Polak uprowadził brytyjską modelkę w walizce. Chciał sprzedać ją na internetowej aukcji!

Tym zdarzeniem od kilkunastu godzin żyją polskie i zagraniczne media. 30-letni Łukasz H., który na stałe mieszka w Wielkiej Brytanii, pod pozorem sesji zdjęciowej zwabił 20-letnią brytyjską modelkę do wynajętego w pobliżu mediolańskiego dworca centralnego studia. Tam 11 lipca z pomocą jeszcze jednej osoby wstrzyknął kobiecie środek odurzający, a następnie skuł ją i schował w podróżnej walizce (w taki sposób, jak przedstawia to zdjęcie z policyjnej rekonstrukcji, które trafiło do sieci). 30-latek wywiózł swoją "zdobycz" do znajdującego się na odludziu domu w Piemoncie, gdzie przykutą kajdankami do mebli więził prawie tydzień! Przez ten czas mężczyzna próbował zdobyć okup. Od menedżera 20-latki zażądał aż 300 tysięcy euro płatnych w bitcoinach (elektronicznej walucie). Jednocześnie próbował sprzedać kobietę na internetowej aukcji, na której umieścił ją, jako "obiekt" świadczący usługi seksualne. Dopiero gdy Łukasz H. dowiedział się, że jest ona matką 2-letniej dziewczynki, odwiózł ją pod brytyjski konsulat w Mediolanie. Tam został aresztowany. O całym zdarzeniu, dla dobra śledztwa, policja poinformowała dopiero teraz. Polski porywacz ma należeć do zorganizowanej grupy przestępczej Black Death (Czarna Śmierć). Śledztwo w tej sprawie prowadzi zarówno strona polska jak i brytyjska.

porwaniemodelkiPolskazagranicąmodelling

Ta 50-latka wygląda tak młodo, że ludzie biorą ją za dziewczynę jej 22-letniego syna!

50-letnia Liu Yelin regularnie uprawia sport i prawie nigdy się nie maluje. Prowadzi zdrowy tryb życia i jest inspiracją dla wielu kobiet. Na chińskim portalu społecznościowym obserwuje ją ponad 75 tysięcy osób. Patrząc na jej zdjęcia, trudno określić, ile ma lat. Kiedy fotografuje się lub wychodzi ze swoim 22-letnim synem, inni biorą ich za parę. "Ludzie są przeważnie zszokowani, że mam prawie 50 lat. Zawsze gdy idę na zakupy i mówię, ile naprawdę mam lat, jestem zaczepiana przez obcych, którzy próbują wyciągnąć ze mnie sekret mojego wyglądu" - mówi Chinka. Nic dziwnego! Na pewno nie jedna 20-latka zazdrości jej figury!

matkaczydziewczynaurodamodelling

Nazywają ją "Syberyjską Królewną Śnieżką". 8-letnia albinoska na celowniku wielu agencji modelek!

8-letnia Nariyana z Yakutii na Syberii być może już niebawem dołączy do grona światowej elity modelek. Mimo swojego młodego wieku została uznana bowiem przez modowy światek za piękność i zasypywana jest propozycjami od czołowych fotografów, agencji modowych czy reklamowych. Dziewczynka jest jedyną blondynką w rodzinie i jako jedyna cierpi na albinizm. Dzięki wyróżniającej ją spośród tłumu nieskazitelnie jasnej skórze, pięknym, białym włosom i niemal przezroczystym oczom przylgnął do niej przydomek "Syberyjskiej Królewny Śnieżki". O 8-latce zrobiło się głośno za sprawą sesji zdjęciowej, którą wykonał Vadim Rufov. Fotograf nie krył swojego oczarowania dziewczynką: "Jest najbardziej niezwykłą osobą, jaką w życiu spotkałem" - mówił po sesji. Nariyana już teraz marzy o tym, by zostać profesjonalną modelką, jednak jej zapał studzą rodzice, którzy chcą, by ich córka wiodła życie takie jak jej rówieśnicy, a dopiero w przyszłości decydowała o zawodzie. Zobaczcie niesamowite zdjęcia tej albinoski! Jesteśmy przekonani, że kiedyś jeszcze o niej usłyszymy!

SyberyjskaKrólewnaŚnieżkamodellingpięknoalbinizmu

Niezwykła sesja zdjęciowa bliźniaczek z albinizmem udowadnia, że odmienność to także piękno [GALERIA]

Lara i Mara to 11-letnie bliźniaczki z Brazylii. Ich zdjęcia zachwycają cały świat. Siostry swoje niepowtarzalne piękno zawdzięczają przypadłości, która w niektórych kulturach traktowana jest jako nadprzyrodzona moc. W Afryce Wschodniej szamani handlują częściami ciała i narządami osób dotkniętych bielactwem. Lara i Mara są albinoskami. Vinicius Terranova swoją niezwykłą sesją fotograficzną udowodnił, że odmienność to także piękno. Jego projekt z udziałem bliźniaczek rozsławił "porcelanową urodę". Obejrzyjcie naszą galerię i tak jak my zachwyćcie się niesamowitymi fotografiami! Zwróćcie uwagę także na czarnoskórą dziewczynkę - to Shelia, siostra Lary i Mary. Wszystkie trzy podpisały kontrakty z z popularnymi markami, m.in. z Nike oraz Baazar Kids.

pięknoalbinizmuinstagrammodelling

Ma dwoje wnucząt, 47 lat i figurę, której zazdroszczą jej nastolatki - "Najseksowniejsza babcia świata"

47-letnia modelka, znana w sieci jako Zaklina, ma 28-letnią córkę i dwoje wnucząt. Patrząc na jej zdjęcia, nie możemy w to uwierzyć! Urodzona w Serbii modelka ma perfekcyjną figurę, którą chętnie podkreśla skąpymi kostiumami kąpielowymi. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 220 tysięcy osób. Portale z całego świata zachwalają jej urodę (a może zdolności chirurga plastycznego?), nic więc dziwnego, że Zaklina została okrzyknięta "najseksowniejszą babcią świata". Macie wątpliwości co do tego tytułu? Obejrzyjcie naszą galerię! O prywatnym życiu 47-letniej modelki wiemy tylko, że jej syn zginął w zeszłym roku w Sylwestra. Zaklina dużo podróżuje i często zmienia miejsce zamieszkania. Przez pewien czas mieszkała także w Polsce. "Moim głównym celem jest inspirowanie kobiet, żeby obudziły swoją dziką naturę" - mówi w rozmowie z Dailymail.

SeksownaBabciainstagrammodelling