Zażartowała z męża zza grobu. Internauci pokochali tę historię!

Rodzice Antoniny Nicol, Phedre i Nigel Fitton, byli nierozłączni odkąd skończyli 16 lat. Przez wiele lat tworzyli szczęśliwe małżeństwo, które swoim poczuciem humoru zarażało wszystkich wkoło. Wszystko zmieniło się, kiedy cztery lata temu Phedre w wieku 69 lat przegrała walkę z rakiem jajnika. Jej odejście dla Nigela i jej bliskich było prawdziwym ciosem. By łatwiej było mężowi uporać się ze stratą, kobieta postanowiła przed śmiercią poprosić go o szczególne pielęgnowanie roślin, które miały codziennie przypominać mu o jej miłości i oddaniu. "Zanim moja mama zmarła, dała tacie bardzo szczegółowe instrukcje na temat tego, jak ma podlewać kwiaty w łazience. Bardzo jej na tym zależało. Robił to codziennie niemal z religijnym namaszczeniem - krok po kroku, a one wyglądały niesamowicie" - napisała na Twitterze córka pary. Gdy jej ojciec postanowił się przeprowadzić i tym samym zabrać ze sobą kwiaty, odkrył, że... były one plastikowe! "Dosłownie słyszę chichot mojej mamy w tej chwili…" - dodała Antonia w swoim tweecie. Okazało się, że 69-latka zażartowała z ukochanego przed swoim odejściem! Dowcip Phedre sprawił, że cała rodzina znów poczuła jej obecność. Nigel był niezwykle wzruszony... Historia rodziny podbiła serca internautów. Aż 135 tysięcy polubiło ją na Twitterze, a ponad 40 tysięcy udostępniło ją dalej. Phedre na pewno chciała swym żartem uzmysłowić bliskim, że chociaż już nie jest obok nich, to jej miłość do nich będzie trwała wiecznie, tak jak wieczne są sztuczne kwiaty.

żartzzagrobumałżeństwohumor

Cały swój dobytek stracili w pożarze. W zgliszczach znaleźli coś, co pomogło im uporać się z tragedią!

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, co nas czeka. Kiedy wydaje nam się, że mamy wszystko, nagle przychodzi coś, co odbiera nam dorobek całego życia. W takich chwilach warto zastanowić się nad tym, co w życiu naprawdę ważne... Sam i Monicka Brinkerhoff w szybkim tempie remontowali swój wymarzony dom, by zdążyć przed narodzinami pierwszego dziecka, które ma przyjść na świat już za cztery miesiące. Codziennie wkładali w prace wiele wysiłku, a postępy widać było gołym okiem. Niestety w miniony weekend wszystko stanęło w płomieniach. Sąsiadująca z ich domem winnica zapaliła się, a ogień nie oszczędził także ich domu. Dzięki sprawnemu alarmowi przeciwpożarowemu parze udało się ujść z życiem, ale z ich wymarzonego lokum nic nie zostało. Dwa dni po tragedii udali się na miejsce, by sprawdzić, czy nie ocalały choćby drobne przedmioty. Ku ich zdziwieniu w zgliszczach znaleźli pierścionek zaręczynowy Monicki i ślubne obrączki! Chociaż osmolone, nie dały się ogniowi! "Znalezienie naszych pierścionków tchnęło w nas promyk nadziei (...) i przypomniało nam o tym, że nasza miłość wciąż jest silna, my jesteśmy silni i damy radę przez to przejść" - mówił wzruszony Sam. Na dowód pokazał zdjęcie, które wielu odczytuje jako znak z nieba. Dzięki wsparciu najbliższych powoli stają na nogi. Najważniejsze dla nich jest to, że mają siebie. Razem są w stanie przebrnąć przez wszystko! I o to właśnie chodzi w życiu...

ocalonezpożarumałżeństwomiłość

"W zdrowiu i w chorobie"- wzruszający gest starszego mężczyzny dla chorej żony [WIDEO]

Ten naprawdę wzruszający filmik pokazuje jak wielka jest siła prawdziwej miłości. Takiej, która trzyma przy sobie dwie osoby mimo przeciwności losu, mimo lat. Pochodzące najprawdopodobniej z USA małżeństwo znajduje się w szpitalu. Żona mężczyzny - Nellie leży w ciężkim stanie. Mimo, że wygląda le i ma ciągle zamknięte oczy jest przytomna i odpowiada mężowi kiwnięciami głowy. Starszy mężczyzna natomiast pielęgnuje swoją żonę. Mimo widocznego podeszłego wieku i trudności jakie może sprawiać mu każdy większy wysiłek, robi wszystko by jego ukochana wyglądała i wciąż czuła się pięknie. Bardzo powoli czesze i układa jej włosy. W jednej ręce trzyma grzebień, drugą zaś poprawia w intymnym geście fryzurę. Czasem tylko pyta kamerzystę, czy Nellie teraz wygląda lepiej. Pomimo cierpienia jakie widać na materiale, jest w tym uderzająca potęga wzajemnego oddania. Oby więcej tak dbających o siebie mimo lat par!:)

miłośćmałżeństwostarsiludzie

Dracula bierze ślub? Królewska uroczystość

Pochodzący z Teksasu Logan South,oraz Daley Catherine stanęli na ślubnym kobiercu. Jednak nie był to zwykły ślub. Obydwoje są nazywani w swoim gronie przyjaciół i znajomych królem i królową wampirów. Logan ubrany był w specjalną zbroję, robioną na zamówienie, przypominającą strój hrabiego Draculi, a panna młoda w tradycyjną białą suknię z bukietem krwisto czerwonych róż. Pan młody miał założone kły na zębach jak na wampira przystało. Obydwoje czerpali swoje inspiracje z opery "Piękna i Bestia". Uroczystość kosztowała około 30 000 dolarów. Podczas uroczystości po przejściu pary młodej specjalnie wyznaczeni ludzie unosili do góry szable, a w tle słychać było wojenne bębny. Dodatkowo odbyła się też specjalna ceremonia koronacji panny młodej, która otrzymała złotą koronę. Pierwszemu pocałunkowi jako małżeństwa towarzyszyło mnóstwo płatków róż lecących z góry. Cóż, takie wydarzenie na pewno zalicza się do jednych ze spektakularnych.

ślubmałżeństwoDracula

W małżeństwie trzeba trwać, nawet pomimo zdrady

Czy zdrada małżeńska może być powodem do rozwodu? Na pewno nie dla katolików. Metropolita łódzki abp Marek Jędraszewski w ramach sobotniego spotkania z cyklu "Dialogi w katedrze" podkreślił , że przysięga małżeńska nie powinna być traktowana lekkomyślnie. "Trzeba trwać, mimo, że ból jest ciężki i trudno to zaakceptować" - powiedział, podając przykład Chrystusa, który wybaczył zdradę św. Piotrowi.

religiakościółmałżeństwo