Nogi tej pilotki rzadko dotykają ziemi!

Pomiędzy lataniem dookoła świata Boeingiem 737 Malin Rydqvist, szwedzka pilotka, oddaje się innej pasji! Kobieta uprawia jogę. Swoją pasją dzieli się natomiast z innymi na portalach społecznościowych i zyskuje rzeszę fanów. Fotografie wykonane są w przepięknych miejscach, wśród malowniczych krajobrazów. Nawet zmęczenie i różnica czasu nie są dla niej przeszkodą, aby choć trochę oddać się medytacji. Jednak jeśli dobrze przyjrzycie się tym zdjęciom, to zobaczycie, w jak niepewnych miejscach Malin wykonuje swoje ćwiczenia. Pilotka powiedziała, że zakochała się w jodze po wypadku na snowboardzie w 2008 roku, po którym zaczęły doskwierać jej poważne bóle pleców. "Próbowałam wszystkiego, a jedyną rzeczą, która naprawdę mi pomogła była joga" - wyznała. Stała się ona jej codziennym stylem życia, którym może podzielić się z innymi. Czy te zdjęcia nie sprawiają, że w mroźne wieczory nabieracie chęci do ćwiczeń?

jogawniezwykłychmiejscachsportpilot

Magiczne zdjęcia burzy i zorzy polarnej widziane z kokpitu!

Christiaan van Heijst to holenderski pilot i podróżnik, który dzieli się z ludźmi swoimi jakże niezwykłymi fotografiami! Robi zdjęcia spektakularnym widokom. Na swojej stronie internetowej pisze : "We wczesnym wieku znalazłem wielką radość, mogąc uchwycić piękno naturalnego światła we wszystkich jego formach". Później do jego pasji z fotografią doszła kolejna- latanie! Pilot czuje się wręcz uprzywilejowany do tego, aby pokazywać nam świat jaki sam jest w stanie zobaczyć. Jakie fotografie znajdują się w jego galerii? Zdjęcia burzy, słońca, księżyca w pełni, a nawet zorzy polarnej! Obejrzyjcie sami!

pilotzdjęcia

Świat z punktu widzenia pilota! Selfie w kokpicie!

Zastanawialiście się jak wygląda praca pilot w kokpicie samolotu? Swoimi niezwykłymi zdjęciami na Instagramie dzielą się szwedka Maria, która na co dzień lata na pokładzie Boeinga 738 oraz Zahid Sultan-Khan pokazujący swoim odbiorcom świat "z punktu widzenia pilota". Te niesamowite selfie pokazują wielkie samoloty od środka oraz miejsce odpowiedzialne za całość lotu. Jak twierdzą oboje, sytuacji do zrobienia niezwykłych zdjęć nigdy im nie brakuje i zawsze mają ze sobą GoPro i selfiesticka. Obejrzyjcie koniecznie galerię!

selfiepilotsamoloty

Pilot LOT-u zaskoczył pasażerów!

"Dobry wieczór państwu, mówi kapitan... Lubię takie wieczorne loty, loty spokojne, jak dzisiejszy, bo wieczór to pora romantyczna, którą powinno się zapewne spędzać w inny sposób... Tak czy owak, nie ma turbulencji, bo o tej porze poszły już spać, a my możemy w naszym wygodnym Embraerze, przypatrywać się światu..." - to tylko niewielka część refleksji pilota samolotu firmy LOT, które usłyszeli pasażerowie lotu do Warszawy! Pojawiła się nawet poezja! W ten sposób pilot starał się umilić podróżującym jedną z najmniej przyjemnych w życiu czynności. Trzeba przyznać, że to mu się świetnie udało! Pasażerowie byli mile zaskoczeni! Całą sytuację opisał pisarz Jacek Dehnel na swoim profilu na Facebooku. Wiecie, że pilot ma już całkiem spore grono fanów? No cóż, pozostaje nam życzyć Wam wszystkim właśnie takich kapitanów na swojej drodze! Do zobaczenia w przestworzach ;)

wprzestworzachlotpilot