Ponad 100 tysięcy osób chce Zenka na Eurowizji. Inicjatywę popiera nawet Filip Chajzer!

Po 22. miejscu Kasi Moś w tegorocznym konkursie Eurowizji znów głośno zaczęto mówić o tym, by za rok naszym reprezentantem był... Zenek Martyniuk i jego zespół Akcent. Facebookowe wydarzenie "Zenon Martyniuk na Eurowizję" poparło już ponad 100 tysięcy osób i głosów "za" wciąż przybywa. Do fanów Zenka dołączył również Filip Chajzer, który opublikował niedawno na swoim profilu fotografię muzyka z dopiskiem: "Błagam, ludzie, wyślijmy za rok na Eurowizję Zenka Martyniuka. Może on pokona kobiety z brodą, tańczące goryle, kolesia z głową byka czy plastikowego Kena". Pod jego postem pojawiło się już prawie 50 tysięcy reakcji, które ewidentnie wskazują na to, że muzykę Zenka na Eurowizji chciałyby usłyszeć rzesze ludzi. Wokalista nie wyraził na razie chęci wzięcia udziału w konkursie i nie odpowiedział na apel internautów. Prawdopodobnie jednak prędzej czy później zauważy jak wielkim zainteresowaniem cieszy się propozycja jego występu przed międzynarodową publicznością i przemówi. Czy utwór "Przez Twe oczy zielone" mógłby skraść serca Europejczyków? Łapka w górę, jeśli chcecie by to właśnie Zenek zaśpiewał za rok w Lizbonie!

ZeneknaEurowizjęZenekMartyniukdiscopolo

"Taka mała, taka słodka..." - powstała piosenka disco polo o... Małgorzacie Kożuchowskiej!

Zespół Fan-Tastic, którego liderem jest Dariusz Lemański, nagrał utwór poświęcony Małgorzacie Kożuchowskiej. Dlaczego bohaterką piosenki o znamiennym tytule "Kożuchowska" stała się akurat ta polska aktorka? "To nie jest tak, że wziąłem najpopularniejszą aktorkę na tapetę i zrobiłem o niej piosenkę. Jak każdy facet, doceniam wdzięk kobiet, a pani Małgorzata jest piękną kobietą. Podziałała na moje zmysły i stała się moją muzą" - ujawnił w rozmowie z "Super Expressem" Lemański. W teledysku grupy zobaczymy zdjęcia aktorki, na których publikację wyraziła ona zgodę. Zespół śpiewa: "Taka mała, taka słodka, jak puszysta mała kotka. Tak niewinna i zmysłowa, taka całkiem wyjątkowa. Zawsze marzyła mi się dziewczyna tak urocza jak cud-malina, tak zjawiskowa i taka boska jak Kożuchowska". Uszy więdną czy wręcz przeciwnie? ;)

discopolomuzykapiosenkaoKożuchowskiej

Zenek Martyniuk reklamuje swój energetyk. Przekonuje Was ten spot?

W sieci zadebiutowała oficjalna reklama napoju energetycznego Zenka Martyniuka - Zenek Energy Drink. Ciekawi jego występu internauci rzucili się na spot niczym wygłodniałe wilki na bezbronne zwierzę. Klip odtworzono na Facebooku już ponad 420 tysięcy razy! Akcja całego spotu ma miejsce w klubie, do którego chce wejść młody mężczyzna. Zanim jednak przekroczy jego progi musi wypowiedzieć hasło. Pada więc zdanie "Król jest tylko jeden", które jest głównym hasłem reklamowym napoju. Po tym rozpoczyna się "szalona" impreza rodem z lat 90. w przaśnym stylu! Internautom wyraźnie się to nie spodobało. "Ale wiocha :D :D. Ja nie mogę", "Po obejrzeniu 20 sekund chce się zabić" - piszą. Niektórzy jednak mają ochotę na melanż z energetykiem od Zenka... i z samym Zenkiem! Klip znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/ZenekEnergyDrink/videos/1665606173733282/. Jak Wam się podoba?

reklamaZenkaZenekMartyniukdiscopolo

W sprzedaży pojawił się... Zenek Energy Drink!

Zenek Martyniuk postanowił skorzystać na niezwykłym skoku popularności jaki przyniósł mu występ z Marylą Rodowicz podczas tegorocznego Sylwestra i wypuścił na rynek napój energetyzujący sygnowany swoim nazwiskiem! Producentem Zenek Energy Drink jest firma Just Food Polska. Jak informują producenci, "napój ten powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, oraz coraz silniej umacniający się nurt muzyki disco polo, w której Zenon Martyniuk dzięki swojej ponad 25 letniej karierze muzycznej został okrzyknięty Królem". Hasło promujące produkt Martyniuka brzmi: "Król jest tylko jeden". Spróbujecie?

napójZenkaZenekMartyniukdiscopolo

Festiwal w Opolu z muzyką disco polo? Propozycja zmian u Jacka Kurskiego!

"Jestem za tym, żebyśmy mieli swój jeden dzień w festiwalu opolskim. Żebyśmy mogli pokazać całe spektrum tego, co się w Polsce tworzy, a nie tylko muzykę wybraną przez 3-4 firmy fonograficzne, które uważają, że mają monopol na sukces" - powiedział w programie "Teraz ja" stacji Nowa.TV Sławomir Świerzyński, lider zespołu disco polo Bayer Full. Propozycja muzyka trafiła już do Jacka Kurskiego (prezesa TVP), który nie ukrywa, że ten gatunek muzyczny bardzo lubi i nie zgadza się na traktowanie go jako gatunku podrzędnego w stosunku do innych. Świerzyński powołuje się na wyniki badań telemetrycznych i popularność sylwestrowego koncertu Dwójki. Występ Zenona Martyniuka z Marylą Rodowicz okazał się hitem - przyciągnął przed ekrany telewizorów prawie 5 milionów osób! Czy to oznacza, że disco polo wejdzie na stałe do programu Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu? Ostatnią wielką zmianą w festiwalu było wprowadzenie przeglądu kabaretów. A Wy chcielibyście zobaczyć na opolskiej scenie największe gwiazdy disco polo?

discopolotvpZenekMartyniuk