Słońce zdeformowało mu głowę. Swoimi zdjęciami zszokował internautów!

Chociaż w naszym kraju już od dłuższego czasu musimy mierzyć się z niskimi temperaturami (wspomnienia upalnych wakacji oprócz czapek i rękawiczek ogrzewają nas najlepiej), w innych miejscach na Ziemi słońce (!) naprawdę mocno przygrzewa. Kilkoma szokującymi zdjęciami przypomniał nam o tym 21-letni Cade Huckabay z Teksasu. Na Twitterze opublikował on kilka fotografii przedstawiających jego mocno poparzoną przez słońce twarz (cały post udostępniło ponad 100 tysięcy użytkowników, a trzy razy tyle go polubiło). Mężczyzna nie zastosował kremu z filtrem, co skończyło się dla niego poparzeniami pierwszego stopnia! Zwłaszcza jedno jego zdjęcie wywołało wśród internautów prawdziwe poruszenie. Widzimy na nim Cade'a z... dziurą w głowie! Skąd ona się wzięła? Pod opuchniętą i spieczoną skórą 21-latka pojawił się płyn, który sprawił, że czoło stało się niemal galaretą, dlatego odciśnięcie w nim czegokolwiek nie było trudne! Po tym opalaniu musiał dochodzić do siebie prawie cztery dni (pierwszego nie był w stanie nawet dotknąć skóry). "Osobiście uważam, że to oparzenie jest przezabawne. To znaczy… nieczęsto można zrobić sobie wgniecenie w głowie. Cieszę się, że możemy wszyscy śmiać się z mojego bólu" - mówił Cade w rozmowie z serwisem mashable.com. Nas te zdjęcia przeraziły! A Wy jak na nie zareagowaliście?

dziurawgłowiemężczyznaciało

Pamiętne zdjęcia z dzieciństwa przenosi na ciało. Zapragniecie takiego tatuażu! [GALERIA]

W rodzinnych albumach można znaleźć prawdziwe perełki. My u mamy na kolanach, na imieninach u cioci, z rodzeństwem w piaskownicy, pierwszy raz samodzielnie na rowerze... Wracają wspomnienia, a te najpiękniejsze chcielibyśmy zawsze mieć przy sobie. Można zrobić odbitkę poruszającej nas fotografii i włożyć do portfela, ale jest także inne rozwiązanie. Można ją wytatuować! Niejaki Alican Gorgu z Turcji zajmuje się właśnie przenoszeniem na ciało starych zdjęć z dzieciństwa. Zgłaszają się do niego osoby z wybraną fotografią, którą potem on zamienia w małe, kolorowe dzieło sztuki. Jego bajeczne prace zachwycają największych sceptyków tatuażu. Wprost nie możemy się na nie napatrzeć! Wy też nie będziecie mogli oderwać od nich wzroku! W przygotowanej przez nas galerii znajdziecie kilka jego małych arcydzieł. Ale jest ich o wiele więcej! Resztę znajdziecie na Instagramie artysty (link do jego profilu znajdziecie pod każdym zdjęciem, a także w poniższych materiałach). Prawda, że cudowne? ;)

zdjęciazdzieciństwatatuażemtatuażciało

W bodypaintingu jest prawdziwym mistrzem. Jego pracom trzeba przyglądać się bystrym okiem!

Malowanie na ciele farbami uważane jest za jedną z najstarszych form sztuki. Niezwykle kolorowe, geometryczne czy pofalowane malunki umieszczone na ludzkich sylwetkach od dawien dawna przykuwały uwagę, a sztuka bodypaintingu z biegiem lat rozwinęła się w oszałamiający sposób. Pędzle w rękach prawdziwych mistrzów tego fachu potrafią dokonać cudów! Od 25 lat sztuką malowania ciała zajmuje się pochodzący z Niemiec Jörg Düsterwald, który w 2008 roku został nawet oficjalnie uznany mistrzem swego kraju w tej dziedzinie. Na jego pracach trudno niekiedy dopatrzeć się zakamuflowanych modelek! Zobaczcie przygotowaną przez nas galerię jego najciekawszych zdjęć. Czy na każdym z nich łatwo było odnaleźć pozującą mu kobietę?

bodypaintingsztukaciało

Body marbling - niesamowity sposób ozdabiania ciała

Body marbling nie jest obcy wszystkim tym, którzy biorą udział w muzycznych festiwalach, ale dla innych jest to całkiem nowy, ciekawy trend zza granicy. To technika farbowania ciała, do której używane są farby, woda i surfaktanty (substancje, które umożliwiają wypływanie kolorowej farby na powierzchnię). Chociaż ten sposób ozdabiania ciała pojawił się wieki temu (podobno w pierwszym wieku w Chinach), to dopiero teraz zyskał popularność na całym świecie. Jak otrzymać niesamowity "tatuaż"? Wystarczy, że zanurzysz rękę lub inną część ciała w pojemniku ze specjalnie przygotowaną cieczą i gotowe - powstaną niepowtarzalne, świecące w ciemności wzory. Każdy wzór jest inny, więc nie musisz się martwić, że ktoś z twoich znajomych będzie popisywał się takim samym. Technikę body marblingu przybliży Wam krótki filmik! Przyznajcie, że efekt jaki daje ta technika jest niezwykły!

bodymarblingozdabianieciałaciało