Wytatuują chore dzieci z Instytutu Matki i Dziecka. Rusza nowa akcja

"To nie festynowe malowanie buziek - TU NA SKÓRZE NASZYCH DZIELNYCH PACJENTÓW POWSTANĄ PRAWDZIWE DZIEŁA!" - piszą organizatorzy akcji "Dziarą w raka". Profesjonalni tatuatorzy 21 listopada upiększą ciała podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń z Instytutu Matki i Dziecka. Mali pacjenci "tatuowani" będą przy pomocy aerografu, a dziary zmyją się po pewnym czasie :) Przypuszczamy, że dzieciaki będą długo unikać prysznica! Dzięki niezwykłej inicjatywie zainspirowanej działalnością amerykańskiego artysty Benjamina Lloyda najmłodsi będą mogli poczuć się jak prawdziwi twardziele. Ich ramiona ozdobią wizerunki superbohaterów i ulubionych postaci z kreskówek. Poza tym w ręce chorych dzieci trafi też prawdziwa maszynka do tatuażu, tusz oraz igły. Będą mogły stworzyć własne dzieła na prawdziwej skórze... banana!

dziarąwrakadzieckotatuaż

Oddał się w ręce 6 tatuażystów na 6 godzin. Efekt powala!

Na The International London Tattoo Convention 23-letni Cornelius Hermansen odważył się na największy tatuaż na swoim ciele! Na jego plecach przez 6 godzin 6 artystów stworzyło prawdziwe dzieło sztuki! Tatuażyści mimo że mają całkiem inny styl, zgodzili się co do koncepcji swojego dzieła, które można podziwiać nie tylko na Instagramie każdego z nich, ale także na YouTube, gdzie trafił filmik przedstawiający w skrócie pracę mężczyzn i końcowy efekt. To zdecydowanie najpiękniejszy (i największy!) tatuaż jaki kiedykolwiek widzieliśmy! Zobaczcie koniecznie!

odważnytatuażYouTubetatuaż

Wytatuował sobie podobiznę Krystyny Pawłowicz. "Po prostu mnie to śmieszy"

"Szanuję osobę Krystyny Pawłowicz za fakt bycia człowiekiem, natomiast nie szanuję poglądów, które wyznaje i praw, które sobie uzurpuje" - powiedział Przemek ze Słupska, mężczyzna, który wytatuował sobie na nodze podobiznę posłanki PiS. Dodał także, że geniusz jego decyzji polega na tym, że nie każdy uwieczniłby na swoim ciele osobę, którą uważa za "wrogi element". Na pytanie dlaczego postanowił sobie wydziarac podobiznę polityk, odpowiedział, że "po prostu go to śmieszny". Tatuaż Przemka za pośrednictwem Facebooka (na którym często się udziela) skomentowała Krystyna Pawłowicz: "Mojego 'fana inaczej', Pana 'PRZEMKA ze Słupska', który na znak protestu przeciwko moim poglądom wytatuował sobie - niezbyt jednak udatnie - mój szlachetny wizerunek, choć zapomniał Pan domalować mi wąsów - serdecznie POZDRAWIAM. Wzajemnego wizerunku na nodze nie będzie".

KrystynaPawłowicztatuaż

Tatuaże za darmo? Tak, ale tylko pod pewnymi warunkami

Planujesz zrobić sobie tatuaż? Chciałbyś po wymarzoną dziarę zgłosić się do jednego z najlepszych tatuażystów na świecie? Możesz! Między 7 a 9 października Scott Campbell (na co dzień ozdabiający ciała gwiazd) przyjedzie do Londynu i wykona tatuaże całkowicie za darmo! Oczywiście jest haczyk i to nie jeden! Chętni zostaną wylosowani ze specjalnej urny, która będzie znajdowała się w Covent Garden. Wylosowana osoba nie będzie jednak mogła zobaczyć artysty, ani też go usłyszeć - pomiędzy nimi wyrośnie ściana z dziurą pośrodku, w którą chętny włoży rękę będącą "płótnem" artysty. To nie wszystko! Poza tym nikt nie będzie mógł wybrać sobie upatrzonego wzoru, oj nie! Jak podkreśla Campbell, liczy się tylko jego inwencja, a powstałe tatuaże mają być przede wszystkim dziełami sztuki! Pomysł tylko dla odważnych? Jacyś chętni?

tatuażtatuażyściScottCampbell

Tatuaż symbolem szatana?

Ostrzeżenie przed wykonywaniem tatuaży wydało Centrum Informacji o Nowych Ruchach Religijnych i Sektach w Gdańsku. Na specjalnym plakacie tej instytucji możemy przeczytać, iż tatuowanie własnego ciała otwiera się na "złego ducha". Jest to według duszpasterzy pieczęć diabła i nie należy wykonywać tego typu czynności. Tatuaże bywają także uzależniające przez co "sprzyjają próżności i grzechom nieczystym poprzez wystawienie swojego ciała na pokaz". Co zatem mają zrobić osoby, które już posiadają na swoim ciele ten "nieczysty znak"? Najlepiej jest usunąć tatuaż i wyspowiadać się, a także zasięgnąć pomocy kapłana, który może nas uzdrowić.

tatuażkościółkara

Tatuaż ma uchronić Niemki przed gwałtami na basenach

Liczba napaści seksualnych, do których doszło w tym roku na pływalniach, "nie jest wcale wyższa niż w poprzednich latach" - pisze niemiecki dziennik "Die Welt". Niemki jednak unikają kąpielisk i odkrytych basenów. Boją się uchodźców. Władze, chcąc zapewnić kobietom poczucie bezpieczeństwa, oferują zmywalny tatuaż. Kolorowy napis "NIE" na ramieniu ma dać uchodźcom do zrozumienia, że oznaczonych w ten sposób pań nie można dotykać... Pełnomocnik powiatu ds. kobiet i rodzin, Veronika Wäscher-Göggerle, uważa, że "młodzi ludzie są niepewni. Nie wiedzą jak się zachowywać, co jest dozwolone" i chce mi w ten sposób pomóc. Przypomina nam to trochę pomysł fińskiej telewizji... Obejrzyjcie materiał wideo, jeśli zapomnieliście, jak policja radziła bronic się kobietom przed gwałtem.

Niemcytatuaż

Maszyny zastępują nawet... tatuażystów!

Znalezienie tatuatora, którego prace odpowiadają naszym wyobrażeniom, zazwyczaj zajmuje długie tygodnie, miesiące, a nawet lata. Powierzamy przecież w cudze ręce modyfikacje naszego ciała. A gdyby ograniczyć kontakty międzyludzkie nawet w dziedzinie permanentnego upiększania? Powstały już pierwsze tatuaże w całości wykonane przez roboty. Maszyny się nie męczą, są bardziej precyzyjne i dokładne. W niejednej konkurencji pokonały już ludzi. Myślicie, że w przyszłości tatuowanie przez roboty będzie bardziej powszechne od ludzkiej pracy? Oddalibyście się w "ręce" maszyny? ;)

tatuażrobotprzyszłość