W 2017 roku lekarze znajdowali w waginach TO! Ta lista "robi wrażenie"

Roczne podsumowania to nie nowość. Robią je kinomaniacy, wielbiciele seriali, muzyki, sportu... Można by tak wymieniać w nieskończoność! 2017 rok postanowili podsumować także ginekolodzy. W tym wypadku jednak wcale nie chodzi o liczbę pacjentek czy odebranych porodów (chociaż takowe zestawienia również się tworzy). Amerykańska Komisja ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich przygotowała listę... najbardziej zaskakujących przedmiotów znalezionych w waginach! Niektóre znaleziska naprawdę nas zaskoczyły (weźcie pod uwagę fakt, że średnia długość kobiecej pochwy to ok. 8-9 centymetrów). Na pierwszym stopniu "podium" znalazło się pachnące mydełko, drugie miejsce należy z kolei do zakrętki od dezodorantu, a trzecie do zakrętki od butelki. Dalej jest o wiele ciekawiej! Kolejne pozycje zajmują bowiem takie przedmioty jak: pierścień erekcyjny na penisa z kolcami, silikonowe kulki, piłka, reflektor rowerowy (!), gąbka dopochwowa (użyta jako tampon) i słuchawki. Ostatnie miejsca zestawienia należą do ciepłego ręcznika, gotówki i telefonu, gliny, świecznika, lizaka, a także magicznej różdżki (oczywiście erotycznej). Jesteśmy bardzo ciekawi, czy za rok znaleziska będą równie "imponujące" ;)

dziwneprzedmiotywwaginachzdrowiepodsumowanie2017

10 najatrakcyjniejszych dla piratów seriali. To te produkcje ściągano najczęściej w 2017 roku!

"Gra o tron" znalazła się na 1. miejscu kolejnego rankingu. Tym razem trochę niechlubnego... Mowa o liście najchętniej piraconych seriali, jakie internauci pobierali w 2017 roku. Portal TorrentFreak pod koniec każdego roku publikuje tytuły filmowych serii, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy były najatrakcyjniejsze dla internetowych piratów. Tym razem "zaszczytne" miejsce przypadło 7. sezonowi wspomnianego już serialu "Gra o tron". Na 2. uplasował się "The Walking Dead". Ostatnie na podium miejsce przypadło superbohaterskiemu "Flashowi". Wszystkie 10 "najpopularniejszych" seriali znajdziecie w linkach zamieszczonych poniżej.

podsumowanie2017serialetopten

Emocjonujące podsumowanie roku 2017. Google pytaliśmy "Jak...?"

Grudzień to czas podsumowań i przemyśleń. W tym miesiącu dowiadujemy się o najbogatszych ludziach roku, o najpopularniejszych utworach muzycznych czy najczęściej używanym przez młodzież słowie. Swój coroczny ranking przedstawia także Google, a uświadamiając, jakich haseł wyszukiwaliśmy w internecie, obnaża prawdę o nas samych. 2-minutowe podsumowanie roku 2017 to także przywołanie minionych zdarzeń, powrót do wspomnień i kalejdoskop emocji. Dzięki opublikowanemu na YouTubie wideo Google przypominamy, pod jakimi hasłami upłynął kończący się rok. Obejrzyjcie filmik i przeżyjcie to jeszcze raz!

podsumowanie2017YouTubeemocje

Znamy najlepiej zarabiających muzyków 2017 roku

Amerykański dwutygodnik "Forbes" opublikował listę najlepiej zarabiających muzyków 2017 roku. Na pierwszym miejscu uplasował się P. Diddy, który w przeciągu 12 miesięcy zwiększył swój majątek o 130 milionów dolarów. Amerykański artysta pojawił się na szczycie rankingu nie po raz pierwszy. Tak ogromną sumę pieniędzy zapewniła mu trasa koncertowa artystów z jego wytwórni - Bad Boy Records - przynosząca duże zyski, liczne kontrakty oraz dobre inwestycje. Drugie miejsce po raperze przypadło Beyonce, która dzięki swojej trasie koncertowej "Formation World Tour" zarobiła 105 milionów dolarów. Ostatni na podium znalazł się pochodzący z Kanady raper Drake. Artysta zarobił 94 miliony dolarów. W pierwszej piątce znaleźli się także The Weekend, zarabiając 92 miliony oraz grupa Coldplay zyskując 88 milionów.

podsumowanie2017muzykapopświatmuzyki