Luksusowy jacht, alkohol i seks bez ograniczeń. To wszystko czeka na "wyuzdanych wakacjach"!

Niestety jesienne chłody nastały w pełni. Sposobami na rozgrzanie są gorące herbatki, ciepłe kocyki albo... wspomnienia gorącego lata, kiedy to w pełni korzystaliśmy z wakacji, wygrzewając się w blasku słońca. Kiedy pada i wieje wielu znów zaczyna marzyć o urlopie i to najlepiej w ciepłym miejscu, z dala od ponurej pory roku. Biura turystyczne oferują rozmaite zakątki świata, ale jedna firma przygotowała naprawdę "gorącą ofertę". Good Girls Company w dniach od 24 do 27 października organizuje "wyuzdane wakacje". Luksusowy jacht, alkohol i jedzenie bez ograniczeń, a do tego całodobowy seks (do dyspozycji jest 60 prostytutek!) - wszystko to znalazło się w "kuszącej" propozycji firmy. Organizatorzy nie mają też nic przeciwko narkotykom! Klienci wraz z paniami do towarzystwa popłyną na prywatną wyspę znajdującą się nieopodal kolumbijskiego miasta Cartagena de Indias. Nietypową ofertę promuje kontrowersyjne wideo, które ze względu na nieodpowiednie treści zostało usunięte z serwisu YouTube (znaleźć jednak można wiele jego kopii). Wolnych jest tylko 30 miejsc! A bilet nie kosztuje mało... Więcej na ten temat znajdziecie w jednym z poniższych linków.

wyuzdanewakacjedladorosłychmężczyzna

Strzyże bezdomnych za darmo. Gdy przeglądają się w lustrze, nie potrafią się nie uśmiechnąć! [GALERIA]

O fryzjerze Joshu Coombesie wspominaliśmy Wam już przy okazji akcji "Do Something For Nothing". Mężczyzna, który dał przykład innym, że można robić coś za nic, zdobywa coraz większą popularność nie tylko w sieci, ale także wśród bezdomnych. Nie patrzą oni już na niego z obawą tak jak kiedyś, lecz chętnie oddają się w jego ręce, które potrafią czynić cuda. Każda metamorfoza jego autorstwa jest wprost oszałamiająca, ale historie klientów potrafią zmiękczyć niejedno serce. Często przeglądając się w lustrze, po raz pierwszy od długiego czasu szeroko się uśmiechają. Jednym z ostatnich klientów sympatycznego Josha był Polak, 65-letni Janusz (na drugim zdjęciu w przygotowanej przez nas galerii). Mężczyzna przyjechał do Stanów Zjednoczonych ze swoją matką, kiedy był nastolatkiem, przez całe życie ciężko pracował, ale od 4 lat "mieszka" na ulicy. "To bardzo skromny i nieśmiały człowiek, który na początku ustawił się w kolejce, jednak bardzo szybko zrezygnował. Poprosiliśmy go, żeby został. Wówczas przyznał, że wstydzi się tego, w jakiej kondycji są jego włosy. Z biegiem minut zaczął się otwierać, stał się bardziej rozmowny. Wystarczyło okazać mu szacunek" - napisał na Instagramie fryzjer. Jego celem jest pokazywanie światu, że bezdomnym, tak jak każdemu człowiek, należy się szacunek. Zobaczcie kilka zdjęć z metamorfoz, którymi pochwalił się na Instagramie. Wam też na ich widok buzia się uśmiechnie! ;)

strzyżeniebezdomnychbezdomnimężczyzna

Ten aktor porzucił Hollywood, by walczyć z ISIS. Chce pomścić ofiary ataków terrorystycznych!

"Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka", "Stare wygi" czy "Wybuchowa para" to tytuły tylko niektórych produkcji, w których zagrał brytyjski aktor Michael Enright, obecnie jeden z walczących z tzw. Państwem Islamskim. 53-letni gwiazdor już w 2015 roku zadeklarował chęć walki z terrorystami i od tego czasu konsekwentnie realizuje swój cel. Przyjemne ulice Hollywood zamienił na miasto Ar-Raqqa w Syrii, gdzie po przeszkoleniu wojskowym, z karabinem w ręku, działa w ramach Syryjskich Sił Demokratycznych. Przez swoich kurdyjskich kolegów nazywany jest Mustafa Rojava. Motywacją do codziennej walki są dla niego liczne ataki na niewinnych ludzi, których dopuszczają się islamiści. Zamachy na London Bridge, a zwłaszcza zamach w jego rodzinnym mieście, Manchesterze, przelały czarę goryczy. "Jestem gotowy umrzeć za sprawę" - deklaruje Enright, który za wszelką cenę postanowił pomścić ofiary ataków terrorystycznych. Dziś jego odważna postawa jest podziwiana na całym świecie, jednak początkowo mężczyzna musiał zmierzyć się z oskarżeniami, że przebywa w Syrii tylko po to, by zrobić wokół siebie szum, a potem nakręcić film o swoich wojennych doświadczeniach. "Nie będę miał dla nich litości i sam jej nie oczekuję - to mogę Wam obiecać" - mówi.

aktorkontraISISwojnamężczyzna

Do czego zdolny jest niezadowolony klient? Striptiz w banku!

W jednym z moskiewskich oddziałów banku Sberbank doszło do dziwnego wydarzenia. Klient, który uznał, że jego bank traktuje go źle "niehojnie i lodowato" postanowił dać nauczkę jego pracownikom. Wynajął on dwie tancerki erotyczne i przywiózł je do biura tego banku. Kobiety zaczęły tańczyć, a po chwili się rozbierać. Doszło do tego, że we dwie tańczyły też nago na biurkach. Dlaczego mężczyzna zrobił coś podobnego? Uważa, że chciał pokazać personelowi w jaki sposób powinno się traktować klientów, którzy wpłacają ogromne sumy pieniędzy. Mężczyzna chyba zbyt bardzo czuł się niedopieszczony przez bank. Na miejsce została od razu wezwana policja, a czyn którego się dopuszczono uważany jest za akt chuligaństwa. W linkach poniżej film z tego zdarzenia.

striptizwbankumężczyznaklient

Męskie metamorfozy. Tak zmienili się po ścięciu swoich włosów

Włosy to ważna część naszego ciała. Stylizując je, dodajemy sobie często pewności siebie, jakiegoś charakteru. W dużej mierze to właśnie one sprawiają, że ktoś staje się bardziej atrakcyjny dla nas. Aby tak było oczywiście muszą być zadbane i odpowiednio uczesane. Ci mężczyźni preferowali u siebie długie włosy. Jednak coś sprawiło, że postanowili się ich pozbyć i po prostu je ściel. Metamorfozy jakie przeszli są zdumiewające. Jeśli wciąż nie wierzycie w to, co napisaliśmy wcześniej, obejrzyjcie koniecznie te zdjęcia!

mężczyznamodafryzjerstwo

Nagi człowiek tańczył na radiowozie

W sieci od jakiegoś czasu krąży film, na którym widoczny jest nagi, brodaty mężczyzna. Tańczy on na dachu radiowozu! Obok niego stoi zdezorientowany policjant. Mężczyzna wykonuje dziwne ruchy, tak jakby starał się tańczyć, a w końcu siada i zaczyna uprawiać jogę. Policjant pozwala mu na to przez krótką chwilę. Potem mówi do niego wciąż zszokowany: "Czy chcesz ostać aresztowany za obnażanie się w miejscu publicznym?"

NagiMężczyznaTańczypolicjamężczyzna

Magnetyczny człowiek! Mężczyzna, który potrafi przyciągać kilogram metalu do swojej klatki piersiowej

Chiński mężczyzna Wang Baoqiang w maju tego roku odkrył w sobie niesamowite zdolności. Twierdzi bowiem, że potrafi przyciągać do swojego ciała metalowe przedmioty. Swój "talent" odnalazł u siebie po tym, jak przeczytał o innym człowieku z podobną przypadłością. Twierdzi, że jego klatka jest bardzo magnetyczna i może przenosić nawet ponad kilogram metalu na sobie. Wang sprawdzał również, czy inni ludzie z jego otoczenia potrafią wykonać coś podobnego-był jednak jedyny. Dla bezpieczeństwo mężczyzna wykonał sobie wszystkie niezbędne badania, które nie wykazały żadnych niebezpiecznych chorób. Na świecie istnieje kilka przypadków osób, które potrafią przyciągać metal. Co o tym myślicie?

mężczyznametalzdolności

Wyprowadziła swojego mężczyznę na spacer, trzymając go na smyczy!

W Chinach w mieście Fuzhou, przechodnie patrzyli z niedowierzaniem na to co działo się obok nich. Kobieta szła ze smyczą, na której przypięty był mężczyzna! Świadkowie mówią, że poklepała go nawet po głowie, w taki sposób jak głaska się psa. Człowiek na smyczy miał powiedzieć, że nie jest osobą tylko psem. Na miejsce przyjechała policja, którą wezwali inni ludzie, gdyż para spowodowała wielki korek przechodząc pomału przez jezdnię. Funkcjonariuszom udało się przekonać kobietę aby uwolniła swojego partnera, jednak wciąż nie wiadomo co kierowało jej postawą. Takie zachowanie zostało skomentowane jako uwłaczające mężczyźnie.

Chinyzdjęciamężczyzna