Mobilne siłownie otworzone w Chinach. Dostępne przez 24 h na dobe!

Według badań w Chinach 95 procent ludzi potrzebuje ćwiczeń, a zaledwie 10 procent ma dostęp do własnej, prywatnej siłowni. W wielkich miastach ludzie nie mają możliwości by ćwiczyć na zewnątrz z powodu wielkich zanieczyszczeń powietrza. Ciężko uprawiać np. jogging. Dlatego władze postanowiły wyjść na przeciw swoim obywatelom. Za pomocą specjalnych aplikacji można znaleźć specjalne miejsce za jedynie 12 juanów, gdzie w zamkniętej budce można np. pobiegać. Takie mini siłownie rozstawiane są w wielu miejscach i czynne są całą dobę.

zdrowiefitnesssiłownia

Jest trenerem personalnym i specjalnie przytył 32 kilogramy! Dlaczego?

Adonis Hill to mężczyzna, który kochał ćwiczyć. Dzięki swojej ciężkiej pracy na siłowni wyszedł z depresji, po upadku własnego biznesu. Zerwał z niezdrową żywnością. Zaczął codziennie ćwiczyć. Pewnego dnia na swojej drodze poznał Alissę- nauczycielkę z nadwagą. Chcąc pomóc jej zmotywować się do działania, sam przytył prawie 32 kg. Codziennie przez 3 miesiące na śniadanie jadł pizzę, hot dogi i inne fast foody. Przestał też ćwiczyć. Jednak takie zachowanie umotywowane było tym, że kiedy osiągnie odpowiednią wagę będzie walczył o jej zrzucenie razem z kobietą. Po tym wydarzeniu, pomimo niezdrowych nawyków Adonis i Aliss zaczęli wspólne ćwiczenia i dietę. Wszystko się opłaciło. Każde z nich zrzuciło prawie 50 kg!

treningfitness

Najpierw rzeźba, potem...? Kobieta bez tłuszczu?

Bycie fit to dzisiaj stały trend. Media społecznościowe zalewają nas masą informacji o zdrowym odżywianiu, ćwiczeniach, wzorowym stylu życia. Co jakiś czas poznajemy także nowych trenerów fitness, którzy stają się celebrytami... Ale czy niektórzy z nas nie przesadzają z byciem fit? W internecie pojawiło się nagranie, na którym widzimy pewną kobietę. Nie wiemy o niej zbyt wiele, a to co prezentuje może świadczyć o tym, że może jest mega fanką kulturystyki. Kobieta pokazuje nam napięte mięśnie swojego ciała. Praktycznie brak u niej tłuszczu, jej ciało składa się z samych mięśni! Zobaczcie ten krótki film i zastanówcie się czy ćwiczenia mają dać Wam taki efekt? Czy kobieta przesadziła z rzeźbieniem sylwetki?

braktkankitluszczowejzdrowiefitness

Kulturystka czy modelka? Rosyjska sztangistka podbija Instagram

Rosyjska gwiazda fitness pokazuje ja być wysportowanym i pięknym jednocześnie bez sterydów. Julia Vins wyciska w ciężarach nawet 120 kg! Dziewczyna trafiła na siłownię w wieku 15 lat i zaczęła ćwiczyć podnoszenie ciężarów razem z mężczyznami. Chce być wzorem do naśladowania dla innych dziewczyn i kobiet. Sama mówi, że ma ciało sportsmenki, ale nie zażywa sterydów. Wszystko co ma osiągnęła swoją ciężką pracą. A czy wam podoba się młoda Rosjanka o twarzy lalki i ciele mięśniaka?

modasportfitness

Mały chłopczyk ćwiczy razem z rodzicami! Zostanie gwiazdą fitness?

Krista Ardo zanana jest jako" fit mum". Jest matką dwójki dzieci. Najstarszy chłopczyk- Trucker ma dopiero dwa latka! Krista chcąc wrócić do formy po ciąży zaczęła chodzić na siłownię, jej maluch miał wtedy 6 miesięcy. Kiedy wykonywała "deskę", jej sześciomiesięczny syn zaczął ją naśladować. Niektórzy uważają, że już od najwcześniejszych lat należy skupiać się na ćwiczeniach, aby przyzwyczaić mięśnie do wysiłku w późniejszym czasie. Na Instagramie mama dodała filmik pokazujący malucha wykonującego ćwiczenie. Jednak to nie jedyne ćwiczenia, które wykonuje Trucker. Możemy zobaczyć mnóstwo jego zdjęć z pływalni! "Dla Tuckera woda była czymś naturalnym. Jedno z jego pierwszych słów brzmiało 'basen'. On nigdy nie płakał lub był przerażony" mówi Krista. jej syn stał się dla niej codzienną motywacją do zajęć. Poprzez swojego bloga młoda mama zachęca również innych ludzi do ćwiczeń.

dzieckosportfitness