Ochroniarz zatrzymał zalanego łzami chłopca. Messi zaprotestował i spełnił jego marzenie [WIDEO]

Lionel Messi po raz kolejny udowodnił, jak ważni są dla niego fani - nawet ci najmłodsi. Przed hotelem w Montevideo, gdzie zatrzymała się piłkarska reprezentacja Argentyny, zgromadziły się tłumy ludzi, którzy marzyli o zdobyciu autografów idoli. Największe zainteresowanie wzbudzał Messi. Zalany łzami młodziutki kibic z Urugwaju przedarł się przez licznie przybyłych dziennikarzy oraz fotoreporterów i kiedy był już naprawdę blisko gwiazdy Barcelony, jeden z ochroniarzy szybko złapał go i odciągnął od piłkarzy. Na tę sytuację w bardzo emocjonujący sposób zareagował Messi, który poprosił ochronę o dopuszczenie do siebie chłopca. Uściskał młodego fana i zrobił sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Jak się później okazało, Urugwajczyk miał w kiszeni schowany list, w którym wyznał, jak bardzo uwielbia Messiego. Mamy nadzieję, że jeszcze będzie miał okazję mu go przekazać :)

wzruszającygestMessiegosportemocje

Kobieta w ciąży chciała zrobić sobie zdjęcie z tygrysem. Zwierzę zareagowało w nieoczekiwany sposób! [WIDEO]

Nie od dziś wiadomo, że nawet mało wrażliwe (jak mogłoby się wydać) koty potrafią okazać niemowlęciu dużo uwagi, wyrozumiałości i troski. Czworonogi umieją wyczuć, że rodzina niedługo się powiększy i zdarza się, że wraz z przyszłymi rodzicami oczekują młodego człowieka. Jak jest z tymi większymi kotami? Okazuje się, że całkiem podobnie! Narasha Handshoe, która będąc w 27. tygodniu ciąży spacerowała wraz z kuzynką Brittany Osborne po Indiana's Potawatomi Zoo, chciała zrobić sobie zdjęcie z siedzącym za szybą tygrysem. Usiadła więc przed wybiegiem zwierzęcia i zapozowała do selfie. Jak zareagował "drapieżny, śmiertelnie niebezpieczny" ssak? Obejrzyjcie wideo i przekonajcie się sami! Udostępnione na Facebooku wideo szybko zyskało ogromną popularność. W ciągu półtora miesiąca zostało wyświetlone ponad milion razy. Przyszła mama była tak poruszona reakcją zwierzęcia, że postanowiła w niezwykły sposób uczcić ten dzień. Dziecko, które przyjdzie na świat we wrześniu, otrzyma imię Morgana. Okazało się, że Narasha spodziewa się dziewczynki, a tygrys z nagrania to tygrysica ;)

tygrysiciężarnazwierzętaemocje

9-letni chłopiec z zespołem Downa zaśpiewał piosenkę Whitney Houston i skradł serca 22 mln osób!

Każdy ma przynajmniej jedną taką piosenkę, przy której zapomina o całym świecie. Kiedy 9-letni Dane Miller usłyszał w radiu utwór "I Have Nothing" Whitney Houston, całkowicie dał się ponieść muzyce. Podczas wspólnej podróży samochodem ciocia chłopca, Jeanne nagrała występ Dane'a i opublikowała na Facebooku. Film "#mynephewDanerocks" został już wyświetlony ponad 22 milionów razy. (Link znajdziecie w materiałach zamieszczonych poniżej). Uwagę internautów przykuwa talent wokalny chłopca, ale przede wszystkim jego zaangażowanie w wykonanie hitu. "Widać, że mały czuje muzykę całym ciałem" - komentują. Dane urodził się z zespołem Downa. Od drugiego roku życia poświęca się swojej pasji, jaką jest śpiew i gra na bębenkach. Nikt nie spodziewał się, że zwyczajne na pierwszy rzut oka wideo stanie się hitem sieci. Krótkie nagranie radosnego chłopca z Teksasu wzruszyło miliony osób na całym świecie - nie tylko te "pro-life" ;)

emocjonujący9latekdzieckoemocje

"Xoxo" - nowa funkcja na Facebooku, która daje miłość!

Na Facebooku pojawiła się ostatnio nowa funkcja. Może nie jest zbyt użyteczna, ale z pewnością sprawia radość i wywołuje uśmiech na twarzach internautów. Wszystko za sprawą skrótu popularnego szczególnie w Stanach Zjednoczonych, oznaczającego "Buziaki i uściski". Po umieszczeniu w poście lub komentarzu "xoxo" w górę polecą serduszka. Animacja pełna miłości pojawi się także po kliknięciu w dany symbol. Małe a cieszy :) Przekonajcie się sami!

xoxoFacebookemocje