Tworzy erotyczne kolaże, omijając instagramową cenzurę. Jej prace doceniło prawie 100 tysięcy osób! [GALERIA]

Instagram, tak jak inne portale społecznościowe, walczy z nagością i nieodpowiednimi treściami. Jedni poddają się zakazom, inni starają się grać na nosach administratorom. W świetny sposób panującą cenzurę omija Gulia z Florydy występująca pod pseudonimem "scientwehst", której wcześniejsze prace nieraz usuwano z portali z powodu niespełnienia kryteriów regulaminu. Dziewczyna chcąc pokazać wszystkim piękno roznegliżowanego ciała, nie narażając się nikomu, tworzy erotyczne kolaże, w których wiadome części ciała zastępuje obiektami architektonicznymi! Jej prace oddziałują na wyobraźnie. Największe kontrowersje, jak dotąd, wzbudziło zdjęcie, na którym swoje krocze zastąpiła... kościołem! Na Instagramie obserwuje ją prawie 100 tysięcy osób! Sprawdźcie naszą galerię, a dowiecie się, czym ich urzekła.

erotycznekolażeinstagramnagość

Zwiedzają świat kompletnie nago! Ich zdjęcia robią w sieci furorę! [GALERIA]

Podróżować można na różne sposoby. Autostopem, samochodem, autobusem... Bez bagażu albo z plecakiem czy walizką... Można podróżować w ubraniach (co oczywiste) albo (co już znacznie mniej oczywiste) kompletnie nago! Nick i Lins, para 30-latków z Belgii wybrała właśnie ten ostatni sposób zwiedzania świata. Zakochani odkryli nudyzm kilkanaście lat temu, gdy przez przypadek zarezerwowali na wakacjach wejście do "nagiej sauny". Zafascynowani tym sposobem życia od tamtej pory rozkoszują się rajskimi plażami tak, jak ich stworzyła matka natura! Odwiedzili już m.in. plaże w Grecji, Albanii, Chorwacji i Czarnogórze, a także te na Malcie i we Włoszech. Nick i Lins chcą dzielić się swoją podróżniczą pasją ze wszystkimi, dlatego prowadzą naturystyczny blog (http://www.nakedwanderings.com), który cieszy się w sieci coraz większą popularnością. To tam publikują relacje z odwiedzanych zakątków, ale także poradniki dla nudystów. "Życie jest lepsze bez ubrań" - mówią zgodnie. Patrząc na ich zdjęcia, z których bije ogromna radość, naprawdę trudno w to wątpić! Zobaczcie sami!

zwiedzanieświatanagoturystykanagość

Leżał kompletnie nagi i pozwalał widzom dotykać swojego ciała. Za namową matki zrobiła to też 4-latka! [WIDEO]

W Muzeum Sztuki Współczesnej w São Paulo (Brazylia) w ramach Panoramy Sztuki Brazylijskiej 2017 swój performance zaprezentował niemiecki artysta Wagner Schwartz. Chcąc nawiązać do prac zmarłej artystki Lygii Clark i oddać jej hołd, postanowił wcielić się w "rolę" jednej z jej rzeźb. W tym celu w show zatytułowanym "Zwierzę" leżał kompletnie nago na ziemi i pozwalał zgromadzonym wokół niego widzom dotykać swojego ciała. "Gdy stoję lub leżę nagi i bezbronny pozwałam moim widzom wejść w interakcję z moim ciałem. Zapraszam ich, by je dotykali, zmieniali jego pozycję, tworzyli za jego pomocą zupełnie nowe obrazy" - wyjaśnia swój pomysł. Być może jego występ przeszedłby niezauważony, gdyby nie fakt, że wśród publiczności obecne były dzieci. Jak się okazuje, one również brały udział w kontrowersyjnym przedstawieniu. W serwisie YouTube dostępne jest nagranie, na którym widać, jak zachęcona przez matkę 4-latka podchodzi do artysty i dotyka jego ud! W mediach rozpętała się burza. Dziennikarze i internauci piszą o przekroczeniu granic dobrego smaku i obyczajności. Inni posuwają się jeszcze dalej, twierdząc, że to już pedofilia. Występu Schwartza bronią przedstawiciele Muzeum. "Akcję przygotowano dla wybranych gości. Dziecko było z mamą, która także jest artystką. Dziewczynka chciała wziąć udział w wydarzeniu" - mówił rzecznik placówki. Według niego w tym show nie było erotyki. Prokuratura stanu São Paulo rozpoczęła już dochodzenie w tej sprawie. Śledztwo ma wykazać, czy Muzeum nie naraziło dzieci i młodzież na konfrontację z treściami obscenicznymi.

kontrowersyjnyperformancedzieckonagość