Te horrory trwają zaledwie 15 sekund. Tyle wystarczy, by na ciele pojawiła się gęsia skórka!

Ile trwa dobry horror? Na to pytanie większość z pewnością odpowiedziałaby, że tyle, ile przeciętny film, a więc półtorej godziny. 15 Second Horror Film Challenge udowadnia jednak, że do wzbudzenia w widzu lęku wystarczy jedynie 15 sekund! Niewiele - tyle bowiem zajmuje wypowiedzenie kilku słów czy wykonanie kilku szybkich ruchów. Zrealizowane w ramach tego konkursu nagrania od kilku dni robią furorę w sieci, wprawiając użytkowników w osłupienie. Oglądając krótkie horrory uczestników, stwierdzają, że 15 sekund w zupełności wystarcza, by przestraszyć i... podnieść ciśnienie. Numerem jeden został wybrany film pod tytułem "Emma", którego bohaterką jest sympatyczna dziewczynka z pewnym "defektem". Jej historia na pewno Was zaskoczy! Wszystkie konkursowe produkcje zobaczycie na kanale TromaMovies na YouTubie. Przygotujcie się na dużą dawkę strachu!

15SecondHorrorFilmChallengekonkurshorror

Twój pomysł na sukces. Na co przeznaczył(a)byś dotację unijną w wysokości 20 000 zł?

Wierzysz, że pieniądz rodzi pieniądz? Wiesz, jak osiągnąć sukces? Masz ciekawy pomysł, ale brakuje Ci funduszy na jego realizację? Nakręć film o tym, na co przeznaczyłbyś dotację unijną w wysokości 20 tysięcy złotych i zgarnij jej równowartość! Do 28 września wyślij maksymalnie 2-minutowe wideo i weź udział w konkursie Interii! Komisja Konkursowa oceni m.in. oryginalność Twojego pomysłu, kreatywność, komunikatywność oraz pozytywny wpływ Twojego projektu na otoczenie. Autorzy trzech wyróżnionych prac zostaną nagrodzeni: 20 tys. zł. w gotówce, laptopem Dell XPS lub kursem szkoleniowym z marketingu internetowego. W drugim etapie, który potrwa od 10 października do 14 listopada, do wygrania będą także bony do sklepu internetowego eMag.com w wysokości 700 zł. Więcej informacji dotyczących konkursu znajdziesz w linku załączonym poniżej: "Konkurs: Od pomysłu po dotację!". Powodzenia!

FunduszeEuropejskiekonkurs

Całowali pojazd, by wygrać samochód marzeń! Zwyciężczyni robiła to przez 50 godzin!

W poniedziałek w Austin w Teksasie rozpoczął się konkurs "Kiss a KIA" organizowany przez stację radiową 96.7 KISS FM. 20 uczestników stanęło ze sobą w szranki, by wygrać wymarzony samochód - nowy model KIA Optima, którego salonowa wartość szacowana jest na 22 tysiące dolarów, czyli ponad 60 tysięcy złotych. Zadanie, jakie postawiono przed zawodnikami nie było proste - musieli oni przez jak najdłuższy czas całować pojazd! Warunkiem dalszego uczestnictwa w konkursie było nieodrywanie ust od jego części, najczęściej karoserii, ale niektórzy postanowili całować także opony. Zawodnicy co godzinę mieli 10-minutową przerwę, którą przeznaczali najczęściej na jedzenie i skorzystanie z toalety. Mogli także korzystać z telefonów komórkowych czy uciąć sobie drzemkę. "Kiss a KIA" zakończył się w środę. Zwyciężczynią została pochodząca ze Sri Lanki Dilini Jayasuriya ,która przez 50 godzin nie oderwała ust od pojazdu. Kobieta została wyłoniona w wyniku losowania, gdyż do końca konkursu dotrwało aż 7 uczestników! Warto było? Transmisję z tego wydarzenia można było oglądać na facebookowym profilu radia KISS FM. W komentarzach użytkownicy nie kryli swego oburzenia konkursem. Ubolewali nad upadkiem człowieczeństwa i zarzucali uczestnikom skrajny materializm. Poza tym nagranie ukazujące przebieg wydarzenia zostało okrzyknięte "najsmutniejszym filmem ostatniej doby". Wzięlibyście w czymś takim udział?

całowaniesamochodukonkurssamochody

Składany domek dla uchodźców- projekt sklepu IKEA wygrywa konkurs

Konkursu "Beazley Design of the Year 2017" wygrała szwedzka firma oferujące swoim klientom meble -IKEA. Przy współpracy z Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (UNHCR). Sklep stworzył unikalny projekt architektoniczny. Jest to domek dla około pięcioosobowej rodziny- Better Shelter. Cały budynek zapakowany jest tylko w dwóch pudłach! Ma on być skierowany do osób, które przybywają szukać schronienia w innych państwach, z powodu konfliktów zbrojnych w ich krajach. Posiada on okna, wentylację, zamek w drzwiach, a także panel słoneczny zapewniający elektryczność. Ekipa składająca, złożona z 4 osób, stawia schron w przeciągu czterech godzin! Czy takie rozwiązanie zapewni imigrantom odrobinę własnego miejsca i bezpieczeństwa w obcym kraju, gdzie nie mają mieszkań? Rozwiązanie jest na pewno wygodne i szybkie!

imigrancikonkursarchitektura

Konkurs "Nakręć się na sukces"

Stworzyłeś własny biznes lub zrealizowałeś ciekawy pomysł dzięki Funduszom Europejskim? Czas pokazać go światu w naszym konkursie i… przy okazji wygrać nagrody, które jeszcze bardziej go nakręcą! Do 31. października 2016 r. wyślij nam film, w którym opowiesz o swoim pomyśle powstałym dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich, pokażesz swoją pracę, pochwalisz się sukcesami. Nakręć go czym tylko chcesz: telefonem komórkowym, kamerą, aparatem fotograficznym. Wszystko w Twoich rękach! Ważne, aby film nie był dłuższy niż 4 minuty.

FunduszeEuropejskiekonkurs

Konkurs: Nakręć się na sukces!

Dzięki Funduszom Europejskim udało Ci się zrealizować pomysł na biznes? Masz szansę, by uzyskać dodatkowe wsparcie na swoją działalność! Do wygrania kampania reklamowa za 100 tys. zł, nagroda pieniężna o wartości 20 tys. zł oraz dron DJI PHANTOM 4! Aby wziąć udział w konkursie, nagraj nie dłuższy niż 4 minutowy film, w którym opowiesz o swoim pomyśle zrealizowanym dzięki Funduszom Europejskim. Więcej szczegółów znajdziesz w linku poniżej. Powodzenia!

FunduszeEuropejskiekonkurs

Finał Eurowizji

Michał Szpak - reprezentant Polski na Eurowizji z piosenką "Color of your Life” zajął 8 miejsce w głosowaniu krytyków. Natomiast dzięki głosom widzów uplasował się u nich na 3 miejscu. Konkurs Eurowizja 2016 zwyciężyła Ukraina, a pozostałe miejsca na podium zajęły Australia i Rosja. Serdecznie gratulujemy wygranym.

eurowizjamuzykakonkurs