Szczyt G20: Putin i Trump niczym z serialu House of Cards

Podczas trwającego w Hamburgu szczytu G20, wiele osób czekało zniecierpliwionych na spotkanie między prezydentem USA Donaldem Trumpem a prezydentem Rosji Władimirem Putinem. Było to ich pierwsze osobiste spotkanie. Trump podczas wizyty w Polsce apelował do Rosji aby zakończyła swoje działania na Ukrainie i w innych regionach. Piątkowe spotkanie prezydentów trwało około dwóch godzin. Ustalono na nim m.in. zawieszenia broni w strefie deeskalacji w syryjskich prowincjach Dara, Kunejtra i As-Suwajda. Wśród fanów popularnego serialu House of Cards spotkanie również było bardzo szeroko komentowane. Wszystko przez zdjęcia przypominające scenę z serialu. Widać tam, jak Frank Underwood (serialowy prezydent USA) rozmawia z Viktorem Petrov - do złudzenia przypominającym Władimira Putina. Moment uchwycenia obydwu scen - prawdziwej i serialowej - jest identyczny. Szczyt G20 przypominał słynne spotkanie prezydentów w Białym Domu Czyżby twórcy serialu przewidywali przyszłość? House of Cards w realnym życiu - tylko czy aby Amerykanie nie woleliby prawdziwego Underwooda zamiast Trumpa?

szczytG20houseofcards

"House of Cards" wraca już w maju! Obejrzyj zwiastun, na który czekali wszyscy

Netflix opublikował właśnie trailer 5. sezonu najpopularniejszego serialu politycznego - "House of Cards". Jego tajemniczy klimat tylko podsyca ciekawość fanów. O tym, jaką wojnę na myśli miał Frank Underwood dowiemy się już 30 maja - w dniu premiery pierwszego odcinka planowanego sezonu. "Amerykanie nie wiedzą, co jest dla nich najlepsze. Ja wiem. Dokładnie wiem, czego potrzebują" - mówi w półtora minutowej zapowiedzi polityk. Obejrzyjcie ten niedługi materiał. My mamy ciarki na plecach!

houseofcardsserialenetflix

Sami zadecydujemy jak zakończyć serial! Netflix wprowadza nową opcję dla widza!

Czy zdarzyło się Wam nie być zadowolonym z zakończenia ulubionego serialu? Czy chcieliście, aby losy ulubionych bohaterów potoczyły się w zupełnie inny sposób? Do tej pory mogły to być tylko wyobrażenia i myśli "co by było gdyby...". Ale już niedługo może się to całkowicie zmienić. Platforma streamingowa Netflix wychodzi z całkowicie innowacyjnym rozwiązaniem dla swoich klientów. Widzowie będą mogli wybrać jedno z kilku zakończeń, które najbardziej im odpowiada. Aktorzy w serialu, będą mieli więcej pracy, ponieważ nagrają więcej scen. W 2017 roku zostanie przeprowadzona wersja próbna na serialu animowanym dla dzieci. Najmłodsi zadecydują, jakie zakończenie najbardziej chcieliby zobaczyć. Jeśli eksperyment się uda, to również dla innych znanych seriali zostaną przygotowane takie opcje. Czy widzowie zaczną kontrolować życie ulubionych bohaterów? Jeśli tak, to może Frank Underwood zostanie prezydentem USA?

serialenetflixhouseofcards

Konkurent dla Trumpa! Frank Underwood powraca w kolejnym sezonie!

W sieci pojawiła się zapowiedź kolejnego sezonu zananego i uwielbianego przez wielu serialu Netflixa- "House of Cards". Premiera zapowiedziana jest na 30 maja 2017 roku. Producenci podali ta informację w wyjątkowym momencie, bo chwilę przed uroczystościami zaprzysiężenia Donalda Trumpa na prezydenta USA. Dla fanów to ważne wydarzenie, bowiem, dzięki Netflixowi serial można obejrzeć w zaledwie kilka dni. Platforma wypuszcza od razu wszystkie odcinki. Zachłanni fani muszą potem czekać aż rok, do kolejnego sezonu. W spocie promującym serial nie widzimy Franka Underwooda ani jego żony Clarie. Widoczna jest tylko flaga Stanów Zjednoczonych i głos słów przysięgi wypowiadanej przez dzieci. Czy w maju największym konkurentem Trumpa będzie Underwood? Nie możemy się doczekać, kto wygra wybory!

serialewprodukcjiDonaldTrumphouseofcards

Robin Wrigt niczym Clarie Underwood

Robin Wright znana z serialu "House of Cards" jako Clarie Underwood ,zażądała od producentów podwyżki. Grając u boku Kevina Spacey ( Franka Underwooda) zarabiała sporo mniej za swoją rolę. Uważała, że w serialu pełni równie ważną rolę jak jej fikcyjny małżonek i obydwoje są równi. "Powiedziałam: lepiej mi zapłaćcie, bo jak nie, pójdę do mediów. I zapłacili." Aktorka wykazała się dużą odwagą i sprytem tak samo jak robi to jej bohaterka Clarie Underwood.

houseofcardsserialerobinwright