Jon Snow, Cersei i Daenerys idą po władzę! Obejrzyj zwiastun 7. sezonu "Gry o Tron"

W sieci pojawił się pierwszy trailer najnowszego sezonu "Gry o Tron" i mimo że nie pada w nim żadne słowo, wideo mrozi krew w żyłach. Krótka zapowiedź zdradza, wokół jakich postaci rozegra się akcja nadchodzących odcinków. Przypominamy, że premierowy epizod obejrzymy dopiero 16 lipca, ale zdecydowanie jest na co czekać! Przed nami jeszcze tylko dwa sezony "Gry o Tron", więc liczymy na przyśpieszenie tempa akcji. Obejrzyjcie zwiastun 7. sezonu serialu do końca. Ostatnia scena przyprawia o ciarki na plecach...

GraoTronhboseriale

Powstaną spin-offy "Gry o tron"?

Richard Plepner, szef HBO, w jednym ze swoich wywiadów ogłosił, że stacja zastanawia się nad produkcją spin-offów "Gry o tron". Od jakiegoś czasu wiadomo, że serial powoli zbliża się ku końcowi. W sieci od dawna krążą pogłoski o tym, że stacja HBO planuje kręcenie spin-offów. Na oficjalną decyzję trzeba jeszcze poczekać, ale fani "Gry o tron" już nie mogą się doczekać pobocznych produkcji.

GraoTronhboserialewprodukcji

O co dziennikarze proszą prezydenta?

Barack Obama otrzymał od stacji HBO 6 sezon serialu "Gra o tron". Przypomnijmy, że ma on swoją premierę dopiero 24 kwietnia! Dziennikarze Refinery 29 wysłali do prezydenta oświadczenie, w którym prosili go o udostępnienie odcinków. Powoływali się na ustawę o wolności informacji. Rok temu kiedy, to przedpremierowo wyciekło pięć odcinków sezonu stacja HBO zdecydowała się nie wysyłać recenzenckich kopii do redakcji.

GraoTronhboobama