10 filmów o seksie, przy których seria o Greyu to bajka dla grzecznych dziewczynek

Od dnia premiery "Ciemniejszej strony Greya" kina pękają w szwach. Fanki literackiego pierwowzoru oraz pierwszej odsłony historii Christiana i Any liczą na pikantne sceny seksu i, jak obiecuje dystrybutor, brak tajemnic. Popyt na kino erotyczne wzmagają także zbliżające się Walentynki. My, zamiast wyjścia do kina, radzimy zostać w domu i obejrzeć film, który NAPRAWDĘ elektryzuje. Przygotowaliśmy dla Was listę 10 produkcji, przy których "Ciemniejsza strona Greya" to zaledwie bajka dla grzecznych dziewczynek. Jeśli szukacie prawdziwych emocji i pełnych erotyzmu, choć niewyuzdanych, scen miłości, na pewno znajdziecie coś dla siebie! Polecamy szczególnie kino Gaspara Noé, którego filmy aż trzykrotnie znalazły się w naszym zestawieniu!

dladorosłychtoptenWalentynki

Wielokrotnie gwałcona nastolatka została skazana przez sąd za poronienie w niejasnych okolicznościach. 30 lat spędzi w więzieniu!

Od kilku dni media na całym świecie żyją sprawą 19-letniej Evelyn Beatriz Hernandez Cruz z Salwadoru, którą sąd skazał na 30 lat pozbawienia wolności za to, że w kwietniu zeszłego roku poroniła w niejasnych okolicznościach, będąc w trzecim trymestrze ciąży. Ciąża była efektem gwałtu, którego dopuścił się (niejednokrotnie!) miejscowy gangster. Dziewczyna, zeznając przed sądem, wyznała, że nie wiedziała o swoim stanie, a poroniła w łazience, kiedy nagle rozbolał ją brzuch. Lekarze nie potrafili ustalić, czy dziecko zmarło przed, czy po porodzie, dlatego prokuratura stwierdziła, że dziewczyna świadomie chciała pozbyć się dziecka i planowała wrzucić go do toalety. Prowadząca sprawę sędzina przychyliła się do tego stanowiska i skazała Evelyn na 30 lat więzienia za morderstwo. "Werdykt sędzi nie odpowiada przedstawionym w procesie dowodom, oparty jest jedynie na moralności i nie ma nic wspólnego ze sprawiedliwością"- komentował wyrok Dennis Munoz, prawnik skazanej. Dziewczyna wyjdzie z więzienia w wieku prawie 50 lat! Obowiązujące w Salwadorze prawo surowo zabrania aborcji, nawet jeśli dziecko zostało poczęte w wyniku gwałtu (ustawa zakazująca aborcji została wprowadzona 20 lat temu w porozumieniu z grupami obrońców życia, powiązanymi z Kościołem Katolickim bez konsultacji medycznych i żadnej debaty publicznej). Całkowity zakaz przerywania ciąży występuje także m.in. w Watykanie czy na Malcie.

skazanazaporonieniekobietakontrowersje