Najlepsze makijaże na Halloween

Pozostając jeszcze dziś w klimacie Halloween, zobaczcie, jakie ciekawe pomysły na makijaże mają ludzie na całym świecie! Halloween to święto obchodzone bardzo hucznie w USA, Wielkiej Brytanii czy Irlandii. Odbywa się ono dzień przed Wszystkimi Świętymi. Ludzie przebierają się w różne stroje przypominające potwory lub stwory i postacie znane z horrorów czy świata popkultury. A Wy jak będziecie wyglądać na imprezie halloweenowej?

makijaznahalloweenmodahalloween

10 najstraszniejszych filmów na Halloween!

Obejrzenie dobrego horroru lub trzymającego w napięciu thrillera to najlepszy sposób na spędzenie Halloween! Przygotowaliśmy dla Was listę 10 najstraszniejszych, według nas, filmów. Koniecznie musicie je obejrzeć w noc duchów! W zestawieniu znajdziecie zarówno filmowe klasyki, jak i nowe produkcje, ekranizację gry komputerowej, western z gwiazdorską obsadą, tajlandzki horror i inne. Miłego seansu!

horrortoptenhalloween

"Cukierek albo...." deszcz! Dziewczynka w stroju chmury.

Halloween coraz bliżej! Jaki strój ubralibyście, gdybyście mogli na chwilę stać się amerykańskim dzieckiem chodzącym od domu do domu i mówiącym "Cukierek albo psikus"? Każdy stara się stworzyć niepowtarzalne przebranie. Na Youtubie znalazł się filmik przedstawiający Zoey "królewną chmur". Ojciec małej dziewczynki przebrał ją za gigantyczną chmurę ( burzową). Wykleił jej strój specjalną taśmą LED. Dziewczynka ma także liczne lampki w środku, które migając, stwarzają efekt błyskawicy w chmurach. Nam to przebranie naprawdę się podoba. Zoey musi chyba jeszcze nauczyć się poruszać płynnie w tym kostiumie! :D

przebranianahalloweenmodahalloween

Była satanistka o Halloween: "To święto czcicieli szatana"

"Halloween to ważne święto dla czcicieli szatana, drwina z uroczystości Wszystkich Świętych" - mówi była satanistka. Deborah Lipsky zwróciła się ku okultyzmowi z powodu prześladowań i upokorzeń, jakich doznawała będąc dzieckiem. W ten sposób szukała zemsty na oprawcach. Demony, które miały nawiedzać jej dręczycieli, atakowały ją samą. Lipsky zaczęła szukać pomocy w sekcie potępiającej kult maryjny. Ratunek znalazła dopiero w Kościele katolickim. Dzięki ingerencji dwóch księży oraz zaprzyjaźnionej zakonnicy Debeorah w 2009 roku uwolniła się od demonicznych wpływów. Teraz przestrzega przez siłami szatana. Halloween to według Lipsky święto czcicieli złych mocy, a nawet niewinne przebrania dzieci narażają je na działania demoniczne. "Święto czcicieli szatana", jak mówi, to okazja do drwin z Kościoła i świętych.

halloweenreligiasatanizm

Tata ośmiolatka zamienił jego wózek inwalidzki w samochód Pogromcy duchów!

Tata Jeremy'iego Millera, który jeździ na wózku inwalidzkim, co roku robi wszystko, by umilić synowi Halloween. W tamtym roku ośmiolatek był małym Lukiem Skywalkerem, dwa lata temu jeździł Batmobilem. Najnowszym projektem jego taty jest samochód z "Pogromców duchów". Pojazd wydaje z siebie filmową muzykę, która wywołuje uśmiech na twarzach innych dzieciaków. Jeremy pokazał już swój halloweenowy kostium pacjentom dziecięcego szpitala w San Diego, gdzie sam jeździ na rehabilitacje. Obok możecie obejrzeć nagranie z tego dnia!

halloweendziecko

Pomysł na Halloween - Noc w zamku samego Drakuli!

Potomkowie dynastii Habsburgów, właściciele zamku w Branie w Transylwanii (zamku, który według legendy zamieszkiwał sam hrabia Drakula) postanowili, że 31 października wpuszczą w swoje bramy dwie osoby, które zgłoszą chęć spędzenia nocy w jego mrocznych zakamarkach! Zgłoszeniami zajmuje się już serwis Airbnb, który później także wylosuje dwóch szczęśliwców! Jakie atrakcje czekają na zamku w Branie? Wygodne łóżka zostaną zastąpione...trumnami wyściełanymi aksamitem, umieszczonymi w krypcie, gdzie miał sypiać sam Drakula! Przed snem jednak (chociaż przypuszczamy, że nie będzie to przespana noc) wybrane osoby zjedzą kolację inspirowaną posiłkiem legendarnego hrabi! To tylko mała zapowiedź tego, co zaoferuje halloweenowej nocy zamek Drakuli! Są wśród Was jacyś śmiałkowie? Zapowiadamy jednak, że na zamek nie będziecie mogli zabrać czosnku i osikowego kołka ;)

nocwzamkuDrakulihalloweenDrakula

Trumpkin na Halloween

W Stanach Zjednoczonych panuje coraz bardziej gorąca atmosfera przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. Ale zanim to - mieszkańców czeka także jedno z uwielbianych tam świąt, czyli Halloween. Co ma wspólnego jedno z drugim? TRUMPKIN! Tradycyjne dynie z oczami zamieniono na twarze kandydata na prezydenta - Donalda Trumpa! Zobaczcie sami, co tym razem będzie straszyć Amerykanów! :)

wyboryUSAhalloween