Ma 175 cm wzrostu, waży 45 kg i jest "kochankiem idealnym". Poznajcie Gabriela [WIDEO+18]

Gabriel ma piegi, owłosienie na całym ciele i inne niedoskonałości, które sprawiają, że wygląda jak prawdziwy człowiek. Kolor jego skóry, rysy twarzy oraz wygląd penisa zależą od indywidualnych upodobań klientek. Gabriel, obok Akira i Williama, jest ręcznie robioną lalką erotyczną, która, zdaniem ekspertów, może dorównać lub nawet zastąpić (!) żywego kochanka już za 25 lat. "Nie czuję żadnej różnicy między seksem z męską lalką a żywym mężczyzną. No może oprócz tej, że mam pełną kontrolę" - nie kryje swojego zadowolenia bohaterka zamieszczonego obok wideo. Obejrzyjcie nagranie, które przedstawia proces powstawania najnowocześniejszej seks-lalki dla kobiet, opinie użytkowniczek oraz komentarze twórców. Niepełnoletnich ostrzegamy, film jest dozwolony tylko dla dorosłych!

branżapornokobietadladorosłych

On ją zdradził, a ona chce wiedzieć dlaczego. Ich dialog poruszył internautów

Serwis The Scene opublikował na YouTubie emocjonalne wideo z rozmowy byłych partnerów. Kourtney i Leonard siedzą naprzeciwko siebie, patrzą sobie głęboko w oczy i pierwszy raz szczerze wyznają, co czuli, gdy się ze sobą spotykali , a także co czuli, gdy doszło do ich rozstania. Każde kolejne wypowiadane przez nich zdanie wywołuje coraz większe emocje. Z wideo dowiadujemy się, że Kourtney i Leonard tworzyli szczęśliwą parę, jednak z powodu zdrad Leo zakończyli łączącą ich relację. Mężczyzna wyznaje, że sam tak naprawdę nie wie, ile razy zawiódł swoją byłą partnerkę... Kobieta zdecydowała się jednak mu przebaczyć... Dlaczego? "Wybaczam Ci, ponieważ jesteś moim najlepszym przyjacielem" - mówi. Z ust Leonarda pada po raz pierwszy słowo "przepraszam". Wideo z ich rozmowy poruszyło internautów. Na Twitterze znaleźć można tysiące komentarzy, w których użytkownicy przyznają, że słysząc ich rozmowę, dosłownie zalali się łzami... To wideo trzeba zobaczyć!

szczerarozmowakobietazdrada

Odkąd straciła pamięć, jej chłopak co dzień sprawia, że zakochuje się w nim od nowa

19-letnia Brytyjka Jessica Sharman cierpi na padaczkę skroniową od 2010 roku. W wyniku jednego z ataków w marcu ubiegłego roku całkowicie straciła pamięć. Nie rozpoznawała rodziców, siebie samej na fotografiach ani chłopaka, z którym od 7 miesięcy tworzyła udany związek. Jessica musiała zacząć swoje życie od nowa. Podczas trudnej drogi cały czas towarzyszył jej Richard. 25-letni mężczyzna nie miał zamiaru się poddawać i co dzień ubiegał o uwagę ukochanej. Robił wszystko, co mogłoby jej przypomnieć o wspólnej przeszłości - bezskutecznie. Jessica nigdy nie odzyskała pamięci. Po wielu próbach odrzucenia odzyskała jednak coś innego - prawdziwą miłość. Ponownie zakochała się w Richu. Mimo że lekarze powiedzieli parze, że istnieje możliwośc wystąpienia u dziewczyny kolejnej amnezji, teraz są już pewni swojej przyszłości. "Rich był w stanie rozkochać mnie w sobie dwa razy, więc wiem, że mógłby zrobić to jeszcze raz" - przekonuje Jessica.

ponowniezakochanikobietazakochani

Zdradził swoją żonę. Oberwało się kochance

Zdrada? Mając tak nerwową żonę lepiej nie próbować "skoku w bok". Przekonał się o tym jeden z mieszkańców miasteczka w Brazylii. Zdradzał swoją żonę od okołu pięciu miesięcy. Kobieta zaczęła podejrzewać męża o zdradę. Kiedy wyszedł z domu, postanowiła go śledzić. Razem z synami poszła za nim do domu przyjaciela. Tam zastała go w łóżku z 20-letnią dziewczyną. Kobieta wpadła w złość. Prawdopodobnie obcięła dziewczynie włosy, a potem wyprowadziła ją nagą na osiedle. Tam naga dziewczyna musiała przejść aż do ulicy, a wszyscy sąsiedzi wokół patrzyli na całe zdarzenie. Mąż zdradzonej, dopiero potem znalazł ubrania kochanki i je zwrócił. Zdjęcia z całej sytuacji znalazły się na mediach społecznościowych. Powiadomiono również policję. Zdradzona kobieta jednak nie czuje się źle z tym co zrobiła.Postawiono jej zarzuty o używanie gróźb, dokonanie obrażeń ciała, liczne szkody, zniesławienie 20-latki, przestępczość nietolerancji, przemoc wobec kobiet i tortury.

zdradakarakobieta

Kolejny Strajk Kobiet już 8 marca. "Nie przychodź, jesteś tylko kobietą"

Kobiety z całej Polski, a także spoza granic kraju, zrzeszają się kolejny raz, by ponownie wyjść na ulice największych miast i manifestować swoje poglądy. "Stanowimy ponad połowę ludzkości i to w naszych rękach spoczywa moc. Nie zapominajcie, że od decyzji kobiet zależy kontynuacja życia na Ziemi" - czytamy na stronie wydarzenia Strajku Kobiet na Facebooku. Wobec czego będą protestować tym razem? Utrudnionego dostępu do antykoncepcji, ograniczonej opieki lekarskiej, nierówności płci, założeń wiary katolickiej wpływających na życie społeczne... Przedsięwzięcie promuje emocjonalne wideo zatytułowane "Nie przychodź".

strajkkobietkobietafeminizm

Zgwałcił ją 21 lat temu. Teraz podróżują razem, by opowiedzieć swoją historię

Thordis miała zaledwie 16 lat, kiedy zgwałcił ją Tom, 18-letni Australijczyk. Spotykali się od miesiąca, a pamiętnej nocy dziewczyna pierwszy raz piła alkohol. Tom zajął się pijaną towarzyszką i zabrał ją do domu. Początkowa wdzięczność Thordis przerodziła się w przerażenie, kiedy mężczyzna zaczął ściągać z niej ubranie. "Moja głowa była opustoszała, a moje ciało było zbyt słabe, by walczyć, a ból był oślepiający. Myślałam, że zostałam przecięta na pół (...). Od tamtego momentu wiem, że godzina liczy 7200 sekund" - mówi. Thordis została wychowana w przeświadczeniu, że to kobieta zawsze ponosi winę za seksualne napastowanie, dlatego też przez lata zmagała się z poczuciem winy. Tom niewiele pamiętał z tamtej nocy. Przekonywał siebie, że to był seks, a nie gwałt. Minęło 9 lat zanim kobieta uporała się z tym, co ją spotkało. Postanowiła spotkać się z gwałcicielem... Wcześniej napisała do niego list, w którym chciała uzyskać "przebaczenie". Spotkali się w Kapsztadzie, gdzie długo rozmawiali. Zwierzenia zbliżyły ich do siebie. Napisali razem książkę "South of Forgiveness" ("Na południe od przebaczenia"), a sami zostali wykładowcami i mówcami motywacyjnymi. Swoimi wystąpieniami chcą dawać nadzieję, chcą pokazać, że istnieje życie po gwałcie...

ofiaraioprawcakobietagwałt

Kobietę można traktować na dwa sposoby - jak Trump lub jak Obama [WIDEO]

O tym, jak Donald Trump traktuje kobiety i w jaki sposób się na ich temat wypowiada, dowiedzieliśmy się podczas ubiegłorocznej kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych. W przypadku własnej żony powinien zachowywać się inaczej? Nagranie z inauguracji prezydentury Trumpa obrazuje, jaki ma on stosunek do Melanii. Dla kontrastu obok pary prezydenckiej widzimy także Michelle i Baracka Obamę, który czule wita żonę. "Są dwa typy ludzi" - komentują internauci.

TrumpObamaDonaldTrumpkobieta

Jabłko, wiśnia, borówka i inne owoce na Facebooku. O co chodzi?

Od kilku dni na Facebooku pojawiają się posty z nazwami owoców w opisie. Jabłko, wiśnia, borówka i... nic więcej. Kobiety komentują krótko - wklejają tajemnicze serduszka. O co chodzi? Okazuje się, że nowy trend jest częścią zorganizowanej akcji, która ma za zadanie wzbudzać świadomość zagrożenia rakiem piersi. Pamiętacie, jak kilka lat temu dziewczyny pisały na swoich tablicach nazwy kolorów? Losowe barwy, jak mogło się wydawać mężczyznom, miały oznaczać odcienie bielizny. Tym razem akcja odnosi się do statusu życia miłosnego. I tak np. borówka oznacza "wolna", ananas – "to skomplikowane", malina – "nie chcę się angażować", jabłko – "zaręczona", wiśnia – "w związku". Cel jest jednak ten sam! Poprzednio sprawa szybko trafiła do mediów. Mamy nadzieję, że w bieżącym roku będzie podobnie!

owocenaFacebookuzdrowiekobieta

"Żony ISIS" - kontrowersyjny skecz wyśmiewa kobiety ISIS

Brytyjska telewizja BBC wyemitowała kontrowersyjny skecz, który większość odbiorców oburzył "niesmacznym traktowaniem poważnego tematu". Miniprodukcja "The Real Housewives of ISIS" do złudzenia przypomina "Żony Hollywood" - o inspiracjach twórców świadczy sam tytuł. "Do ścięcia zakładników zostały trzy dni, a ja nie wiem co mam na siebie włożyć" - to miałby być jeden z problemów muzułmanek. Czy taki rodzaj poczucia humoru przekracza granice dobrego smaku?

żonyISISkobietaISIS

"Jesteśmy kobietami, nie przedmiotami" - to wideo obrazuje problem seksizmu w reklamach

"Uwielbiam sypiać z mężczyznami, którzy nie znają mojego imienia", "Lubię dostawać drinki kosztem mojej godności", "Sprzedałabym swoje ciało za burgera" - brzmi absurdalnie? Mniej więcej w ten sposób przedstawiane są kobiety w reklamach, które oglądamy codziennie - w internecie, w przerwach między odcinkami serialu telewizyjnego, a także na ulicy, w miejscach publicznych... Seksizm w reklamach stał się tak naturalny, że przestał bulwersować... Dlatego tak ważne jest uzmysłowienie, szczególnie dzieciom, że obraz kobiety kreowany przez marketingowców to często krzywdzący stereotyp. "Jestem twoją matką, córką, siostrą, współpracowniczką, kierowniczką, dyrektorką" - tymi słowami kończy się wideo zatytułowane "We Are #WomenNotObjects". Mimo że zostało nakręcone prawie rok temu, jego przesłanie nie traci na aktualności. Obejrzyjmy je jeszcze raz.

seksizmkobietarównouprawnienie

Gwizdki antygwałtowe ochroną dla austriackich kobiet

Austriacka policja "znalazła" sposób na gwałty, jakich dopuszczają się przybysze z Bliskiego Wschodu i Afryki. Remedium na hordy obcych obmacujących Europejki ma być specjalny elektroniczny gwizdek! W obawie przed powtórką wydarzeń z zeszłego Sylwestra, austriackim kobietom rozdano ich już ponad 6 tysięcy. Gwizdki przypominające brelok mogą być aktywowane, kiedy kobieta zostanie osaczona przez napastników. Głośny dźwięk ma z założenia zniechęcić do ataku i skłonić do oddalenia się. W zeszłym roku doszło do gorszących wydarzeń prawie we wszystkich krajach goszczących uchodźców. Najwięcej przestępstw zanotowano w Kolonii, gdzie kilkaset kobiet padło ofiarami przemocy na tle seksualnym. Napastnikami byli przeważnie młodzi Arabowie i Afrykańczycy. Gwizdek zdoła obronić kobiety przed gwałtem? Niestety wątpliwe...

gwizdkiantygwałtoweUchodźcykobieta

Noszenie szpilek zwiększa atrakcyjność!

Nie od dziś wiadomo, że obcasy potrafią odmienić kobiecą sylwetkę. Dzięki nim poprawia się wygląd kobiety, wydaje się szczuplejsza, a jej sposób poruszania jest zmysłowy i pewny siebie. Wysokość szpilek ma wpływ na atrakcyjność i dzięki nim można przyciągnąć uwagę mężczyzn. Naukowcy z Uniwersytetu Południowej Bretanii przeprowadzili pewien eksperyment. Zebrano grupę kilku 19-letnich dziewcząt, które miały zakładać buty, prosząc o pomoc mężczyzn w wieku 25-50 lat. Za każdym razem było to obuwie o innej wysokości obcasa. Zauważono, że obcas o wysokości 0,5 cm przyciągnął uwagę 46,7 procent mężczyzn, o wysokości 5 cm - 63 procent, a najwyższy 9-centymetrowy aż 83 procent panów! Badania te wywołały oburzenie wśród feministek, bowiem kolejny raz pokazano kobietę w świetle stereotypu!

szpilkikobietabadania

Sfrustrowany mężczyzna jest zdolny do wszystkiego!

Do czego może posunąć się sfrustrowany seksualnie mąż? Tego na pewno nie przewidziała 34-letnia Manjhri Devi. Wraz ze swoim mężem mieszkają w północnej części Indii. Małżeństwem są od ponad 18 lat, mają córkę i dwóch synów. Jednak w ich związku od dawna nie dzieje się dobrze. Manjhri twierdzi, że to wina jej męża Ghasi Rama, który do domu wraca często pijany. On z kolei obwinia o wszystko żonę, która ponoć wcale go nie kocha. Twierdzi, że nie sypiają ze sobą od ponad 10 lat! Co zatem postanowił zrobić, kiedy ta po raz kolejny odrzuciła jego alkoholowe zaloty? Złapał za nóż i obciął sobie penisa! Jego męskość przecież nie była mu wtedy potrzebna! Żona wezwała na pomoc lekarza. Kobieta mówi, że teraz, kiedy nic już nie da się zrobić z jego narządem, mąż zaczął obwiniać o wszystko właśnie ją. Sprawą ma zająć się też policja.

sfrustrowanymężczynakobietazwiązki

"Barbie? Lepiej schudnij do tej roli!". Burza w sieci po ogłoszeniu nowej roli Schumer

Wytwórnia Sony szykuje aktorski film inspirowany słynną lalką firmy Mattel. W sieci ujawniono, kto zagra główną rolę. Ku niezadowoleniu większości, w Barbie wcieli się Amy Schumer. Znana z "Wykolejonej" aktorka dała się poznać jako kobieta o rubasznym poczuciu humoru, co może mieć zły wpływ na najmłodszych widzów. Największym problemem internautów jest jednak wygląd 35-latki. Wyznawcy kultu blondwłosej piękności zwracają uwagę na to, że Schumer nijak nie pasuje do ikony popkultury. Aktorka, która stała się celem obraźliwych komentarzy na Twitterze, udziałem w filmie kontynuuje swoją walkę ze stereotypami. Jej bohaterka jest mieszkanką fikcyjnej krainy. Zostanie jednak z niej wygnana do prawdziwego świata, ponieważ inne lalki uważają, że nie spełnia ideałów piękna. Twórcy przyznają, że inspirują się filmem "Zaczarowana".

Barbiekobietafilmywprodukcji

Gwałt da się usprawiedliwić - uważa co trzeci Polak

Kobieta była pijana? Umówiła się z poznanym w internecie mężczyzną? Miała krótką, obcisłą sukienkę? - w takich wypadkach gwałt da się usprawiedliwić lub zaakceptować. Przynajmniej według 30 proc. Polaków... Z raportu badań przeprowadzonych na zlecenie Komisji Europejskiej wynika, że aż 27 proc. Europejczyków znajduje uzasadnienie dla "seksu bez zgody drugiej osoby". Takie samo zdanie ma co trzeci Polak. W przypadku niektórych krajów Europy Wschodniej (Rumunia, Węgry, Bułgaria), uważa tak nawet co drugi pytany... W badaniu dotyczącym przemocy seksualnej brało udział 30 tys. osób z 28 państw członkowskich UE.

kulturagwałtupolskarzeczywistośćkobieta

Przeżyła koszmar gwałtu. Potem oprawcy przyznano prawa rodzicielskie...

18-letnia Naomi po tym jak została zgwałcona, zaszła w ciążę i podjęła decyzję o urodzeniu dziecka. Jej oprawca został skazany na więzienie. Pięć miesięcy po porodzie zaczął domagać się kontaktu z córką. Koszmar kobiety będzie trwał przynajmniej 18 lat - sąd przyznał gwałcicielowi prawa rodzicielskie... Historia Noemi nie jest jedyna. Co roku 5 tysięcy kobiet staje przed sądem by dowiedzieć się, że ich dzieci będą mówić "tato" ich oprawcom. 29 stanów USA daje gwałcicielom możliwość ubiegania się o prawa rodzicielskie. 25-letnia już Noemi przygotowuje właśnie swój projekt zmian przepisów prawa w stanie, w którym mieszka. (Więcej w zamieszczonym poniżej materiale CNN).

prawarodzicielskiegwałcicielaprawokobieta

Ciężarna i karmiąca Barbie bez makijażu ma pokazać dzieciom prawdziwe życie

Mama dwóch chłopców w wieku 3 i 5 lat stworzyła lalki, które, jak mówi, mają pokazać dzieciom prawdziwe życie. Betty Strachan chce przedstawić najmłodszym realny obraz macierzyństwa. Stworzyła lalki nieupiększone przez makijaż, bez burzy pięknych loków i błyszczących sukienek. Jej "zabawki" zachodzą w ciążę i karmią piersią... mają podkrążone oczy i widocznie zmęczone twarze. Przemalowane i ucharakteryzowane lalki artystka nazywa "Mamas Worldwide Barbie". Swoje hobby rozwija już od czterech lat.

ciężarnalalkakobietadziecko

"Jak nazwiesz siebie feministką, nikomu nie stanie na twój widok"

Paulina Młynarska znana jest ze swoich bezkompromisowych wypowiedzi na temat sytuacji kobiet w Polsce. Wkłada wiele wysiłku w próbę odczarowania negatywnego wizerunku feministek, używając coraz ostrzejszych słów. "Każdy facet fantazjuje o wyzwolonej kobiecie" - powiedziała Młynarska w wywiadzie dla "Cosmopolitan". Dziennikarka przekonuje też, że każda kobieta jest feministką: "Zacznijmy od tego, że feministka to kobieta, która sprzeciwia się nierówności ze względu na płeć. A ponieważ chyba każdy z nas jest za równością i sprawiedliwością to… każda kobieta jest feministką. Wiele kobiet boi się jednak używać tego słowa, bo ono w naszym społeczeństwie zostało zaczarowane i jest rozumiane tak: jeśli jesteś feministką, to choćbyś wyglądała jak Anja Rubik i miała umysł Marii Skłodowskiej-Curie, to i tak każdy będzie widział w tobie nieatrakcyjnego kaszalota. Uważaj, bo jak nazwiesz siebie feministką, to nikomu nie stanie na twój widok i co wtedy? To taki szantaż, bo oczywiście wiadomo, że wszystkim staje na widok feministek".

feminizmkobietaMłynarska

"Gwałciciel uniknie kary, jeśli ożeni się z ofiarą" - projekt nowej ustawy...

Projekt absurdalnej ustawy nazywany jest inaczej "amnestią dla gwałcicieli". Tureccy parlamentarzyści rozmawiają o pomyśle wprowadzenia nowego prawa. Zakładałoby ono, że w określonych sytuacjach gwałciciel uniknąłby kary za swój czyn, jeśli ożeni się z nieletnią (!) ofiarą przemocy seksualnej. Przepisy dotyczyłyby przestępstw popełnionych przed 11 listopada 2016 roku. Miałoby to "zapobiegać temu, aby dzieci poczęte w drodze gwałtu nie pozostawały bez środków do życia, gdy ojciec pójdzie do więzienia". ONZ wyraziło "głębokie zaniepokojenie" treścią projektu. Swój sprzeciw wyrażają także Turczynki. Kobiety tłumnie protestują na ulicach największych miast.

amnestiadlagwałcicieliprawokobieta