Bliźniaczki podbijają Polski instagram!

Nowość! Moda na fit życie opanowała instagram zwłaszcza zagraniczny. Modne stało się pokazywanie zdrowych posiłków,ćwiczeń czy też postępów w zmianach wyglądu podczas diet. Nowością okazał sie polski duet. 23-letnie bliźniaczki cieszą się popularnością na Instagramie. Agnieszka i Sandra na portalach społecznościowych typu Instagram, Facebook, YouTube umieszczają filmiki z treningami oraz przepisy na "Fit posiłki" Z dnia na dzień przybywa im obserwatorów,jesteśmy świadkami narodzin nowych gwiazd internetu.

instagramfit

Pośladki ciągle na topie. Kultowa marka tworzy specjalne spodnie

W dzisiejszych czasach jesteśmy bombardowani informacjami o zdrowym trybie życia. Bycie fit jest dziś w modzie. Ale nie chodzi tylko o płaski brzuch. Coraz częściej, większość kobiet wykonuje specjalne ćwiczenia ujędrniające pośladki. Duża pupa jest przecież sexy. Świadczyć mają o tym zdjęcia znanych celebrytek. Aby pomóc wyeksponować tą część kobiecego ciała, francuska marka Vetements we współpracy z Levi’s, stworzyła oryginalne spodnie. Jeansy Vetements X Levi’s to spodnie mające specjalne suwaki na pośladkach i nogawkach. Można nosić je zapięte lub też odpięte - wtedy można pokazać wszystkim swoje krągłości. Jeansy kosztują 1870 dolarów, czyli około 7, 5 tys złotych. Czy któraś z pań się skusi?

modafitćwiczenia

Pasek do spodni, który pomoże Ci schudnąć!

Samsung wprowadza na rynek nowy produkt, który będzie rejestrował progres odchudzania. Wygląda jak zwykły pasek do spodni, jest dostępny w wersji dla kobiet i dla mężczyzn, o różnych kolorach i strukturze. Na pierwszy rzut oka nie przypomina elektronicznego urządzenia, jednak dzięki wbudowanemu mechanizmowi sprawi, że będziemy mogli kontrolować naszą wagę i rezultaty aktywności fizycznej! Welt obliczy ilość przemierzonych przez nas kroków, obwód pasa oraz czas, w którym siedzimy. Ostrzeże nas także przed przejedzeniem się! Powiązany ze specjalną aplikacją mobilną zmotywuje nas do "zaciskania pasa" gdy poczujemy efekty ćwiczeń i diety. Nie wiemy, czy wynalazek będzie lepszym pomysłem od popularnych opasek na rękę, ale idea jest chwytliwa i oryginalna!

fittechnologia