Daisy Ridley nie chce brać udziału w nowych "Gwiezdnych Wojnach"? Jest komentarz

W wywiadzie z magazynem "Rolling Stone" Daisy Ridley, aktorka wcielająca się w postać Rey w "Gwiezdnych Wojnach" wyznała, że jej przygoda w kosmicznej sadze zakończy się na dziewiątej części. Ma to związek z ostatnimi zapowiedziami Disneya, że doczekamy się kolejnej trylogii osadzonej w uniwersum "Gwiezdnych Wojen". Ridley chce, aby historia jej bohaterki była definitywnie zakończona, nie tak jak w przypadku Luke'a Skywalker'a lub Hana Solo, którzy powrócili po latach do scenariusza. Trudno jej się dziwić. Mamy nadzieję, że młoda gwiazda nie zostanie zaszufladkowana, a po kolejnej, ostatniej w tej serii, części, pokaże, że jest wszechstronnie utalentowana. Co Wy o tym sądzicie? Koniecznie dajcie znać!

DaisyRidleyniechcegraćwGWkinoaktorka

Kim jest słynna płacząca kobieta z memów?

Każdy kojarzy twarz tej kobiety. Stała się rozpoznawalna na całym świecie. Fotografia była wielokrotnie przerabiana, później dodawane byłydo niej napisy ze "złotymi myślami" internautów. Określana symbolem "problemów pierwszego świata", czyli codziennych frustracji wszystkich ludzi, często bezsensownych. Jednak, czy w normalnym życiu rozpoznalibyście tą twarz w tłumie? Kobieta, która na memach płacze, to nie kto inny jak Silvia Bottini. Jest aktorką, modelką i makijażystą. Urodziła się 10 października 1981 we Włoszech, skończyła studia aktorskie w USA. Sama o sobie mówi, że teraz stała się również memem. Kobieta nie ma zupełnie wpływu na to, jakie memy powstają wraz z udziałem jej wizerunku. Bottini jest czynną aktorką, występowała w filmach "Romeo i Julia" oraz "Alicja w Krainie Czarów".

kobietazmemówaktorkamemy

Nie żyje Halina Skoczyńska

Znana widzom z serialu "Rodzinka.pl" aktorka Halina Skoczyńska zmarła w wieku 62 lat. Skoczyńska na wielkim ekranie zadebiutowała w 1979 roku w filmie "Kung-fu". Później pojawiła się w komedii "Och, Karol", "Popielec", "Wolny strzelec", czy "Twarze i maski". W ostatnich latach występowała w znanych serialach telewizyjnych: "Na dobre i na złe", "Prawo Agaty" czy "Ojciec Mateusz".

aktorkaśmierć