Ta 17-latka jest jak Schwarzenegger w spódnicy. Jej zdjęcia zachwycają, ale też przerażają! [GALERIA]

Najpewniej pierwszym Waszym skojarzeniem, gdy pada hasło "Arnold Schwarzenegger" to siejący postrach Terminator (T-800). A gdy myślicie "Terminator", to zapewne też "budząca podziw sylwetka". Lata ciężkich treningów zrobiły swoje, Schwarzenegger niejednokrotnie odnosił sukcesy jako kulturysta i inspirował miliony. Jego wpływ odczuwalny jest także dziś m.in. za sprawą zaledwie 17-letniej Tessy Barresi z miejscowości Victoria w Kanadzie. Dziewczyna, której zdjęcia zobaczycie w przygotowanej przez nas galerii, otwarcie mówi, że to aktor i były gubernator stanu Kalifornia jest jej wzorem do naśladowania, a jego sylwetka z czasów świetności jest motywacją podczas wycieńczających ćwiczeń. "Mamy podobne historie, obydwoje bardzo wcześnie zaczęliśmy przygodę z treningami" - mówi, podkreślając swoje podobieństwo do filmowego Terminatora. Nastolatka może poszczycić się pokaźnymi mięśniami, a także olbrzymią siłą! Fotografiami swojej sylwetki chętnie chwali się w sieci, jednocześnie zachęcając swoich fanów do zdrowego stylu życia i uprawiania sportu. Niejeden mężczyzna z zazdrością patrzy na jej mięśnie. Wysportowanego ciała zazdroszczą jej także kobiety, jednak czy 17-latka nie poszła o krok za daleko? Zobaczcie jej zdjęcia i podzielcie się z nami swoją opinią!

jakSchwarzeneggerkobietatrening

Szalony trening na dachu wieżowca. Wideo dla osób o mocnych nerwach!

Nie tak dawno głośno było o rosyjskiej modelce, która przy okazji pobytu w Dubaju zrobiła sobie sesję zdjęciową, zwisając bez żadnego zabezpieczenia na zewnątrz ponad 300-metrowego budynku. Teraz wszyscy mówią o innym ekstremalnym wyczynie. Jego autorem jest niejaki Oleg Cricket. Mężczyzna na swój poranny trening wybrał ogromny budynek, na którego krawędzi wykonuje mrożące krew w żyłach akrobacje. Ma świadomość, że ryzykuje własne życie, ale najwidoczniej nie może żyć bez adrenaliny. Komentujący jego kolejne "występy" boją się, że następny "pokaz" może być jego ostatnim... Zobaczcie wideo!

szalonytreningtreningekstremalnie

Jest trenerem personalnym i specjalnie przytył 32 kilogramy! Dlaczego?

Adonis Hill to mężczyzna, który kochał ćwiczyć. Dzięki swojej ciężkiej pracy na siłowni wyszedł z depresji, po upadku własnego biznesu. Zerwał z niezdrową żywnością. Zaczął codziennie ćwiczyć. Pewnego dnia na swojej drodze poznał Alissę- nauczycielkę z nadwagą. Chcąc pomóc jej zmotywować się do działania, sam przytył prawie 32 kg. Codziennie przez 3 miesiące na śniadanie jadł pizzę, hot dogi i inne fast foody. Przestał też ćwiczyć. Jednak takie zachowanie umotywowane było tym, że kiedy osiągnie odpowiednią wagę będzie walczył o jej zrzucenie razem z kobietą. Po tym wydarzeniu, pomimo niezdrowych nawyków Adonis i Aliss zaczęli wspólne ćwiczenia i dietę. Wszystko się opłaciło. Każde z nich zrzuciło prawie 50 kg!

treningfitness

Siłownia na wodzie! Pomysł włoskich projektantów

Oryginalne pomysły dotyczące architektonicznych rozwiązań to dziś standard. Jednak włoscy architekci wymyślili coś dotąd niespotykanego. Planują wykonać w Paryżu siłownię, która będzie umieszczona na wodzie. Ćwiczący za pomocą siły wkładanej w trening, będą napędzać pływający budynek. Całość będzie oszklona, dzięki czemu wysiłek pomieszany będzie ze zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc umieszczonych przy Sekwanie. Czy to ten pomysł ma szanse na rozpowszechnienie takich atrakcji również w innych miastach Europy? Niedługo przekonamy się sami!

siłownianawodzietreningarchitektura