Męskie Granie: Rogucki, Brodka i Organek prezentują teledysk do "Nieboskłonu"

Jedni z najpopularniejszych polskich twórców muzycznych: Piotr Rogucki, Monika Brodka oraz Tomasz Organek stanęli na czele tegorocznej edycji Męskiego Grania. Artyści zaprezentowali nam promujący trasę kawałek "Nieboskłon" 23 maja. Wczoraj w sieci pojawił się ich teledysk. Przypominamy, że koncerty w ramach Męskiego Grania rozpoczną się 8 lipca w Poznaniu, a Wielki Finał odbędzie się 26 sierpnia w Żywcu. Do zobaczenia w jednym z siedmiu miast objętych trasą! Tymczasem obejrzyjcie klip łączący trzy niesamowite osobistości polskiej sceny muzycznej!

MęskieGraniemuzycznepremierypolskamuzyka

Męskie Granie powraca! Posłuchaj utworu w wykonaniu Roguckiego, Brodki i Organka

Poznaliśmy hymn tegorocznej edycji Męskiego Grania . "Nieboskłon" w wykonaniu Piotra Roguckiego, Moniki Brodki i Tomasza Organka zadebiutował wczoraj w programie Kuby Wojewódzkiego oraz na antenie Trzeciego Programu Polskiego Radia. Dzisiaj mamy już do niego dostęp online. "Nieboskłon" i inne kawałki cenionych polskich artystów usłyszmy na żywo w lipcu i sierpniu. Koncerty w ramach Męskiego Grania rozpoczną się w Poznaniu, a finałowy występ będzie mieć miejsce w Żywcu. Przypominamy, że bilety do sprzedaży trafią już od 5 czerwca!

MęskieGraniemuzycznepremierypolskamuzyka

Gwiazda polskiej muzyki znika ze sceny? Dlaczego?

Znany wokalista Dawid Podsiadło ogłosił, że zawiesza swoją karierę. Ma zamiar zniknąć ze sceny na co najmniej rok. Artysta chce skupić się teraz na innym życiu. Ma zamiar również poszukać inspiracji dla siebie, aby móc później tworzyć. "Skorzysta na tym sztuka, więc to dobrze" – powiedział w jednym z wywiadów. Wolny czas muzyk postanowił poświęcić najbliższym. Sam zaznaczył, że koncertując nie miał dla rodziny zbyt wiele czasu a to prowadziło również do tęsknoty. Mamy nadzieje, że po tej przerwie muzyk wróci z jeszcze większymi hitami!

DawidPodsiadłopolskamuzykarodzina

Teledysk HEY z Kuleszą i Dorocińskim

Od wczoraj możemy oglądać nowy teledysk grupy HEY do utworu "2015" z najnowszej płyty "Błysk". W klipie widzimy parę jednych z najlepszych polskich aktorów - Agatę Kuleszę oraz Marcina Dorocińskiego. Dzisiaj Agnieszka Nosowska z zespołem ruszyła w trasę. Pierwszy koncert odbędzie się w Zabrzu, ostatni - 18 grudnia - w Krakowie.

HEYkoncertypolskamuzyka