Po 60 latach przyjaźni odkryli, że są... braćmi! "To najlepszy prezent bożonarodzeniowy" - mówią

Historią tych dwóch mężczyzn ze zdjęcia - Alana Robinsona i Waltera Macfarlane'a - żyją niemal wszystkie zagraniczne media. Dlaczego? Bo brzmi ona wprost nieprawdopodobnie, a wydarzyła się naprawdę. Panowie przez 60 lat byli najlepszymi przyjaciółmi. Od czasów szóstej klasy szkoły podstawowej, do której uczęszczali na Hawajach, spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę. Połączyły ich wspólne zainteresowania i smutna przeszłość - Walterowi nigdy nie było dane poznać ojca, a Alanowi biologicznych rodziców, gdyż został adoptowany. Rodzinne zawirowania nie dawały im spokoju, dlatego postanowili, że zwrócą się do specjalnej agencji zajmującej się badaniami genealogicznymi. To właśnie ona odmieniła ich życie. System agencji łączył Waltera z użytkownikiem o nicku Robi737, którym okazał się jego najlepszy przyjaciel Alan. Po tym odkryli, że mają wspólną matkę! Ta informacja u obu wywołała ogromne poruszenie. "To był szok. To najlepszy prezent bożonarodzeniowy, jaki mogliśmy sobie wyobrazić" - mówią szczęśliwi. Swoim odkryciem podzielili się z rodzinami podczas wigilii. Teraz bracia mają wspólne plany na przyszłość. Chcą razem podróżować i nadrobić stracony czas jako rodzina!

najlepsiprzyjacielebraćmirodzinarodzeństwo

Genialnie parodiuje zdjęcia brata-modela, odtwarzając je z udziałem synka [GALERIA]

28-letni Aristotle Polites jest mieszkającym w Nowym Jorku modelem. Jego zdjęcia są zazwyczaj dość poważne, a same pozy wyszukane i dopracowane w każdym szczególe. Jak się okazuje, dla niektórych również... całkiem zabawne. Starsza od modela o 4 lata Katina Behm, jego siostra, w niecodzienny sposób parodiuje fotografie mężczyzny. Kobieta za dowcipne uznała ubieranie jej 18-miesięcznego synka w podobne do wujkowych ubrania i robienie mu porównywalnych zdjęć. Trzeba przyznać, że wyszło jej to naprawdę nieźle! Analogiczne fotki nie tylko wyśmiewają współczesny obraz modeli, ale również ukazują, jak nienaturalne i groteskowe pozy przyjmują osoby pracujące w świecie mody. "Kto robi to lepiej?" - pewnego dnia zapytała rodzinę Katina i tak zaczęła się jej przygoda z "Baby and the Body". Rodzinny żart przerodził się w międzynarodową sławę obydwu modeli. Ich profil na Instagramie obserwuje ponad 24 tysiące użytkowników. A Wam kto się bardziej podoba - 24-letni Aristotle czy mały Augie? ;)

małyidużymodelmodelingrodzeństwo

Setną rocznicę urodzin uczciły niezwykłą sesją. Zdjęcia tych bliźniaczek oczarowały świat! [GALERIA]

Maria Pignaton Pontin i Paulina Pignaton Pandolfi to siostry, które w niezwykły sposób postanowiły uczcić setną (!) rocznicę swoich urodzin. Panie wzięły udział w kolorowej sesji zdjęciowej, a jej efektami oczarowały cały świat! Ubrane w pasujące do siebie różową i niebieską sukienkę chętnie pozowały, trzymając się za ręce. Radosne siostry z kwiatowymi wiankami we włosach w pewnym momencie tworzenia rodzinnej pamiątki postanowiły wziąć inicjatywę we własne ręce i same robiły zdjęcia! Obejrzyjcie urocze fotografie, które zachwyciły już tysiące użytkowników!

100letniebliźniaczkirodzeństwo

Chłopiec po raz pierwszy widzi swojego małego braciszka. Jego reakcja jest niesamowita!

Dwuletni Logan Crahan od kilku dni jest starszym bratem. O tym, jak bardzo oczekiwał rodzeństwa, przekonał nie tylko rodziców, ale cały świat! Pierwsze spotkanie Logana i małego Liama zostało udokumentowane na wideo i udostępnione w sieci. Kiedy dwulatek przekracza próg szpitalnego pokoju swojej mamy, od razu idzie w jej stronę. Miłości i ciepła, jakimi obdarował nowego członka rodziny, nie można opisać słowami. Obejrzyjcie sami!

rodzeństwodzieckorodzicielstwo