Jaki kraj, taki Wielki Gatsby. Obejrzyjcie zwiastun kinowego "Bodo"

Film fabularny "Bodo" trafi na ekrany kin 3 marca. Filmowa wersja serialu o tym samym tytule "może uratować tę postać" - uważają niektórzy. Inni, nastawieni bardziej sceptycznie do produkcji Michała Kwiecińskiego (reż. "Jutro idziemy do kina", "Miasto 44", "Katyń"), przewidują powtórkę z "Wiedźmina". Na to, że kinowy obraz będzie zlepkiem serialowych scen, wskazuje sam trailer (link do zwiastuna poniżej). Udostępniony dzisiaj przez Studio Akson oficjalny plakat przywodzi na myśl jeszcze inny film. Dostrzegacie podobieństwo? ;)

polskiekinokinowepremierypolskieseriale

"Ucho Prezesa" - co o satyrze Górskiego myśli Kaczyński?

"Ucho Prezesa", miniserial kabaretowy Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju, cieszy się w sieci ogromną popularnością. Pierwsze dwa odcinki wyświetlono ponad 6 milionów razy, a kolejny na pewno przyciągnie porównywalną widownię. Okazuje się, że wśród osób, które obejrzały Górskiego w akcji jest sam prezes PiS! Wyjawił to na Twitterze wicemarszałek Senatu Adam Bielan. Czy Jarosław Kaczyński miał jakieś uwagi do tej politycznej satyry? Bielan zdradził, że prezes PiS zwrócił jedynie uwagę na fakt, że... koty nie piją mleka! "Ucho Prezesa" widział także szef MSWiA Mariusz Błaszczak. Jak napisał na Twitterze poseł Joachim Brudziński, Błaszczak i Kaczyński śmiali się z sytuacji ze "szczupakiem" i "bańki na mleko". Kto oglądał, na pewno wie, jakie sceny miał na myśli. Spodziewaliście się, że prezes PiS "bardziej" skrytykuje projekt Górskiego? Poczekajmy na kolejne odcinki. Może wtedy Kaczyński sam się wypowie na ich temat.

UchoPrezesaJarosławKaczyńskipolskieseriale

Robert Górski w roli Jarosława Kaczyńskiego - pierwsze dwa odcinki "Ucha Prezesa" trafiły do sieci!

Zwiastun miniserialu "Ucho Prezesa" został wyświetlony ponad 2 miliony razy w ciągu zaledwie tygodnia. Mimo że nie padają w nim żadne nazwiska, zbieżność postaci bynajmniej nie jest przypadkowa. Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju nie ukrywa, co jest tematem jego skeczu. "Jestem satyrykiem. Śmiałem się z PO, będę śmiał się teraz z PiS" - powiedział w wywiadzie dla portalu naTemat. Dwa pierwsze odcinki z Robertem Górskim w roli tytułowego polityka właśnie trafiły do sieci. Linki do zamieszczonych na YouTubie filmów znajdziecie poniżej. Pewnym jest, że w telewizji publicznej ich nie obejrzymy :D Trzeci odcinek pojawi się na YouTubie 16 stycznia 2017 roku.

UchoPrezesapolskieserialecelebryciwpolityce

"Daleko od noszy" powraca... z Dodą w każdym odcinku!

Wokalistka zespołu Virgin do tej pory pojawiała się w serialu "Daleko od noszy" epizodycznie. Według najnowszych doniesień, produkcja emitowana przez telewizję Polsat powróci po siedmioletniej przerwie i to z Dodą w stałej obsadzie! Celebrytka ponownie pojawi się na antenie w roli "szalonej Anielki" pracującej jako kierowca karetki. Bohaterka Doroty Rabczewskiej będzie musiała poddać się nałożonej przez sąd karze po tym, jak łamała przepisy drogowe, i pracować społecznie. "W tej serii, która teraz jest nakręcona, wystąpiłam zapowiadając swoją postać, a w kolejnej serii Anielka będzie co odcinek" - mówi Doda. Czy celebrytka pasuje do świata najbardziej zwariowanego szpitala, jaki poznaliśmy na ekranach telewizorów? Jak widać na opublikowanym przez Dodę zdjęciu, męska część ekipy jest raczej zadowolona :)

polskieserialeserialewprodukcjiDoda

Serial TVP polską wersją "Kompanii Braci"?

Telewizja Polska rozpoczęła przygotowania do serialu "Wyklęci". Premiera planowana jest dopiero na przyszłoroczną jesień, ale internauci już po obejrzeniu pierwszej zapowiedzi okrzyknęli (czy szczerze?) projekt "polską wersją 'Kompani Braci", popularnego serialu stacji HBO z 2001 roku. Pytanie, czy nowa produkcja TVP nie okaże się kolejnym "Czasem honoru". Podobieństw doszukamy się pewnie w scenariuszu - "Wyklęci" to historia losów oddziału podziemia antykomunistycznego - jak i w stałej obsadzie aktorskiej - wiemy, że w postać głównego bohatera wcieli się Antoni Pawlicki. Ostatni serial TVP "Bodo" okazał się mieć fatalne wyniki oglądalności. Kolejnemu wróżycie lepszą przyszłość?

polskieserialetvpserialewprodukcji