Pozwał reżysera "Titanica" za przywłaszczenie historii jego życia. Twierdzi, że jest prawdziwym Jackiem

W tym roku słynny "Titanic" w reżyserii Jamesa Camerona skończył 20 lat. Filmu z Leonardem DiCaprio i Kate Winslet nikomu nie trzeba przedstawiać. Niejaki Stephen Cummings postanowił wykorzystać czas, kiedy o produkcji znowu jest głośno i podjąć próbę wyłudzenia od jej twórców zadośćuczynienia. Jak uważa, historia jego życia była inspiracją do napisania scenariusza. Mężczyzna podaje, że jest "prawdziwym" Jackiem Dawsonem. Teraz domaga się wypłacenia odszkodowania w wysokości 300 milionów dolarów oraz 1 proc. tantiem. Biorąc pod uwagę fakt, że Titanic zatonął 105 lat temu, trudno jest uwierzyć to, że DiCaprio odegrał historię życia oskarżyciela. Cummings twierdzi, że sprawa dotyka pary jego krewnych. On tylko "upomina się o swoje". Opowieść trochę nie trzyma się kupy, ale roszczenia mają trafić do sądu... Ciekawe co na to sam Cameron!

titanicprawolegendykina

Zobacz, jak zmienili się bohaterowie najlepszej komedii romantycznej wszech czasów! Zwiastun "To właśnie miłość 2"

O tym, że kontynuacja wielkiego świątecznego hitu "To własnie miłość" jest w planach, usłyszeliśmy już kilkanaście miesięcy temu. Teraz możemy obejrzeć jej wideozapowiedź! W produkcji zatytułowanej "Red Nose Day Actually" wystąpili znani z pierwszej części Hugh Grant, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Colin Firth, Andrew Lincoln, Keira Knightley i inni. Obejrzyjcie zwiastun i zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie uwielbianej przez wszystkich komedii romantycznej! "Red Nose Day Actually" to krótkometrażowa kontynuacja filmu "To właśnie miłość" z 2003 roku. Sequel pojawi się w brytyjskiej telewizji 25 maja, w Dzień Czerwonego Nosa. Wydarzenie to ma na celu zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących - najbiedniejszych dzieci oraz kobiet doświadczających przemocy domowej.

ToWłaśnieMiłość2kobiecekinolegendykina

Mamy zwiastun nowego "Dirty Dancing". "Co to ma być?" - pytają internauci

Od premiery "Dirty Dancing" z nominowanymi do Złotych Globów Patrickiem Swayze i Jennifer Grey minęło dokładnie 30 lat. Z tej okazji stacja ABC zapowiedziała powrót filmowej legendy - oczywiście w odświeżonej wersji. Do sieci trafił właśnie pierwszy materiał zwiastujący produkcję. "Co to ma być?" - pytają fani "Wirującego seksu". Pod 30-sekundowym filmem aż roi się od komentarzy oburzonych internautów. Zapowiedź, mimo że zawiera wszystkie kultowe sceny, nijak ma się do pierwowzoru. "'Dirty Dancing' bez Patricka Swayze to nie 'Dirty Dancing'", "Go home abc, your drunk" - to niektóre opinie dotyczące trailera produkcji z Abigail Breslin i Coltem Prattesem w rolach głównych. Przypominamy, że obraz stacji ABC będzie 3-godzinnym telewizyjnym remakiem. Pierwszy odcinek obejrzymy 24 maja.

DirtyDancingserialelegendykina