"Gra o Tron" i wokalista System Of A Down? Posłuchajcie, co z tego wyszło!

Serj Tankian ma ostatnio ręce pełne roboty! Jeszcze w tym roku na sklepowych półkach pojawi się 6. krążek grupy System Of A Down, w związku z czym zespół ruszył w trasę promującą nowe wydawnictwo. Przypominamy, że jednym z 28 miast, jakie SOAD odwiedzi w koncertowym cyklu, będzie także Kraków. W Tauron Arenie metalowcy zagrają 17 czerwca. Poza muzycznymi planami i politycznym zaangażowaniem, wokalista fascynuje się także kinem. W zeszłym roku skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu "1915". W tym zaskoczył fanów współpracą z twórcami "Gry o Tron". Serj Tankian wystąpił gościnnie w Los Angeles podczas koncertu Game of Thrones: A Live Concert Experienc, gdzie zaśpiewał utwór "The Rains of Castamere", oryginalnie wykonywany przez The National. O tym, jak Ormianin poradził sobie z repertuarem Ramina Djawadiego, przekonajcie się sami!

muzykafilmowaGraoTronsoad

Tom i Jerry w klipach System Of a Down

Zespół dobrze wszystkim znany nie wydał żadnej nowości od roku 2005. Nic więc dziwnego, że fani się niecierpliwą i jak najskuteczniej chcą zwrócić na siebie uwagę muzyków. Tym razem postanowili zinterpretować utwory swoich idoli robiąc z nich... kreskówkę! Bohaterami nowej odsłony teledysków SOAD zostali Tom i Jerry. Sprawdźcie, jak niezdarny kot i przebiegła mysz radzą sobie z ciężkimi brzmieniami!

muzyczneanimacjesoadmetal

System of a Down zapowiada 6. płytę. Nowe kawałki usłyszymy w Krakowie

Czekaliśmy na to 11 lat... w końcu plotki na temat powstawania nowej płyty System of a Down potwierdziły się! "Nasze umiejętności grania są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej. Próbujemy nowych rzeczy. Nie staramy się nagrać drugiej części „Toxicity”, tylko dlatego, że był to nasz największy album" - zapowiada John Dolmayan. Perkusista zespołu zdradził także, że nowego krążka możemy spodziewać się w przyszłym roku. Przypominamy, że SOAD zagra w Polsce na Impact Festiwalu. Niewykluczone, że planowana trasa kapeli Serja Tankiana nastawiona jest właśnie na promocję 6. wydawnictwa. Jeśli tak, nowe utwory usłyszymy w krakowskiej Tauron Arenie już 17 czerwca 2017 roku. Do zobaczenia!

soadfestiwalemuzycznemuzycznepremiery

System Of A Down wystąpi w Polsce!

Zapowiedziano już pierwszą gwiazdę przyszłorocznej edycji Impact Festivalu. Fani ciężkich brzmień będą zaskoczeni! W krakowskiej Tauron Arenie zagra System Of A Down! Po czteroletniej przerwie, kiedy to SOAD wystąpił w Łodzi, znowu usłyszymy "Chop Suey!" na żywo. Oprócz najpopularniejszych hitów możemy po cichu liczyć także na coś zupełnie nowego. Wiele wskazuje na to, że zespół pracuje nad nową płytą. Do zobaczenia!

ImpactFestivalfestiwalemuzycznesoad