Dziewczynka myślała, że stoi przed nią robot. Wideo z ciepłego przywitania rozczuliło internautów!

Hitem sieci stał się filmik, który został nagrany podczas wiosennego spaceru przez tatę małej Rayny. Dziewczynka po zrobieniu kilku kroków spotkała na swojej drodze bojler, którego ktoś ewidentnie chciał się pozbyć. Dla Rayny zwykły podgrzewacz okazał się jednak najprawdziwszym robotem! Dziewczynka nie obawiała się podejść do niego i słodko się przywitać. "Cześć, robocie. Kocham cię" - powiedziała. Następnie objęła go swymi małymi rączkami ;) Filmik z tego nietypowego spotkania odtworzono już ponad 2 miliony razy! Wielu stwierdziło, że scenka, gdyby była animowana, mogłaby znaleźć się w którymś z filmów Disneya albo Pixara. Inni żartowali, że wideo uspokoi niejednego zmartwionego inwazją maszyn w przyszłości! Pokochacie ten filmik! Kliknijcie play!

przytulanierobotarobotdziecko

Transformersy naprawdę istnieją!

Transformersy to już nie tylko roboty z bajek, filmów, ale i z rzeczywistości! Jak to możliwe, że wyszyły one ze szklanego ekranu? To zasługa tureckiej firmy Letvision, która pracowała aż osiem miesięcy nad stworzeniem pierwszego, prawdziwego Transformera. Letron to pierwszy na świecie Transformer, który przemienia się ze zwykłego BMW w olbrzymiego robota! Porusza rękami, głową, a nawet palcami u rąk. Jest niezwykły i... na sprzedaż! Jeśli jesteście ciekawi jego przemiany to koniecznie zobaczcie filmik!

transformersrobotniezwykływynalazek

Maszyny zastępują nawet... tatuażystów!

Znalezienie tatuatora, którego prace odpowiadają naszym wyobrażeniom, zazwyczaj zajmuje długie tygodnie, miesiące, a nawet lata. Powierzamy przecież w cudze ręce modyfikacje naszego ciała. A gdyby ograniczyć kontakty międzyludzkie nawet w dziedzinie permanentnego upiększania? Powstały już pierwsze tatuaże w całości wykonane przez roboty. Maszyny się nie męczą, są bardziej precyzyjne i dokładne. W niejednej konkurencji pokonały już ludzi. Myślicie, że w przyszłości tatuowanie przez roboty będzie bardziej powszechne od ludzkiej pracy? Oddalibyście się w "ręce" maszyny? ;)

tatuażrobotprzyszłość

Policyjny robot zabił człowieka

Tłem podróży Baracka Obamy do Europy i jego udziału w szczycie NATO była zbrodnia w Dallas. Były żołnierz w czwartek zastrzelił pięciu białych policjantów, a dziewięciu kolejnych zranił. Mówił, że mścił się za okrutne traktowanie czarnoskórych. Po strzelaninie i długich negocjacjach ze snajperem, które nie przynosiły skutku, zdecydowano się na przywiązanie ładunku wybuchowego do zdalnie sterowanego robota i skierowanie go w okolice miejsca przebywania napastnika. Kiedy pojazd znalazł się odpowiednio blisko, zdetonowano ładunek wybuchowy, śmiertelnie raniąc 25-letniego mężczyznę.

strzelaninawDallasrobotDallas

Znajdą Nessie?

Do poszukiwania potwora z Loch Ness użyto nowoczesnej technologii. Za Nessie rozgląda się teraz robot Mudin. W ramach „Operacji Groundtruth”, Mudin przeczesuje dno jeziora i fotografuje wszystko w wysokiej rozdzielczości. Dotąd poszukiwał statków i samolotów zatopionych w morzach, tym razem dostał o wiele ciekawsze zadanie.

nessierobotpotwór