30-latek oświadcza się 13-latkom? Wszystko dzieje się w Europie!

Jak reagują ojcowie na wieść, że ich 13-letnia córka poślubi mężczyznę, starszego od niej o prawie 20 lat? Sprawdziła to fundacja Bornefonden mająca swoją siedzibę w Danii! Przeprowadzono bardzo nietypowy eksperyment, będący częścią kampanii społecznej. Lucas Alexander mający 30 lat odwiedza kilka duńskich domów, w których mieszkają 13-latki. Kiedy drzwi zostają otworzone przez ojców, Lucas informuje, że zamierza poślubić ich dziecko. Wszystkie dziewczynki również wiedziały o eksperymencie i z tego względu udawały, że znają 30-latka. Również ich matki były o wszystkim wcześniej powiadomione. Jak zatem reagowali ojcowie? Niektórzy mieli zamiar dzwonić po policję! Kampania ma zwracać uwagę na problem występujący w Afryce, gdzie ponad piętnaście procent dziewczynek przed ukończeniem 15 lat zostaje wydanych za mąż za dorosłych mężczyzn. Zobaczcie materiał wideo! Jak radził sobie Lucas?

ślubzestarszymmężczyznąkampaniaspołecznaoświadczyny

Blackmetalowcy w sesji zaręczynowej podbijają internet!

Fotografie zakochanych będą wyglądać bardziej romantycznie z blackmetalowcami w tle... - musiała pomyśleć para zakochanych, która poprosiła członków zespołu Coldvoid o wspólne zdjęcia. Przyszłe małżeństwo oraz muzycy natrafili na siebie w lesie. Blackmetalowcy byli fotografowani przez dziewczynę perkusisty, więc mieli na sobie charakterystyczny makijaż i sceniczny ubiór. W tym samym czasie John Awesome i Nydia Hernandez pozowali wspólnie w sesji zaręczynowej. Za namową narzeczonych połączyli plany zdjęciowe. Jak Wam się podoba efekt?

metalowezaręczynyblackmetaloświadczyny

Zaręczyny w samolocie! Strażak Michał i jego niezwykła akcja

Zaręczyny na pokładzie samolotu? Czemu nie! Michał, strażak z OSP w Jabłonnej postanowił właśnie tam poprosić o rękę swoją dziewczynę, która pracuje jako stewardessa w jednej z linii. Po wylądowaniu samolotu na lotnisku w Modlinie, mężczyzna wraz z kolegami pod pretekstem ćwiczeń wszedł na pokład. Pasażerowie byli lekko zdezorientowani, jednak po chwili widząc, że przyszły narzeczony niesie bukiet róż kibicowali mu. Oczywiście jego dziewczyna odpowiedziała TAK! Całe zdarzenie zostało uwiecznione na filmiku. Michał wcześniej postarał się o pozwolenie władz lotniska i załogi samolotu. Nikt nie miał nic przeciwko. Zobaczcie te niesamowite oświadczyny. :)

zaręczynywsamolociestrażoświadczyny