To urządzenie z miejsca stało się hitem. Internauci na jego produkcję już pierwszego dnia przekazali pokaźną sumę!

Gadżety mają ułatwiać nam wykonywanie codziennych czynności. Ich przydatność i skuteczność często jest dyskusyjna, jednak w tym wypadku wszystko wskazuje na to, że szykuje się prawdziwy hit, który nie tylko pozwoli nam zaoszczędzić cenny czas, ale również zadbać o zdrowie. Dokładniej - o nasz piękny i zdrowy uśmiech. Gadżetem, który ma być prawdziwą rewolucją jest Amabrush. To pierwsza automatyczna szczoteczka przypominająca swym wyglądem ochraniacz na zęby, która potrzebuje zaledwie dziesięciu sekund na dokładne wymycie naszego uzębienia! Wykonany ze specjalnego bakteriobójczego silikonu ustnik, pełen małych wypustek, ma czyścić wszystkie 32 zęby z każdej strony. Specjaliści wyliczyli, że używając tej szczoteczki, moglibyśmy zaoszczędzić aż 100 dni naszego życia! W skład zestawu, poza ustnikiem, wchodzi także magnetyczna końcówka z silnikiem wprawiającym w wibrację wkładkę oraz dozownik przeciskający przez ustnik pastę. Internauci w mig przekonali się do tego urządzenia. Autorzy gadżetu na Kickstarterze (największej na świecie platformie finansowania kreatywnych projektów) chcieli zebrać w ciągu miesiąca 50 tysięcy euro na jego produkcję. Ku ich zaskoczeniu już pierwszego dnia na koncie pojawiło się aż 200 tysięcy euro, a w dniu dzisiejszym jest już to ponad 1,2 miliona! Mycie zębów to chyba palący problem! ;) Cenę Amabrush wyznaczono na 79 euro. Zobaczcie na tym krótkim filmiku, jak działa ten pomysłowy gadżet!

automatycznaszczoteczkainnowacjegadżety

Kubek z lodem to prawdziwy must-have tego lata. Wiemy, gdzie go kupić!

Przełom czerwca i lipca to czas prawdziwych upałów. Polacy próbują radzić sobie ze skutkami wysokiej temperatury na różne sposoby. Ktoś wpadł na genialny pomysł, który zadziwia swoją prostotą i efektywnością. W sklepach od niedawna dostępne są... kubki z lodem! Podobno produkt ten cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic dziwnego - jest bardzo tani i sprawdza się szczególnie w upalne dni. Plastikowe kubki ze 130 g kostek lodu można kupić w sklepach Żabka oraz Fresh, a ich koszt to zaledwie 99 gr. "Na upał, na imprezę, do kawy" - czytamy na wieczku tego banalnego wynalazku.

kubekzlodeminnowacjegadżety

Naklejki na stopy - dzięki nim będziesz mógł zapomnieć o klapkach i sandałach na wakacjach

Innowacyjne naklejki na stopy, albo raczej przyklejane podeszwy, to rewolucyjny gadżet, który prawdopodobnie zastąpi nam letnie obuwie. Produkt firmy Nakefit ma chronić przed skaleczeniami i zadrapaniami, a także przed chorobami zakaźnymi, np. grzybicą. Dostępne w trzech kolorach naklejki kosztują ok. 33 dolarów i można je zamówić przez stronę kickstarter.com. Projekt na crowdfundingowym serwisie zebrał 20 tysięcy euro podczas samej przedsprzedaży. Chociaż wygląda nieco komicznie, gadżet stał się wielkim hitem!

ochronnenaklejkinastopyinnowacjegadżety