To koniec Kinoman.tv!

Niemal trzy lata po likwidacji Kinomaniak.tv serwis Kinoman.tv został zamknięty. "Pomimo zapisu w regulaminie, cześć użytkowników wstawia treści chronione prawem autorskim, po zgłoszeniu takiego materiału kasowaliśmy go w pierwszej kolejności, a takim użytkownikom po upomnieniu blokowaliśmy możliwość dostępu do serwisu. Niestety skala zjawiska się nie zmniejsza i jesteśmy zmuszeni do zawieszenia działalności strony" - czytamy na stronie. Udostępnione materiały można było oglądać za darmo z reklamami lub bez reklam za 8 zł za kilka dni. Jeśli zastanawiacie się, gdzie teraz będziecie mogli zobaczyć swój ulubiony film, koniecznie sprawdźcie pierwszy poniższy link!

kinomantvfilmyinternet

Walka o Oscara z polską produkcją!

Do kolejnych kandydatów nominacji do Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny stanęły następne produkcje! Jest ich w tym momencie aż 73. Wśród nich Łotwa z filmem "Świt". Co więcej współproducentem tego dzieła jest także Polska! Główną rolę gra tam znany polski aktor Wiktor Zborowski. Film oparty jest o losy chłopca Pawlika Morozowa, który w latach 20. stał się symbolem komunistycznej propagandy. Trzymamy kciuki za to, aby kolejna produkcja z polskim akcentem wygrała Oscara!

filmynagrodaOscar

Netflix będzie dostępny w UPC!

Amerykańska platforma streamingowa Netflix podpisała porozumienie z Libery Global . Firma ta jest właścicielem m.in UPC Polska. To wspaniała wiadomość dla użytkowników sieci UPC! Dzięki umowie będą mogli na swoich dekoderach obejrzeć najlepsze filmy i seriale. Wszystko po zalogowaniu się z aplikacji Netflixa. Usługa ma być wprowadzona w 30 krajach Europy. Ma to rozszerzyć zasięg platformy i zwiększyć ilość odbiorców, a także ułatwić oglądanie na jednym urządzeniu bez przełączania się na inne. Czy też będziecie korzystać?

serialefilmyNetfliks

10 najlepszych thrillerów psychologicznych

Lubicie trzymające w napięciu filmy skupiające się na przeżyciach i psychice bohaterów? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 najlepszych thrillerów psychologicznych na długo pozostających w pamięci! Widzieliście Ryana Goslinga w roli studenta, który oświadcza lekarzowi, że za trzy dni popełni samobójstwo?

filmowetoptenfilmythriller