Polityczny manifest Kuleszy na rozdaniu Orłów 2017: "Lubmy się trochę"

"Wszystkie trzy jesteśmy ambitne i mamy nerwicę. Kulesza jest katoliczką, Kuna jest ateistką, a Buzek jest chuda" - tymi słowami rozpoczęła swoją przemowę Agata Kulesza podczas gali wręczenia Polskich Nagród Filmowych - Orłów 2017. Aktorka za występ w "Jestem mordercą" została nagrodzona statuetką za najlepszą drugoplanową rolę kobiecą. Na scenie, przed mikrofonem stanęła z dwiema rywalkami - Agatą Kuną oraz Izabelą Buzek. O jej manifeście mówią wszyscy. Kobiecy apel solidarności miał być aluzją do obecnej sytuacji politycznej w Polsce. Mowę aktorki napisały wspólnie. Niezależnie od werdyktu Akademii na scenę miały wyjść wspólnie. Obejrzyjcie nagranie z wystąpienia!

celebryciwpolitycepolskiekinofilmowenagrody

"Jestem imigrantem" - ikony mody w akcji przeciwko polityce Trumpa

"Jestem imigrantem" - mówią Anja Rubik, Adriana Lima, Joseph Altuzarra i 78 innych znanych postaci ze świata mody. Modelki, projektanci, fotografowie wzięli udział w akcji przeciwko polityce prezydenta Stanów Zjednoczonych. Donald Trump zapowiedział, że z USA zniknie 2-3 miliony imigrantów, a jego pierwszym działaniem mających spełnić tę obietnicę było podpisanie dekretu o wstrzymaniu wiz przedstawicielom siedmiu krajów, głównie muzułmańskich. Gwiazdy pochodzenia nieamerykańskiego zwracają uwagę na to, że przysłużyły się Ameryce - z wzajemnością. "Jestem imigrantem i Ameryka jest dla mnie dobra" - tymi słowami kończy się ich półtora minutowe wystąpienie.

ograniczeniaTrumpaimigrancicelebryciwpolityce

Robert Górski w roli Jarosława Kaczyńskiego - pierwsze dwa odcinki "Ucha Prezesa" trafiły do sieci!

Zwiastun miniserialu "Ucho Prezesa" został wyświetlony ponad 2 miliony razy w ciągu zaledwie tygodnia. Mimo że nie padają w nim żadne nazwiska, zbieżność postaci bynajmniej nie jest przypadkowa. Lider Kabaretu Moralnego Niepokoju nie ukrywa, co jest tematem jego skeczu. "Jestem satyrykiem. Śmiałem się z PO, będę śmiał się teraz z PiS" - powiedział w wywiadzie dla portalu naTemat. Dwa pierwsze odcinki z Robertem Górskim w roli tytułowego polityka właśnie trafiły do sieci. Linki do zamieszczonych na YouTubie filmów znajdziecie poniżej. Pewnym jest, że w telewizji publicznej ich nie obejrzymy :D Trzeci odcinek pojawi się na YouTubie 16 stycznia 2017 roku.

UchoPrezesapolskieserialecelebryciwpolityce

Pośladki Dody, mina Dudy - to zdjęcie przejdzie do historii

"Tylko jedna literka nas różni" - powiedziała ze sceny w kierunku prezydenta Andrzeja Dudy Dorota "Doda" Rabczewska. Podczas gali z okazji 25-lecia "Super Expressu" celebrytka wystąpiła w typowej dla siebie, wyzywającej kreacji. "Pierwszy kawałek dla najważniejszej osoby! Gdzie jest pan prezydent?" - wykrzyczała, po czym podała Dudzie kawałek tortu. Później jednak piosenkarka odwróciła się, prezentując licznie przybyłym politykom, a szczególnie głowie państwa oraz jego żonie półnagie pośladki w koronkowym kombinezonie. "Czy ona ma granice przyzwoitości?", "Pokazała się z najlepszej strony, z dudy strony" - komentują internauci. No cóż, twierdząc po minie prezydenta, nie czuje się chyba urażony :D

celebryciwpolityceAndrzejDudaDoda

Kożuchowska odznaczona przez prezydenta. Wyróżniła się służąc państwu?

Podczas wczorajszego Święta Niepodległości prezydent Andrzej Duda uhonorował osoby zasłużone w służbie państwu i społeczeństwu. Odznaczone zostały m.in. Halina Frąckowiak, Anita Włodarczyk i Małgorzata Kożuchowska. Aktorce przyznano Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za „wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej”. Nie wszystkim spodobało się odznaczenie znanej z seriali celebrytki. "No nie wiem, czy Pani zasługi są aż tak wielkie i czy nie chodzi tutaj o poparcie dla rządzących? Bo bardziej zasłużonych jest spora grupa, tylko stoją po drugiej stronie!" - to jeden z komentarzy odnoszących się do wpisu Kożuchowskiej na Facebooku, w którym dziękuje za przyznane odznaczenie.

celebryciwpolitycenagrody11listopada

"Idę, bo jeszcze mam do tego prawo" - Janda i Olbrychski zapraszają na marsz KOD 11 listopada

Krystyna Janda, Maja Ostaszewska, Daniel Olbrychski, Zofia Wichłacz i Magdalena Cielecka w spocie zrealizowanym wspólnie z Komitetem Obrony Demokracji (KOD) zachęcają do udziału w świętowaniu Dnia Niepodległości. "Idę, bo jeszcze mam do tego prawo" - słyszymy w nagraniu. Aktorzy przekonują, jak źle żyje się w Polsce, i że o prawdziwą wolność musimy jeszcze walczyć. Próbują odpowiedzieć na pytanie: co to znaczy silna Polska? Niektóre z mediów występ aktorów nazywają "manipulacją bez granic".

celebryciwpolityceKOD11listopada