Black Mask nie tylko na twarzy! Kobieta pokrywa całe ciało czarną mazią

Czy testowaliście już na własnej skórze popularną czarną maseczkę oczyszczającą. Jeśli tak, to z pewnością znacie to uczucie, kiedy trzeba ściągnąć ją ze skóry. Ale jedna ze znanych blogerek i youtuberek Izabela Stress postanowiła wykonać coś co wielu uzna za szaleństwo. Poszła o krok dalej i nałożyła ten specyfik na całe swoje ciało. Jak wglądała ściągając ją z ciała? Czy zabieg był aż tak bolesny? Zobaczcie w materiale.

modachallengeuroda

#DeadPoseChallenge to makabryczne wyzwanie, w którym ludzie udają martwych. Po co?

Po Ice Bucket Challenge, Manekin Challenge i Salt and Ice Challenge nadszedł czas na... Dead Pose Challenge. Internetowe wyzwania zdają się iść w coraz gorszym kierunku. O ile pierwsze rozsławione w sieci demonstracje z lodowatą wodą miały służyć celom charytatywnym, o tyle kolejne to bezcelowe poddawanie własnego ciała próbom wytrzymałości lub makabryczne pranki. Dead Pose Challenge, jak nazwa wskazuje, polega na udawaniu trupa. Ludzie robią zdjęcia z zaaranżowaną sceną śmierci lub filmują reakcje najbliższych na ich "martwe" ciała. Dlaczego? Tylko po to, by później efekt "żartu" udostępnić w internecie. Pod tagiem #deadposemustfall internauci wyrażają swój sprzeciw wobec nowej mody.

DeadPoseChallengechallenge

#deadpose challenge - nowe wyzwanie w mediach społecznościowych!

Użytkownicy social mediów uwielbiają kolejne wyzwania. Mieliśmy już Ice Bucket Challenge, czyli oblewanie się wiadrem zimnej wody oraz wpłacanie pieniędzy na fundację; #BaldAndBadChallenge czyli dodawanie zdjęć w krótkich fryzurach, a także #One Finger Selfie Challenge, gdzie ludzie umieszczali swoje nagie zdjęcia w lusterkach, zakryci tylko palcem. Teraz zapanowała moda na bardziej szokujące wyzwanie. #deadposechallenge polega na umieszczaniu swoich zdjęć, na których użytkownicy wyglądają na martwych. Jest to kreowanie własnej śmierci, zabójstwa. Wyzwanie spotkało się z falą krytyki, kiedy na internecie znalazło się 20 sekundowe nagranie z RPA, pokazujące małe dziecko, które sądzi, że jego ciotka nie żyje. Chłopiec był zdruzgotany tym, że nie mógł podnieść najbliższej osoby. Sądzimy, że takie wyzwania są już lekką przesadą.

challenge

#BaldAndBadChallenge przejmuje social media

Po One Finger Selfie Challenge, o którym pisaliśmy Wam kilka dni temu, sieć zawojowało nowe wyzwanie - Bald And Bad Challenge. O co w nim chodzi? Kobiety wrzucają na portale społecznościowe zdjęcia we fryzurach "na chłopaka". Dlaczego? Robią to z dwóch powodów! Po pierwsze chcą one tym sposobem zwrócić uwagę na to, że nie ma jednej, stałej definicji piękna - w społeczeństwie utrwaliło się bowiem przekonanie, że ideałem jest długowłosa brunetka czy blondynka, niczym modelka z wybiegów Victoria's Secret, a kobiety obcięte na krótko często są obiektem kpin i żartów. Po drugie swoimi zdjęciami przypominają, że krótkie włosy lub całkowity ich brak nie zawsze jest wyborem ich nosicielki - często wiąże się to z chorobą nowotworową. Bald And Bad Challenge ma więc pokazać siłę kobiet i wesprzeć te z nich, które zmagają się z rakiem! Przyłączylibyście się do takiej akcji?

BaldAndBadChallengechallengeinternet

Nowy sposób na kręcenie włosów. Użyj cheetosów!

YouTube'erka z Texasu za namową internautów postanowiła sprawdzić, co się stanie, jeśli zakręci swoje włosy na cheetosach. Wcześniej podobnej próby podjęła się używając cukrowych pianek. O ile pierwszy challenge uznała za nieudany, tak modelowanie włosów na serowych chrupkach bardzo chwali! Świat YouTube'a poznał już także dziewczyny kręcące swoje włosy na bananach, skarpetkach i tamponach... Linki znajdziecie poniżej. Zastanawiamy się, co jest nie tak z tradycyjną lokówką do włosów? Co jeszcze wymyślą kobiety, by stać się piękniejszymi?

YouTubemodachallenge

Nowe internetowe wyzwanie - Lego Treadmill Challenge

Wyzwania z Lego są bolesne...Pamiętacie chyba wyzwanie sprzed roku, które polegało na spacerowaniu bosymi stopami po rozsypanych klockach. Teraz grupa youtuberów WheresMyChallenge postanowiła je nieco podkręcić i wprowadziła pewną modyfikację. Otóż teraz zadanie nosi nazwę Lego Treadmill Challenge i polega ono na bieganiu bez butów po bieżni, która na bieżąco uzupełniana jest Lego. Widać, że sami pomysłodawcy mieli problem z dokończeniem wyzwania...Zobaczcie filmik z ich poczynań. Co myślicie o ich pomyśle? Nie szkoda stóp? ;)

Legochallengewyzwanie

Podejmiesz "Wyzwanie 22"?

Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wygląda życie żołnierzy i ich rodzin? Ile ci ludzie poświęcają dla nas każdego dnia? Czy zdawałeś sobie sprawę, że dziennie średnio 22 żołnierzy odbiera sobie życie, bo nie może sobie poradzić z traumą? Nie? To światowy ruch #22Kill właśnie postanowił Ci o tym przypomnieć! Sieć podbija "Wyzwanie 22" ("Challenge 22"). Uczestnicy ruchu postanowili zmobilizować nas cywilów, aby przekazać weteranom nasze wsparcie. To coś jak "Ice Bucket Challenge", ale w tym przypadku nie chodzi o oblewanie się wodą, a...robienie pompek! Wystarczy robić 22 pompki przez 22 dni, opublikować film z ćwiczeniem, dodać hashtag #22Kill i nominować kolejną osobę. Podejmiecie się tego wyzwania? Nas ta inicjatywa chwyciła za serce!

wyzwaniażołnierzechallenge