10 filmów, których nie możesz przegapić w 2018 roku!

Pierwszy tydzień 2018 roku za nami. Po podsumowaniu ubiegłych 12 miesięcy, nadszedł czas na stawienie czoła nowym wyzwaniom i czerpania garściami z tego, co przyniesie nam nowy rok. A ten zapowiada się bardzo ciekawie! Z pewnością jeśli myślimy o kinie! Przygotowaliśmy dla Was 10 propozycji najciekawszych i najbardziej oczekiwanych premier filmowych 2018 roku. Niektóre z nich, jak "Tamte dni, tamte noce" - subtelny obraz relacji dwóch mężczyzn - czy "Lady Bird" - historia dojrzewającej w katolickiej rodzinie nastolatki - obejrzymy w kinach jeszcze zimą. Na inne produkcje, np. damską wersję "Ocean's 11" - czyli "Ocean's 8" z Sandrą Bullock i Cate Blanchett w rolach głównych - bądź przerażający horror "Slender Man" - będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Przejrzyjcie naszą listę, a na pewno znajdziecie coś dla siebie!

filmowetoptenkinowepremierytopten

Prawdziwa miłość zdarza się tylko w filmach? Tych 10 historii opartych jest na faktach!

Jeśli wydaje Wam się, że prawdziwa miłość zdarza się tylko na wielkim ekranie, jesteście w błędzie! Życie pisze najlepsze scenariusze! I mimo że to często powtarzane zdanie brzmi jak największy banał, nie trudno się z nim nie zgodzić. Przygotowaliśmy dla Was 10 romansów, których ekranizacje oparte są na faktach. W zestawieniu znajdziecie m.in. kultowy "Pamiętnik". Tak, historia Allie i Noah wydarzyła się naprawdę! Pisząc swoją bestsellerową powieść, Nicholas Sparks inspirował się relacją swoich dziadków. "Pamiętnik" miał uczcić ich wielką miłość.

kobiecekinofilmowetoptenromans

10 filmów, po których obejrzeniu będziesz cieszył się z bycia singlem

Walentynki Walentynkami, ale po 14 lutego nadchodzi Dzień Singla. Jeśli macie dosyć wszechobecnych miłosnych motywów i widoku zakochanych par, przypominamy o plusach bycia singlem! Nikomu nie musisz się tłumaczyć z podejmowanych decyzji, masz czas na swoje zainteresowania (i pieniądze, żeby je rozwijać!), spotykasz się z kim chcesz i kiedy chcesz, a cała kołdra należy tylko do Ciebie! Jeśli nadal masz wątpliwości co do zalet obecnego stanu rzeczy, polecamy obejrzenie jednego z poniższych filmów. Przygotowaliśmy dla Was 10 propozycji, które utwierdzają w przekonaniu, że życie z drugą osobą nie zawsze jest drogą usłaną różami. Dzień Singla to wyjątkowa okazja do obejrzenia rzewnego melodramatu. Nie tylko dla kobiet ;)

DzieńSinglafilmowetoptentopten

10 najlepszych thrillerów psychologicznych

Lubicie trzymające w napięciu filmy skupiające się na przeżyciach i psychice bohaterów? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie 10 najlepszych thrillerów psychologicznych na długo pozostających w pamięci! Widzieliście Ryana Goslinga w roli studenta, który oświadcza lekarzowi, że za trzy dni popełni samobójstwo?

filmowetoptenfilmythriller