Pięcioletnia dziewczynka zabita przez samochód zaledwie rok po pokonaniu raka!

5 -letnia dziewczynka przez trzy lata walczyła z chorobą, aż w końcu udało się ją uleczyć i mogła wrócić do szkoły. Camila De Almeida Torcato i jej ojciec zostali uderzeni pustym pojazdem, kiedy opuścili szkołę dla dzieci w poniedziałkowe popołudnie. Uczennica, u której zdiagnozowano raka w wieku dwóch lat, odniosła poważne obrażenia wewnętrzne i wkrótce zmarła w szpitalu. Jej ojciec powiedział: "Ona była wyjątkową dziewczyną, miała problemy od samego początku życia, miała raka jednak była bardzo waleczna". "Była bardzo słodką dziewczyną, nieśmiałą, ale bardzo słodką, mój umysł przepełniony jest jej wspomnieniami" - wspominają jej bliscy. Policja teraz prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku. Samochód, który wjechał w dziewczynkę, był bowiem pusty.

WypadekSamochodowyrak

Polski projektant wspiera walkę z rakiem

Fundacja Rak’n’Roll wspiera chorujących na raka już od ponad 7 lat. Z jej inicjatywy dla chorych na nowotwór organizowane są warsztaty, chorzy otrzymują wparcie psychoonkologiczne, a także pieniężne. W akcje pomocowe angażuje się wiele gwiazd. Ostatnio postanowił do nich dołączyć projektant Robert Kupisz, który zaprojektował specjalną bluzę z napisem „fighter”. Ma być ona hołdem dla osób walczących z nowotworem. Bluza do zakupu dostępna jest na stronie www.robertkupisz.com. Pieniądze ze sprzedaży bluz zostaną przekazane fundacji.

walkazrakiemrakpomagam

Wyśmiewała chorującą na raka koleżankę. Matka ogoliła jej głowę!

Wśród rodziców panuje ostatnio bardzo "interesująca" moda. Chcąc ustrzec swoją pociechę przed publikowaniem rozbieranych zdjęć w sieci czy umawianiem się z dużo starszymi od siebie osobami, publikują w mediach społecznościowych filmiki, których celem jest upokorzenie ich dzieci w oczach rówieśników! Oczywiście wszystko za jakieś przewinienie. O filmiku, który zaraz zobaczycie, huczy dziś cały internet! Matka goli swojej córce głowę za to, że ta wyśmiewała się i dręczyła w szkole swoją chorą na raka koleżankę będącą w trakcie chemioterapii! Chociaż zachowanie dziewczynki jest karygodne, to nie pochwalamy jednak metod wychowawczych jej rodzicielki! Do incydentu doszło w Portugalii, ale mamy nadzieję, że ta "moda" nie przeniesie się do naszego kraju!

karazawyśmiewanierakszokujące

Przeszczep penisa w Stanach Zjednoczonych

w Massachusetts General Hospital w Bostonie przeprowadzono pierwszy w USA zabieg przeszczepu penisa. Pacjent to 64-letni Thomas Manning, który z powodu raka prostaty stracił swój narząd. przeszedł w dniach 8-9 maja 15 godzinną operację, gdzie przeszczepiono mu od zmarłego dawcy tą część ciała. Według lekarzy za kilka tygodni Manning będzie mógł oddawać mocz, a za kilka kilka miesięcy mężczyzna odzyska sprawność seksualną.Mężczyzna czuje się dobrze i twierdzi, że nie czuł prawie żadnego bólu. W szpitalu planowane są już kolejne zabiegi.

przeszczeprakzdrowie