis wirtualnemedia.pl, jego produkcją zajmie się TVN, który poszukuje już chętnych do poddania się hipnotyzerowi. Czy może to być niebezpieczne? Artur Makieła, hipnoterapeuta, który będzie zajmował się uczestnikami polskiej edycji "You’re back in the room", w rozmowie z wirtualnemedia.pl zapewnia, że hipnoza dla człowieka jest całkowicie niegroźna. Nietypowe show prawdopodobnie zadebiutuje na ekranach wiosną przyszłego roku. Będziecie oglądać?

showohipnozieTVNtvtvn

Krytykowany polski serial z prestiżową nagrodą. Nowe odcinki trafią także do innych krajów?

"Belle Epoque" to jedna z najdroższych produkcji TVN-u. Serial był intensywnie promowany, a pierwszy odcinek obejrzało prawie 3 miliony osób. Z tygodnia na tydzień oglądalność jednak znacznie spadała. Widzowie narzekali na nużącą fabułę, kiepską grę aktorską oraz zbyt późną godzinę emisji serialu. Więcej o tym, dlaczego "Belle Epoque" to "strata czasu", przeczytacie w recenzji serwisu Spider's Web - link poniżej. Mimo raczej negatywnych komentarzy polskich odbiorców, produkcja widocznie podoba się zagranicą. Serial dużym zainteresowaniem cieszył się w Cannes podczas kwietniowych targów MIPTV, gdzie przedstawiciele TVN-u usłyszeli pytania o nabycie praw do emisji. Jeśli umowy zostaną podpisane, stacja będzie mogła zamówić drugi sezon, a odcinki trafią rówież do innych krajów. "Belle Epoque", jako pierwszy polski serial kryminalny, zdobył także nagrodę Silver Globe w kategorii Rozrywka podczas tegorocznej edycji World Media Festival 2017 - międzynarodowym, prestiżowym festiwalu w Hamburgu, gdzie od 2000 roku przyznaje się nagrody najlepszym produkcjom telewizyjnym oraz filmowym.

polskieserialefilmowenagrodytvn

Dzieci miały "zaprzyjaźnić się" ze zwierzętami, które później... ugotowały

Wokół programu "MasterChef Junior" wybuchł kolejny skandal. Widzowie, zarówno rodzice jak i ich pociechy, oburzeni są obecnością na wizji żywych zwierząt, które później zostały... podane na talerzach. Trójka prowadzących przedstawiła młodym uczestnikom nowe wyzwanie, trzymając na rękach główne składniki przyrządzanych wkrótce dań: gęś, kaczkę i indyka. "Jesteście gotowi się zaprzyjaźnić trochę?" - pytał dzieci Michel Moran. Oburzeni są nie tylko wegetarianie oraz organizacje walczące o prawa zwierząt, ale także widzowie popularnego programu. Przed telewizorami zasiadają także rówieśnicy "Juniorów". "Zaprzyjaźnianie się" z ptactwem, które później ma być zjedzone, jest dla nich szokiem. Przygotowywanie posiłku z kupionego w sklepie mięsa a gotowanie głaskanego wcześniej zwierzęta jest dla dzieci znaczącą różnicą. Rodzice komentują swoje niezadowolenie oraz stres i płacz swoich dzieci, a stacja TVN sukcesywnie te komentarze usuwa... "Wstydzicie się tego odcinka, że wrzucacie zdjęcie z ptakami, a po fali negatywnych komentarzy je kasujecie? 'Brawa' za lekcję podwójnej moralności!" - czytamy.

okrucieństwowobeczwierzątdzieckotvn

"Milionerzy" wrócili po 7 latach. Były pytania o Abstrachuje i Kaczyńskiego

Jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych powrócił na antenę po siedmiu latach. Wczoraj stacja TVN wyemitowała nowy odcinek teleturnieju "Milionerzy". Pierwszy epizod kolejnej edycji prowadzonej, jakżeby inaczej, przez Huberta Urbańskiego obejrzało aż 3,4 mln osób. Pomimo poprawionego wyniku oglądalności, jaki osiągnął kultowy program, widzowie zwracają uwagę na jego poziom. Pytania, jakie 9 lutego usłyszeli uczestnicy "Milionerów", dotyczyły m.in. Abstrachuje, drugiego ulubionego sportu Adama Małysza oraz wieczornej rozrywki Jarosława Kaczyńskiego. Internauci krytykują stopień trudności kierowanych do potencjalnych milionerów pytań, ale doceniają nową formułę programu. Banalne pytania nie są już przesadnie okraszone dramatyzmem, a dzięki skróconemu czasowi trwania teleturnieju rozgrywka zdaje się być bardziej dynamiczna. Kolejny odcinek już w poniedziałek 13 lutego o 20.55!

Milionerzyprogramtvtvn

Dał się bić na wizji przez 30 sekund za 100 tys. zł!

Podczas ostatniego odcinka talk-show "Kuba Wojewódzki" tytułowy prowadzący postanowił założyć się z Marcinem Różalskim. Zakład polegał na tym, że zawodnik MMA da się bić przez 30 sekund za 100 tys. złotych, które przesłane zostaną na organizację charytatywną, wskazaną przez popularnego "Różala". Obaj mężczyźni ustalili, że pieniądze - po 50 tysięcy - będą przekazane na konta fundacji AST i Tara, których Różalski, jak sam przyznał, czuje się samozwańczym ambasadorem. Jak sądzicie, czy podobne zakłady o przelanie pieniędzy na konta organizacji charytatywnych powinny odbywać się częściej?

WojewódzkiYouTubetvn