20-latka w ciele dziecka ma jedno marzenie. Chce znaleźć miłość [WIDEO]

Zespół Hallermanna-Streiffa to choroba, na którą cierpi 20-letnia Michelle Kish. Przypadłość ta sprawiła, że dorosła już kobieta nadal wygląda jak dziecko. Wszystko to z powody niskiego wzrostu, niewielkiej ilości włosów i twarzy, która nie przypomina osoby w jej wieku. Jenak mimo wielu przeciwności, z którymi Michelle zmaga się od urodzenia, dziewczyna ma marzenia, które chce zrealizować. Pragnie w przyszłości zostać pediatrą i w ten sposób pomagać dzieciom. Jej największym marzeniem jest znalezienie prawdziwej miłości. Michelle bardzo głęboko wierzy, że uda jej się znaleźć chłopaka, który ją szczerze pokocha. "Uwielbiam w niej to, że ma naprawdę wysokie poczucie własnej wartości. Uwielbia siebie i jest bardzo pewna. Każdy kolejny dzień jest dla niej powodem do zadowolenia. To ona pociesza mnie, a nie ja ją" – mówi mama Michelle w rozmowie z BBC.

20latkawcieledzieckachorobamarzenia

Wzruszająca sesja ślubna 5-latki. Za tymi zdjęciami kryje się poruszająca historia [GALERIA]

5-letnia Sophia Chiappalone wygląda na wesołe i szczęśliwe dziecko. Stara się nie okazywać, co przeżyła i z jaką chorobą walczy. Sophia urodziła się z poważną wadą serca. Lekarze nie dawali jej więcej niż dwa lata życia. Dziewczynka przeszła już trzy operacje na otwartym sercu, niedługo czeka ją czwarta. Zanim wróci na stół chirurgiczny, poprosiła mamę, by pomogła jej w realizacji największego marzenia. 5-latka zawsze chciała wyjść za swojego przyjaciela Huntera. Kristy Chappalone, mama Sophii, po uzgodnieniach z rodzicami przedszkolaka, zorganizowała dzieciom "sesję ślubną". Fotografiami i historią za nimi ukrytą zachwycają się internauci z całego świata. "Jej serce odmawia posłuszeństwa i możliwe, że jest to pierwszy i ostatni raz, kiedy zobaczę ją w sukni ślubnej" - nie kryje wzruszenia mama 5-latki. Obejrzyjcie naszą galerię. Uśmiech małej Sophii mówi więcej niż słowa!

sesjaślubnadziecidzieckomarzenia

Przyczepił 100 balonów do krzesła i przeleciał nad Afryką! [WIDEO]

Pamiętacie animację Pixara "Odlot", w której podstarzały Carl postanowił spełnić swoje marzenie i odlecieć do Ameryki Południowej? Bajka z tysiącem kolorowych balonów na pewno wielu zainspirowała do dalekich podróży. 38-letni Brytyjczyk Tom Morgan zrealizował niemniej szalony pomysł, niż przygoda w latającym domu. Mężczyzna przyczepił 100 napełnionych helem balonów do krzesła ogrodowego i ruszył w przestworza! Wzbił się na wysokość 2500 metrów i przez 24 kilometry leciał nad Afryką. Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły na dwugodzinną podniebną podróż. "Trudno było transportować balony, ponieważ te niejednokrotnie pękały. Sam lot był iście magicznym uczuciem" - skomentował przedsięwzięcie 38-latek. Na YouTubie zostało opublikowane wideo z jego niesamowitej przygody. Znajdziecie je w materiałach zamieszczonych poniżej!

balonowapodróżniebomarzenia

Urodził się bez rąk i nóg, ale miał pasję. Jego fotografie dają do myślenia [GALERIA]

Patrząc na prace fotografa Achmada Zulkarnaina, aż trudno uwierzyć, że do włączenia aparatu używa... ust. Indonezyjczyk urodził się bez rąk i nóg. Teraz ma 24 lata i rozwija swoją pasję w wytrwały i godny podziwu sposób. "Nie chcę, by ludzie oglądali moje zdjęcia i zastanawiali się nad tym, jaki jestem" - mówi Achmad. Aby kupić pierwszy aparat, wziął kredyt. Teraz prowadzi własną firmę i porusza się zaprojektowanym przez siebie pojazdem, w budowie którego pomogli mu znajomi. Wszystkie zdjęcia edytuje sam. Kiedy podczas fotografowania wodospadu spadł z klifu, pierwsze o co spytał, to w jakim stanie jest jego aparat. Achmad jest przykładem osoby, której talent i wytrwałe dążenie do celu są najlepszymi sposobami na realizację marzeń. W rozwijaniu prawdziwej pasji nie powinno być ograniczeń! Obejrzyjcie galerię jego zdjęć, które dają do myślenia o nas samych, a więcej prac tego niezwykłego fotografa znajdziecie na jego instagramowym profilu, gdzie obserwowany jest przez ponad 20 tysięcy osób. Link znajdziecie poniżej.

fotografbezrąkinógfotografiamarzenia

Od kiedy spadł na nią samobójca, jeździ na wózku. Teraz zawalczy o tytuł Miss Świata

Cztery lata temu, kiedy młoda fizjoterapeutka szła do klientki, z siódmego piętra spadł na nią samobójca. Jej rdzeń kręgowy został przerwany, a ona częściowo sparaliżowana. Sprawą 30-letniej Beaty Jałochy żyła cała Polska. Teraz postanowiła zawalczyć o marzenia i wystartować w konkursie o tytuł Miss Świata na wózku. Pani Beata jest osobą wierzącą. Pomimo niepełnosprawności nie poddaje się. "Nie ma znaczenia to, czy poruszasz się na wózku, czy jesteś zdrowa, czy może masz jakieś inne ograniczenia. Piękno jest w środku człowieka, nie na zewnątrz" - powiedziała w rozmowie z TVN. W 2014 roku pani Beata została pierwszą wicemiss Polski. Teraz mierzy jeszcze dalej. O tym, kto zostanie Miss Świata na wózku 2017 przekonany się 7 października. Do tego czasu za pośrednictwem strony jedyna-taka.pl można oddawać głosy na swoje faworytki. Trzymamy kciuki i życzymy spełnienia marzeń!

missnawózkukobietamarzenia

Ta dziewczynka myślała, że spotkała księżniczkę z okładki trzymanej w rączkach książki. Jej reakcja podbiła serca internautów!

Małe dziewczynki uwielbiają księżniczki i z pewnością nie jedna z nich marzy, by poznać bajkową postać osobiście. Ta kilkulatka wierzy, że spełniła swoje marzenie! "Żona i ja wzięliśmy ślub w lutym. W trakcie naszej sesji fotograficznej minęliśmy na ulicy małą dziewczynkę i jej mamę" - wspomina Scott Robertson. "Dziewczynka myślała, że moja piękna żona jest księżniczką z jej ulubionej książki, którą trzymała wtedy w rączkach". Zauroczona panną młodą kilkulatka nie kryła zachwytu i odważnie podeszła do kobiety. Moment ich spotkania uwieczniła fotograf ślubna Stephanie Cristalli. Udostępnione w sieci zdjęcia szybko oczarowały internautów. W końcu stoi za nimi niesamowita historia! Jesteśmy pewni, że poruszy nawet najtwardsze serce :)

prawdziwaksiężniczkadzieckomarzenia

21-latka z zespołem Downa podbiła serca internautów. Spełni swoje marzenie i zostanie pogodynką!

Mélanie Ségard to 21-letnia Francuzka, która cierpi na zespół Downa. Jej największym marzeniem było poprowadzenie serwisu pogodowego w telewizji. By otrzymać szansę na występ Mélanie postanowiła wyzwać francuskie media! We współpracy z francuską organizacją charytatywną Unapei stworzyła na Facebooku profil Mélanie peut le faire (Melanie może to zrobić), gdzie poprosiła użytkowników o lajkowanie jej filmiku. 100 tysięcy polubień miało zapewnić jej zrealizowanie marzenia. "Jestem inna, ale chcę pokazać wszystkim, że mogę robić mnóstwo rzeczy. Chcę to udowodnić za pośrednictwem telewizji. Potrzebuję do tego waszej pomocy" - mówiła. Wynik przeszedł jej najśmielsze oczekiwania! W czasie krótszym niż dwa tygodnie od uruchomienia kampanii informacyjnej jej profil zdobył ponad 200 tysięcy polubień! Dzięki życzliwości internautów aż dwie stacje telewizyjne, France 2 i BFMTV, zaproponowały jej występ na ich antenie! "Ludzie z ułomnościami w dzisiejszych czasach nie są dostatecznie widoczni. Są 'niewidzialni' (...). Jesteśmy zaskoczeni, jak szybko jej strona odniosła sukces" - powiedzieli przedstawiciele Unapei. Mélanie obecnie przygotowuje się do występu, który już 27 marca! Poprowadzona przez nią prognoza pogody będzie pierwszą w historii Francji z udziałem chorego na zespół Downa! Trzymamy za nią kciuki!

pogodynkazzespołemDownatelewizjamarzenia

100-letnia babcia trafiła za kratki. Jej reakcja? Bezcenna!

Trafienie do więzienia to raczej nietypowe marzenie. Szczególnie, jeśli ma się 100 lat... Emerytka Annie z Nijmingen w Holandii na swojej liście rzeczy do zrobienia przed śmiercią zapisała m.in... pobyt za kratkami. Mimo że staruszka nigdy nie złamała prawa, udało jej się zrealizować swój plan. Dzięki pomocy policjantów, 100-latka spełniła swoje marzenie. Funkcjonariusze zakuli ją w kajdanki i zamknęli w celi na całą noc. Annie mogła doświadczyć więziennego życia i jest z tego powodu bardzo dumna! Sama mówi, że to doświadczenie zapamięta... do końca życia :) Fotografie z "aresztowania" kobiety holenderska policja opublikowała na Facebooku 23 lutego. Jej reakcja jest niesamowita :)

100latkawwięzieniukobietamarzenia