Niezwykła sesja zdjęciowa z okazji 90 urodzin!

Fotograf z"Pardon my French Photography" Brigitte postanowiła zrobić niespodziankę swojej babci Nan. Razem z bratem zabrała ją na specjalną sesję zdjęciową z okazji 90 urodzin. Kobieta ubrana była w tiulową spódnicę a na głowie miała diadem oznaczający, że to właśnie ona jest solenizantką. Nan po raz pierwszy w życiu doświadczyła takiej przygody, ale jak sama twierdzi, nigdy nie jest za późno aby spróbować coś zrobić pierwszy raz. Babcia Brigitte zaszokowana niespodzianką, była też z niej bardzo zadowolona. W studiu fotograficznym bawiła się doskonale, a kiedy już rozkręciła się na dobre chętnie pozowała z rekwizytami dostępnymi na miejscu. W tym z tabliczką z napisem: "Cheers Bitches". Po sesji babcia z wnuczką oglądały stary album, w którym znalazły się zdjęcia ze ślubu Nan, kiedy miała zaledwie 18 lat. Brigitte postanowiła przebrać się razem z babcią w suknie i futra i odbyć z nią spacer po parku, aby Nan poczuła się jak za lat swojej młodości. To naprawdę wspaniałe doświadczenie dla obu pań, a zdjęcia z urodzinowej sesji rozczulają. Zobaczcie sami!

90urodzinyniespodziankarodzina

16-latek otrzymał urodzinowy prezent od zmarłego ojca. Jego reakcja wyciska łzy

16-letni Johnny Crow w kwietniu stracił ojca, który zmarł nagle na zawał serca. Chłopak nie spodziewał się, że tata jeszcze na początku roku zamówił jego urodzinowy prezent. Młody fan metalu w dniu swoich urodzin udał się do sklepu muzycznego, gdzie zaprowadził go starszy brat. Chandler wiedział o niespodziance, jaką kilka miesięcy temu zaplanował ich ojciec i razem z właścicielem sklepu wręczyli solenizantowi prezent. Johnny otrzymał napisaną przez tatę kartkę z życzeniami oraz wymarzoną gitarę. Jego emocjonalna reakcja wzruszyła dziesiątki tysięcy internautów. Gwarantujemy, że to wideo poruszy serce nawet najzagorzalszego twardziela.

prezentodzmarłegoojcaniespodziankarodzina

Ten 66-latek dzięki rodzinie po raz pierwszy w życiu zobaczył kolory. Jego reakcja wzruszyła świat! [WIDEO]

Z powodu wady genetycznej ponad 180 milionów ludzi na całym świecie nie rozpoznaje kolorów. W przypadku całkowitej niezdolności rozpoznawania barw można rozróżnić jedynie różne odcienie szarości... Trudno nawet wyobrazić sobie, że nagle niebo przestaje być niebieskie, trawa zielona, kwiaty przestają urzekać feerią barw, a wszystko staje się czarno-białe, szare i bez wyrazu. Z taką przypadłością zmaga się pewien 66-latek z Florydy, o którym świat dowiedział się za sprawą niezwykłego nagrania, które przedostało się do sieci. Nie tak dawno mężczyzna świętował w gronie najbliższych swoje urodziny. Były one wyjątkowe z powodu prezentów, jakie otrzymał. Pierwszym prezentem było sześć kolorowych balonów, drugim natomiast wyjątkowe okulary, dzięki którym dotknięci ślepotą barw ludzie mogą widzieć świat tak jak zdrowe osoby! 66-latka nie trzeba było długo namawiać do ich założenia. Tego, jak zareagował później, nie opiszą żadne słowa! Senior na nowo odkrył świat! Zobaczcie to wzruszające wideo!

światwkolorachniespodziankarodzina

"Will you marry me?"- niespodzianka dla przyszłej panny młodej

Mówi się, że dziś ciężko znaleźć naprawdę romantycznego mężczyznę. Takiego, który będzie zaskakiwał w pozytywny sposób swoją kobietę. Jednak na całe szczęście istnieją jeszcze tacy! Candice Catherine i Timothy poznali się w 2009 roku, przez spotkanie w gronie wspólnych przyjaciół. Początkowo para zaprzyjaźniła się, jednak z czasem między nimi narodziło się wielkie uczucie. Zakochani mieszkają jednak daleko od siebie. W przeciągu kilku lat Timothy zaczął wysyłać swojej dziewczynie długie listy. Było ich dokładnie 14. Każde zaczynał wielką literą, a każda następna stanowiła część słowa. W grudniu 2015 roku mężczyzna przygotował swojej dziewczynie kolejną niespodziankę. Po obudzeniu dostała list z instrukcją, w której napisane było, że ma się szybko ubrać i zejść na dół. Kiedy otworzyła drzwi zobaczyła świece i rozsypane płatki róż. W salonie obydwoje zaczęli czytać listy i wspominać swoje randki. Następnie Timothy rozłożył przed Candice kartki listów. Po chwili kobieta zorientowała się co zaszło- wszystkie pierwsze litery ułożyły się w napis: "Will you marry me?" ("Czy wyjdziesz za mnie?"). Nieświadoma niczego wcześniej kobieta wybuchła płaczem radości i oczywiście zgodziła się. Na samym ślubie, mąż również nie przestał jej zaskakiwać. Podczas pierwszego tańca usłyszała specjalnie napisaną na tą okazję piosenkę, którą Timothy tworzył dla niej przez te wspólne lata bycia razem. Candice jest przekonana, że jej mąż jest najlepszy na świecie i pewnie jeszcze nie jeden raz udowodni jej jak bardzo ją kocha!

niespodziankaślub

Niezwykła niespodzianka dla chłopca, który śpiewał hit Eda Sheerana

8-letni Kai został zaproszony w Walentynki do znanego amerykańskiego programu "The Ellen DeGeneres Show". Po krótkiej rozmowie z prowadzącą wręczył jej przepiękną kartkę walentynkową. Ellen poprosiła go, aby zaśpiewał dla widzów piosenkę. Chłopiec wykonał znany utwór brytyjskiego piosenkarza Eda Sheerana "Shape of You". Chłopiec w programie pojawił się już po raz kolejny, a wykonywane przez niego utwory mają bardzo specyficzny charakter, gdyż Kai bardzo wczuwa się w śpiewane piosenki. Tak było i tym razem. Chłopiec nie spodziewał się, że tuż za nim stoi sam Ed Sheeran, który również był zaproszonym w tym dniu gościem programu. Na koniec powiedział chłopcu, że zobaczył jego występ zza kulis i chciał go zaskoczyć. Obiecał tez, że zobaczą się po programie.

ellenmuzykaniespodzianka