George'a Michaela zabił seksnarkotyk?

Mimo że George'a Michaela nie ma z nami od 25 grudnia, nadal nie ustalono oficjalnej przyczyny jego śmierci. Policja do tej pory bada, czy legendarny muzyk nie popełnił samobójstwa. Wciąż nie są znane wyniki testów toksykologicznych, co podsyca tylko medialne spekulacje. Najnowsza teoria o przyczynie śmierci George'a Michaela dotyczy "seksnarkotyku" o nazwie Liquid G. Jak ustalił brytyjski tabloid Daily Mirror po kontakcie z byłym kochankiem artysty, Paulem Stagiem (link do artykułu poniżej), wokalista mógł przedawkować narkotyk. "Był niesamowicie aktywny seksualnie, a w jego głowie narkotyki równały się seks, a seks równał się narkotyki. Uważam, że nie przestał aż do śmierci" - wyznał Stag.

seksnarkotyknarkotykigeorgemichael

Diler oferował policjantom narkotyki

Małopolska policja nie próżnuje, 12 stycznia br. na stronie małopolskiej policji pojawiła się informacja o młodym mężczyźnie, który próbował rozprowadzać narkotyki na terenie centrum Krakowa. Na swoje nieszczęście mężczyzna chcąc „zbadać teren” zaczepił dwójkę nieumundurowanych policjantów patrolujących teren krakowskich plant i zapytał ich czy często w okolicy pojawiają się patrole policji. Funkcjonariusze po dokonaniu rewizji odnaleźli przy zatrzymanym tabletki narkotyku ecstasy. Tego samego dnia mężczyźnie przedstawiono zarzuty o posiadanie znacznej ilości środków odurzających, a następnego dnia Sąd Rejonowy zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania, mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

narkotykiKrakówpolicja

Polska herbata wycofana ze sprzedaży. Ma zawierać substancje halucynogenne

Czeska Państwowa Inspekcja Rolno-Spożywcza jest zdania, że ziołowa herbata Loyd powoduje niepożądane skutki uboczne. Zawarte w niej atropina oraz skopolamina mogą wywoływać halucynacje, zachowania agresywne, a nawet depresję. Każdy, kto kupił w Czechach pochodzącą z Polski herbatę o smaku żurawinowym, może ubiegać się o zwrot pieniędzy. Produkt firmy Mokate został wycofany ze sklepów sieci Albert na terenie całego kraju. U nas herbata jest nadal obecna na sklepowych półkach i nic nie wskazuje na to, by coś w tej kwestii się zmieniło. Niektórzy próbują dowodzić, że chęć ukarania producenta za "wprowadzenie do sprzedaży substancji zakazanych" to kontynuowanie wojny z polską żywnością. Kilka tygodni temu Czesi zdecydowali, że należy wycofać z obrotu i zniszczyć 5 mln jaj pochodzących z Polski (więcej w materiale poniżej - "Czesi idą na wojnę z naszą żywnością? Właśnie zniszczyli 5 milionów jaj z Polski").

halucynogennaherbatazdrowienarkotyki

Transport kokainy trafił do Lidla. "Pomyłki to rzecz normalna"

Narkotyki warte co najmniej 80 milinów złotych trafiły przez przypadek do Lidla w Zgierzu (woj. łódzkie) dzień przed Wigilią. Blisko 387 kg czystej kokainy z Kolumbii było ukryte w w kartonach z bananami. Pracownicy sklepu zauważyli, że część z nich waży więcej od pozostałych - tak znaleźli pakunki z białym proszkiem. "Chcielibyśmy tylko podkreślić, że nie mamy nic wspólnego z tym transportem" - oświadczyło Biuro prasowe Lidl Polska. Na razie nie wiadomo czy narkotyki były przeznaczone na polski rynek, czy też trafiły do naszego kraju przez przypadek. "Pomyłki w transporcie narkotyków z Ameryki Południowej to rzecz normalna. Z krajów takich jak Kolumbia, Peru czy Wenezuela jest wysyłanych tyle transportów, że regularnie dochodzi do pomyłek" - powiedział portalowi tvp.info oficer CBŚP zajmujący się przestępstwami narkotykowymi.

kokainawLidlunarkotykiLidl

Ojciec przekazuje dziecku smutną wiadomość. Ku przestrodze dla innych

Już kilka razy pisaliśmy na temat rodziców, którzy przy swoich dzieciach przedawkowali narkotyki. Para w samochodzie po zażyciu heroiny z małym dzieckiem, czy kompletnie nieprzytomni rodzice na filmie udostępnionym przez własne dzieci. Kilka dni temu do sieci trafił wzruszający, i przeraźliwie smutny filmik dodany na Facebooku przez Brendena Bickerstaff-Clarka. Mężczyzna postanowił zarejestrować moment, w którym mówi swojemu 8-letniemu synkowi o śmierci matki, która przedawkowała narkotyki. Chłopiec jest w kompletnej rozsypce. Dlaczego taki moment mężczyzna postanowił upublicznić? "Zrób wszystko, żeby nigdy nikt nie musiał przekazywać twojemu dziecku, że umarłeś przez narkotyki” napisał Bernard. Dodał też:"Poprosiłem kogoś o zarejestrowanie tego momentu, żeby uzależnieni rodzice zrozumieli, czym może się to skończyć” . Czy ludzie wezmą sobie po obejrzeniu tego filmu jego słowa do serca i postanowią skończyć z nałogiem. Miejmy nadzieje, że chociaż niektórzy.

przedawkowanienarkotykówdzieckonarkotyki

Narkotyki ukryte na stacji benzynowej znalazł... kruk!

O tym jak inteligentne potrafią być kruki, dowiedziała się we wtorek australijska policja, kiedy na stacji benzynowej znaleziono metaamfetaminę leżącą koło dystrybutora. Jaki związek mają narkotyki z ptakiem, zapytacie? Po niecodziennym odkryciu oczywiste było sprawdzenie nagrań z monitoringu stacji. Policjanci mieli nadzieję, że kamery zarejestrowały odpowiedzialną za pakunek osobę. Ku ich zdziwieniu, wideo przedstawiało... kruka. Ptak najprawdopodobniej szukał czegoś do jedzenia i w ten sposób znalazł ukrytą na stacji metaamfetaminę. Nagranie możecie obejrzeć na stronie, do której link jest zamieszczony poniżej.

policyjnezwierzętanarkotyki

Rodzice przedawkowali narkotyki. Nagranie trafiło do sieci!

Pewne rodzeństwo ze Stanów Zjednoczonych opublikowało szokujący materiał na Facebooku. Na wideo pokazali swoich rodziców, którzy byli całkowicie odurzenie narkotykami. Najprawdopodobniej przedawkowali heroinę. Matka wydawała się być całkowicie nieprzytomna, córka sprawdzała jej odruchy świecąc telefonem prosto w twarz. Ojciec również był już na skraju wyczerpania. Rodzeństwo pokazało światu, jaki koszmar muszą przechodzić. Zapewne to nie pierwsza taka sytuacja ich rodziców. Zobaczcie to szokujące nagranie!

NaćpaniRodzicenarkotykiuzależnienie

Babcia od narkotyków! 80-letnia kobieta handlowała amfetaminą.

W Lublinie funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji złapali aż siedem osób zamieszanych w sprzedawanie narkotyków. Szefem całej grupy był 51-letni mężczyzna. Policja zabezpieczyła u niego ponad 7 kg amfetaminy i 90 tys. zł w gotówce. Co w tym wszystkim jest takiego niezwykłego? Mężczyzna w cały biznes wplątał własną matkę. To 80-letnia kobieta! Staruszka w aktywny sposób brała udział w sprzedaży narkotyków. Handlowała amfetaminą i marihuaną. Za handel tymi rzeczami wszystkim zatrzymanym grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

narkotykipolicja

Rodzice przedawkowali narkotyki. W samochodzie znajdowało się dziecko

Policjanci udostępnili w internecie zdjęcie nieprzytomnych po zażyciu narkotyków rodziców. Kobieta i mężczyzna znajdują się w samochodzie. Na tylnym siedzeniu widać czteroletniego chłopca, ich syna. Fotografia ma w drastyczny sposób ukazać problem uzależnienia od heroiny oraz tragiczne skutków jej zażywania. Wstrząsający widok budzi wiele emocji z racji autentyczności obrazu. Nie jest to kadr kampanii społecznej ani spotu przeciwko narkomanii. Zdjęcie z policyjnej interwencji opublikowały już amerykańskie media. Ma być ono przestrogą. Chłopczyk z Ohio został oddany pod opiekę pracowników socjalnych. Rodzicom natomiast zostaną postawione zarzuty: spożywanie narkotyków w miejscu publicznym, jazda pod wpływem niedozwolonych środków oraz zagrożenie życia dziecka.

dzieckonarkotyki