Marzysz o świętach jak u Kevina? Jest na to sposób!

Sympatyczny Kevin gości w naszych domach co roku. Seans jego przygód jest niemal tak obowiązkowy jak barszcz czerwony z uszkami na stole czy choinka w salonie. Po prostu nie wyobrażamy sobie, by było inaczej! Jednak te Święta Bożego Narodzenia dla fanów przygód ośmioletniego zawadiaki mogą być jeszcze bardziej wyjątkowe. Słynny nowojorski hotel Plaza, w którym Kevin "mieszkał" w drugiej części filmu, przygotował specjalną ofertę weekendową dla wszystkich wielbicieli produkcji i głównego bohatera. Pod nazwą "Żyj jak Kevin" kryje się wiele atrakcji - apartament zainspirowany filmem, hotelowa restauracja serwująca potrawy, którymi zajadał się Kevin pod nieobecność rodziców, a także interaktywna wystawa jego śladami czy fotobudka z filmowymi kadrami. To jednak nie wszystko! Concierge może zamówić limuzynę, która przez cztery godziny będzie woziła chętnych po ulubionych miejscach Kevina! Za weekend jak z filmu trzeba będzie zapłacić około 900 dolarów. Z wyjątkowej oferty hotelu będzie można skorzystać od 1 grudnia aż do 28 października przyszłego roku! Rezerwacje już ruszyły! Jacyś chętni? :)

świętajakuKevinakevinsamwdomuchristmas

Ten YouTuber sprawdził, jak zadziałałyby pułapki z "Kevina samego w domu"!

Pomysłowy Kevin McCallister nie dał szans dwóm rabusiom, którzy chcieli obrobić jego dom. Przygotowane przez niego pułapki czyhały w każdym kącie domu na nieproszonych gości! Rozgrzana klamka do drzwi czy puszka farby spuszczona z samego szczytu schodów to tylko niektóre niemiłe "niespodzianki". Zastanawialiście się kiedyś, jak zadziałałyby one poza filmowym planem? Postanowił to sprawdzić YouTuber Jake Roper! Swoim filmikiem obala on wszystkie mity! Wystarczyła do tego ogólna wiedza z fizyki... Zobaczcie sami!

pułapkizKevinakevinsamwdomuchristmas

Czy "Kevina samego w domu" obejrzymy w tym roku?

Mimo że dopiero spadł pierwszy śnieg, do grudnia jeszcze dwa tygodnie, i na razie nikt nie myśli o przygotowaniach bożonarodzeniowych, decyzja o emisji najbardziej kultowego filmu kojarzonego z tymi właśnie świętami została już podjęta. Wszyscy pamiętamy sytuację z 2010 roku, kiedy po ogłoszeniu grudniowej ramówki Polsatu okazało się, że na liście nie ma obrazu "Kevin sam w domu". W sieci zawrzało. Protest blisko 50 tys osób sprawił, że stacja telewizyjna pokazała jednak film. Jak będzie w tym roku? Polsat chyba również nie zapomniał o błędzie sprzed lat i zapowiada emisję komedii 24 grudnia o godz. 20.05. To już potwierdzone!

kevinsamwdomuprogramtvchristmas