Samsung wzrusza nową reklamą. W roli głównej struś z wielkim marzeniem!

Podczas premiery nowego Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus (do sprzedaży trafią one pod koniec kwietnia tego roku) zaprezentowano wzruszający spot, którym marka zachęca do przekraczania granic i podejmowania z pozoru niemożliwych wyzwań. Za przykład Samsung stawia... strusia! Ten niepozorny ptak za wszelką cenę postanowił nauczyć się latać! Chociaż opanowanie techniki latania wymagało od niego wielkiego wysiłku i uporu (nieraz kończyło się to dla niego upadkiem) to ptak nie poddał się i... spełnił swoje największe marzenie - zdobył przestworza ku zdziwieniu swoich kolegów! Spot kończy hasło: "Rób to, co jest niemożliwe do zrobienia". Zobaczcie zmagania niezłomnego strusia i przyznajcie, że można przy tym uronić łezkę ;)

samsungzwierzętareklamy

Wybuchające baterie Samsunga Note 7. Winny pośpiech i wady konstrukcyjne

Samsung zakończył postępowanie wyjaśniające przyczyny palących się baterii. Około 700 pracowników firmy badało przyczyny samozapłonu smartfona. Początkowo o zaniedbania oskarżano wewnętrzna firmę współpracującą z Samsungiem. Po zmianie producenta incydenty powtarzały się jednak niejednokrotnie. Jak się okazało, jedną z kilku przyczyn była zbyt duża pojemność baterii i wada konstrukcyjna wynikająca z pośpiechu nad tworzeniem kolejnej serii telefonu. By taka sytuacja nigdy nie miała już nigdy miejsca, Samsung wprowadził nową, ośmiopunktową weryfikację bezpieczeństwa baterii i powoła grupę doradczą ds. baterii, w której zasiadać będą głównie naukowcy.

wybuchającebateriesamsungwada

Serwisant, który dojedzie wszędzie - indyjska reklama Samsunga wyciska łzy

Po sukcesie Allegro nie ma już wątpliwości co do tego, że najbardziej poruszającymi są reklamy grające na naszych emocjach. I nie ma w tym nic złego! Tym razem Samsung próbuje przekonać do siebie wzruszającą reklamą. Producent przedstawił nam film o serwisancie i niewidomych dzieciach. Indyjski spot promuje firmę dowodząc, że dla jej serwisantów nie ma rzeczy niemożliwych i mogą oni sprostać nawet najbardziej wymagającej trasie, by nieść pomoc. Zobaczcie sami!

Samsungwzruszasamsungreklamy

Samsung obraża się na GTA V za tę opcję!

Wybuchowy Galaxy Note 7, który został już wycofany przez Samsunga ze sprzedaży, trafił do "Grand Theft Auto V" jako materiał wybuchowy! Tym modelem Galaxy można zrobić naprawdę niezłe zamieszanie! Może widzieliście już zabawne filmiki, w których gracze naśmiewają się z "gorącego" smartfona i wymieniają się coraz to nowszymi przypadkami jego użycia. Samsung nie zna się chyba jednak na żartach, ponieważ wystosował do właścicieli YouTube prośbę o zablokowanie najpopularniejszego dotąd materiału z ich pechowym modelem. Mimo że prośba została spełniona, to filmiki z Galaxy Note 7 dalej się rozprzestrzeniają! Zobaczcie jeden z nich zanim całkiem znikną z sieci!

wybuchowySamsungwGTAgrysamsung

Smartfony Samsung zapalają się podczas ładowania

Firma Samsung wycofuje ze sprzedaży modele smartfonów Galaxy Note 7. Wszystko za sprawą wadliwej baterii, która przy ładowaniu telefonu zapalała się lub nawet eksplodowała. Do tej pory sprzedano ponad milion takich telefonów. Dla właścicieli wadliwego sprzętu przygotowane zostaną zastępcze telefony. Do tej pory odnotowano ponad 30 przypadków z wybuchu lub zapalenia smartfona.

samsungsmartfonwada