Para dzieci zatańczyła do przeboju z "Dirty Dancing". To niezwykle urocze! [WIDEO]

W jednym z odcinków amerykańskiego "Mam Talent" wystąpiła para małych dzieci Artyon and Paige. Chłopczyk ma ciemny kolor skóry, dziewczynka natomiast porównywana jest do modelki Heidi Klum. Para zatańczyła już kolejny raz w programie, tym razem do popularnego hitu z filmu "Dirty Dancing". Miny i gra aktorska dzieci były powalające. Parze udało się nawet w imponujący sposób wykonać najsłynniejszą figurę tj. podnoszenie partnerki. Jury programu było pod wielkim wrażeniem. W komentarzach mówili " Już wiem dlaczego to show jest największe w Ameryce, ponieważ możemy zobaczyć niezwykłe talenty takie jak wasz", "To było naprawdę dobre i zabawne!". Zobaczcie sami jak tak małe dzieci radzą sobie na parkiecie!

mamtalenttaniecdziecko

Pierwszy taniec Agnieszki Radwańskiej [WIDEO]

O tym ślubie mówi się w całej Polsce. Najlepsza polska tenisistka Agnieszka Radwańska powiedziała w sobotę sakramentalne tak. Jej mężem został Dawid Celt - tenisista i trener swojej żony. Hitem w internecie stał się udostępniony na Twitterze filmik z pierwszym tańcem młodej pary. Agnieszka i Dawid wybrali piosenkę "Diamonds” Rihanny oraz wielki przebój Eda Sheerana „Shape of You” . Ich choreografia wzbudziła wielkie zafascynowanie zarówno wśród gości zebranych w sali jak i internautów. Jednak wszyscy kibice Agnieszki doskonale wiedzą, ze zaraz po tenisie jej wielkim hobby jest taniec. Tenisistka sama przyznaje, że na parkiecie pojawia się pierwsza, a schodzi z niego ostatnia.

ślubAgnieszkaRadwańskataniec

"Nigdy nie jesteś na to za stary". Starsze małżeństwo na parkiecie

Podczas organizowanego konkursu tańca w Bawarii jedna z par wykazała się nie lada talentem! Są to 70- letni Dietmar Ehrentraut i jego 64-letnia żona Nellia. Para zatańczyła Rock'n'Rolla. W przeszłości zdobywali już mistrzostwa Niemiec i mistrzostwa Austrii. Teraz z kolei para otrzymała puchar weteranów za ich niezwykły taniec. Wygrali również kilka konkursów amatorskich w kategorii Boogie Woogie. Małżeństwo nie wiedziało, że jest filmowane, a także nie spodziewali się takiej popularności po udostępnieniu materiału. Sami prowadzą kilka kursów dla młodego pokolenia, by zaszczepić w nich miłość do tego tańca."Ten taniec stał się integralną częścią naszego życia" - mówią. Film spotkał się z pozytywnym odbiorem. "Nigdy nie jesteś za stary na rocka, jeśli masz dobre zdrowie a twój duch pozostaje wciąż młody".

taniecseniorzyrockandroll

Niesamowity taniec 17-letniej Polki w tunelu aerodynamicznym

Maja Kuczyńska to mistrzyni świata juniorów w indoor skydivingu, czyli akrobacjach w tunelu aerodynamicznym. W tegorocznych mistrzostwach Wind Games w Hiszpanii zajęła trzecie miejsce. Nagranie z występu zdolnej 17-latki umieszczono na oficjalnej stronie imprezy. Film wyświetlono już ponad 27 milionów razy! Po obejrzeniu wideo przekonacie się, że jej sukces nie powinien nikogo dziwić. Jest niesamowita!

taniecbezgrawitacjiKosmostaniec

Nowa wersja studniówkowego poloneza. Wideo jest prawdziwym hitem internetu!

W sieci pojawiło się nagranie, które prezentuje poloneza... w nieco innej odsłonie. Taniec studniówkowy wykonany przez uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Pszczelej Woli podbił już internet. Mało kto pozostaje wobec niego obojętnym. Dla jednych jest to żenada, inni chwalą występ, gratulując pomysłowości. Wideo ma już ponad 250 tysięcy wyświetleń na YouTubie. Warto zauważyć, że widoczny na nagraniu "polonez" został zaprezentowany po północy. Przyszli maturzyści o właściwej porze zatańczyli także tradycyjną wersję tańca :)

studniowkataniec

Od Nowego Jorku po Londyn! Nagie zdjęcia pokazują piękno sztuki

Niezwykłe zdjęcia wykonane w różnych miastach świata przedstawiają nagie tancerki baletowe. Wykonane przez fotografa z Manhattanu portretowego Jordana Mattera. W Washington Square Park fotograf poprosił o rozebranie się grupy tancerzy i stworzył ich niezwykłe zdjęcie w baletowych pozach Nieruchomo stali przez równe 43 sekundy! Wszystkie zdjęcia wykonywane są po zmroku. Projekt stanowi jak mówi autor "naszą chęć by rzucić się na ulice bez strachu przed porażką". Wszystko zostanie pokazane w jego najnowszej książce, którą opublikuje Workman Publishing Co.

taniecfotografianagiezdjęcia

Khal Drogo powrócił! Niezwykły taniec Amber i Maksima

W ostatnich odcinakach amerykańskiej edycji "Dancing with the stars", aktorka i modelka Amber Rose wraz z jej partnerem Maksim Chmerkovskim zatańczyli walca wiedeńskiego do muzyki pochodzącej z "Gry o Tron". Para zainspirowała się postaciami Daenerys Targaryen i Khal Drogo. Fani serialu mogliby nawet pomyśleć, że Maks to prawdziwy Khal! Ich stroje odzwierciedlały te znane z "GoT". Sceneria również bardzo przypominała sceny, które można było zobaczyć na ekranach telewizorów. Amber mówiła: "Uwielbiam Khaleesi, ponieważ jest silną kobietą. Ona nie zatrzyma się dopóki nie dostanie tronu!" W konkursie para zdobyła 24 punkty. Jak podoba wam się ten taniec?

GraoTrontaniec

W Krakowie ruszył Fair Play Dance Camp!

Od wczoraj w Krakowie możecie potańczyć z najlepszymi tancerzami świata, którzy występowali w klipach m.in. Beyoncé, Justina Biebera czy Gwen Stefani! Fair Play Dance Camp, największy w Europie edukacyjny festiwal taneczny, potrwa do 18 sierpnia! To taneczne święto to liczne warsztaty, spotkania z choreografami, imprezy, turnieje i pokazy dla profesjonalistów, amatorów i dzieci na terenie Akademii Wychowania Fizycznego. Punktem kulminacyjnym wydarzenia jest zaplanowany na 13 sierpnia Fair Play Dance Camp SHOWCASE, czyli pokaz umiejętności największych gwiazdy imprezy w Centrum Kijów! Królował będzie hip hop, taniec współczesny, locking, popping i house! Będziecie tam? ;)

taniecKrakówobóztaneczny

Wzruszający występ 14-latka

14-letni Jack Higgins poruszył jurorów oraz publiczność w studiu brytyjskiego Mam Talent swoim niezwykłym tańcem. "Urodziłeś się, by tańczyć" - takie słowa usłyszał po występie Jack. To jeden z bardziej wzruszających występów w historii programu. Sprawdźcie sami!

mamtalenttaniechobby