Męskie metamorfozy. Tak zmienili się po ścięciu swoich włosów

Włosy to ważna część naszego ciała. Stylizując je, dodajemy sobie często pewności siebie, jakiegoś charakteru. W dużej mierze to właśnie one sprawiają, że ktoś staje się bardziej atrakcyjny dla nas. Aby tak było oczywiście muszą być zadbane i odpowiednio uczesane. Ci mężczyźni preferowali u siebie długie włosy. Jednak coś sprawiło, że postanowili się ich pozbyć i po prostu je ściel. Metamorfozy jakie przeszli są zdumiewające. Jeśli wciąż nie wierzycie w to, co napisaliśmy wcześniej, obejrzyjcie koniecznie te zdjęcia!

mężczyznamodafryzjerstwo

Nagi człowiek tańczył na radiowozie

W sieci od jakiegoś czasu krąży film, na którym widoczny jest nagi, brodaty mężczyzna. Tańczy on na dachu radiowozu! Obok niego stoi zdezorientowany policjant. Mężczyzna wykonuje dziwne ruchy, tak jakby starał się tańczyć, a w końcu siada i zaczyna uprawiać jogę. Policjant pozwala mu na to przez krótką chwilę. Potem mówi do niego wciąż zszokowany: "Czy chcesz ostać aresztowany za obnażanie się w miejscu publicznym?"

NagiMężczyznaTańczypolicjamężczyzna

Magnetyczny człowiek! Mężczyzna, który potrafi przyciągać kilogram metalu do swojej klatki piersiowej

Chiński mężczyzna Wang Baoqiang w maju tego roku odkrył w sobie niesamowite zdolności. Twierdzi bowiem, że potrafi przyciągać do swojego ciała metalowe przedmioty. Swój "talent" odnalazł u siebie po tym, jak przeczytał o innym człowieku z podobną przypadłością. Twierdzi, że jego klatka jest bardzo magnetyczna i może przenosić nawet ponad kilogram metalu na sobie. Wang sprawdzał również, czy inni ludzie z jego otoczenia potrafią wykonać coś podobnego-był jednak jedyny. Dla bezpieczeństwo mężczyzna wykonał sobie wszystkie niezbędne badania, które nie wykazały żadnych niebezpiecznych chorób. Na świecie istnieje kilka przypadków osób, które potrafią przyciągać metal. Co o tym myślicie?

mężczyznametalzdolności

Wyprowadziła swojego mężczyznę na spacer, trzymając go na smyczy!

W Chinach w mieście Fuzhou, przechodnie patrzyli z niedowierzaniem na to co działo się obok nich. Kobieta szła ze smyczą, na której przypięty był mężczyzna! Świadkowie mówią, że poklepała go nawet po głowie, w taki sposób jak głaska się psa. Człowiek na smyczy miał powiedzieć, że nie jest osobą tylko psem. Na miejsce przyjechała policja, którą wezwali inni ludzie, gdyż para spowodowała wielki korek przechodząc pomału przez jezdnię. Funkcjonariuszom udało się przekonać kobietę aby uwolniła swojego partnera, jednak wciąż nie wiadomo co kierowało jej postawą. Takie zachowanie zostało skomentowane jako uwłaczające mężczyźnie.

Chinyzdjęciamężczyzna