Najpierw rzeźba, potem...? Kobieta bez tłuszczu?

Bycie fit to dzisiaj stały trend. Media społecznościowe zalewają nas masą informacji o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, wzorowym stylu życia. Co jakiś czas poznajemy także nowych trenerów fitness, którzy stają się celebrytami... Ale czy niektórzy z nas nie przesadzają z byciem fit? W internecie pojawiło się nagranie, na którym widzimy pewną kobietę. Nie wiemy o niej zbyt wiele, a to co prezentuje może świadczyć o tym, że może jest mega fanką kulturystyki. Kobieta pokazuje nam napięte mięśnie swojego ciała. Praktycznie brak u niej tłuszczu, jej ciało składa się z samych mięśni! Zobaczcie ten krótki film i zastanówcie się czy ćwiczenia mają dać Wam taki efekt? Czy kobieta przesadziła z rzeźbieniem sylwetki?

braktkankitluszczowejzdrowiefitness

Kulturystka czy modelka? Rosyjska sztangistka podbija Instagram

Rosyjska gwiazda fitness pokazuje ja być wysportowanym i pięknym jednocześnie bez sterydów. Julia Vins wyciska w ciężarach nawet 120 kg! Dziewczyna trafiła na siłownię w wieku 15 lat i zaczęła ćwiczyć podnoszenie ciężarów razem z mężczyznami. Chce być wzorem do naśladowania dla innych dziewczyn i kobiet. Sama mówi, że ma ciało sportsmenki, ale nie zażywa sterydów. Wszystko co ma osiągnęła swoją ciężką pracą. A czy wam podoba się młoda Rosjanka o twarzy lalki i ciele mięśniaka?

modasportfitness

Mały chłopczyk ćwiczy razem z rodzicami! Zostanie gwiazdą fitness?

Krista Ardo zanana jest jako" fit mum". Jest matką dwójki dzieci. Najstarszy chłopczyk- Trucker ma dopiero dwa latka! Krista chcąc wrócić do formy po ciąży zaczęła chodzić na siłownię, jej maluch miał wtedy 6 miesięcy. Kiedy wykonywała "deskę", jej sześciomiesięczny syn zaczął ją naśladować. Niektórzy uważają, że już od najwcześniejszych lat należy skupiać się na ćwiczeniach, aby przyzwyczaić mięśnie do wysiłku w późniejszym czasie. Na Instagramie mama dodała filmik pokazujący malucha wykonującego ćwiczenie. Jednak to nie jedyne ćwiczenia, które wykonuje Trucker. Możemy zobaczyć mnóstwo jego zdjęć z pływalni! "Dla Tuckera woda była czymś naturalnym. Jedno z jego pierwszych słów brzmiało 'basen'. On nigdy nie płakał lub był przerażony" mówi Krista. jej syn stał się dla niej codzienną motywacją do zajęć. Poprzez swojego bloga młoda mama zachęca również innych ludzi do ćwiczeń.

dzieckosportfitness