Jim Carrey walczy z depresją poprzez malarstwo. Powstał film na ten temat

Jim Carrey to słynny hollywoodzki aktor. Na swoim koncie ma mnóstwo filmów, głównie tych komediowych. Jednak prywatnie mężczyzna zmaga się z ogromną depresją. Wszystko po tym jak w 2015 roku rozdpadło się jego małżeństwo z modelką. Cathriony White. Kobieta w rozpaczy przedawkowała leki i zmarła. Napisała mężowi pożegnalny list. Matka kobiety zarzuciła wówczas Carreyowi, że nieumyślnie doprowadził do śmierci jej córki. Aktor rozpoczą walkę z chorobą. Zażywał specjalne środki antydepresyjne. Aktor przyznał, że z depresją walczy już od wielu lat. Jednym z zajęć jakie pomagają mu ją przezwyciężyć jest malarstwo. Carrey wystąpił w specjalnym filmie "I Needed Color", w którym opowiada o zmaganiach z depresją. "Czuję się wolny od przeszłości i przyszłości, wolny od żalu i zmartwień" wyznał.

zdrowieaktordepresja

Z miłości do teatru. Aktor wystąpił przed pustą widownią

We włoskim teatrze w Gallarate - "Teatro del Popolo" - dyrektor grupy artystycznej Giovanni Mongiano wystawić miał swoją sztukę. "Improwizacje aktora, który czyta" to sztuka szeroko reklamowana w miasteczku, jednak nikt nie kupił na nią biletu. Kiedy przed samym występem, ktoś z obsługi zapytał Mongiano, czy w związku z pustą salą może iść do domu, aktor zrobił coś niesamowitego. Wyszedł na scenę i zaczął swój godzinny monolog. Wszystko, cała sztuka odbyła się normalnie. Sytuację obserwowali tylko inni aktorzy i ludzie z obsługi znajdujący się w teatrze. Jak mówi sam główny bohater, poczuł w sobie coś, co mimo wszystko kazało mu wystawić tą sztukę. Zrobił to z miłości i wielkiej pasji do teatru.

teatrsztukaaktor

Zmarł Andrzej Kopiczyński, znany aktor

Andrzej Kopiczyński odszedł w wieku 82 lat. Aktor cierpiał na chorobę Alzheimera. W czerwcu tego roku zmarła również jego żona Monika Dzienisiewicz. Kopiczyński najbardziej znany i kojarzony był z roli inż. Stefana Karwowskiego w serialu "Czterdziestolatek". Zagrał również m.in. w filmach : "Znachor", "Korczak", "Ogniem i mieczem" oraz sitcomie "Lokatorzy".

aktor