Pięcioletnia dziewczynka zabita przez samochód zaledwie rok po pokonaniu raka!

5 -letnia dziewczynka przez trzy lata walczyła z chorobą, aż w końcu udało się ją uleczyć i mogła wrócić do szkoły. Camila De Almeida Torcato i jej ojciec zostali uderzeni pustym pojazdem, kiedy opuścili szkołę dla dzieci w poniedziałkowe popołudnie. Uczennica, u której zdiagnozowano raka w wieku dwóch lat, odniosła poważne obrażenia wewnętrzne i wkrótce zmarła w szpitalu. Jej ojciec powiedział: "Ona była wyjątkową dziewczyną, miała problemy od samego początku życia, miała raka jednak była bardzo waleczna". "Była bardzo słodką dziewczyną, nieśmiałą, ale bardzo słodką, mój umysł przepełniony jest jej wspomnieniami" - wspominają jej bliscy. Policja teraz prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku. Samochód, który wjechał w dziewczynkę, był bowiem pusty.

WypadekSamochodowyrak

GTA w Nowej Hucie? [VIDEO]

W niedziele rano, na krakowskiej Nowej Hucie, kierowca urządził sobie rajd na wzór popularnej gry GTA. Kierowca uszkodził 17 samochodów. Możliwe, że był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Mężczyzna jest obecnie poszukiwany przez policję, która podobno już wie kto jest sprawcą. Różne źródła podają, że jest to 20-letni student, który przyjeżdżał do Krakowa tylko w celach edukacyjnych; nie mieszkał tutaj. Młody kierowca białego samochodu, próbując wyjechać z parkingu, cyklicznie uderzał w inne zaparkowane pojazdy. Na samym parkingu, zdemolował 5 aut. Zniszczył również szlaban salonu samochodowego. Uchwyciła to kamera. W rejonie, pozbawionym monitoringu, poszukiwany dokonywał kolejnych szkód. Niektóre pojazdy są bardzo poważnie zniszczone. Po całym zdarzeniu, mężczyzna wysiadł ze swojego wozu i uciekł na piechotę. Trwa ustalanie poszkodowanych. Gdy mężczyzna zostanie pojmany, usłyszy zarzuty uszkodzenia samochodów oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub narkotyków.

GTAnaNowejHucieWypadekSamochodowyprawo

Stłuczka samochodów w stolicy. Sprawcą zdarzenia...104-latek!

Do zdarzenia doszło u zbiegu ulic Idzikowskiego i Powsińskiej w Warszawie. Kierowca samochodu marki fiat uno zjechał ze swojego pasa i uderzył w jadącego mercedesa. Na miejsce przyjechała policja. Niby nic tym nadzwyczajnego, gdyby nie to, że sprawca wypadku miał aż 104 lata! Urodził się w 1913 roku. Dokumenty mężczyzny były kilkakrotnie sprawdzane, ponieważ funkcjonariusze nie mogli uwierzyć w to, że starszy pan prowadził samochód. 104-latek nie został ukarany mandatem, szkody poniesione w stłuczce nie były też wielkie. Mężczyzna dostał pouczenie. Co więcej, policjanci nie skierowali mężczyzny na żadne badania lekarskie. Został on odesłany do swojego domu. To już kolejny przypadek, kiedy sprawcą wypadku zostaje osoba starsza.

WypadekSamochodowyprawostarsiludzie

Internauci zbierają na nowego fiata dla kierowcy, który brał udział w wypadku z premier Szydło!

Sebastian K. to 21-latek, który jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie wypadku z udziałem pani premier Beaty Szydło. Internauci postanowili, w ramach protestu wobec rządu zrobić coś dobrego dla tego chłopaka. Pomysłodawcą został Polak, mieszkający w Wielkiej Brytanii. Na stronie Pomagam.pl umieścił notkę, w której rozpoczną zbiórkę pieniędzy dla Sebastiana. Jej celem jest zakup Fiat Seicento, którego ceny wahają się obecne w granicach do 5000 zł. Kwota jaką zbierają internauci ma zostać przelana na konto bankowe uczestnika wypadku. Obecnie jest to już prawie 25 tys. zł. Pieniądze bedą potrzrebne także na liczne sprawy sądowe, które będą towarzyszyć temu wydarzeniu. Ludzie w ramach solidarności z 21-latkiem, który jest "sam" przeciw władzy wpłacaja ciągle darowizny. Przypomnijmy, że Sebastian K. nie przyznał się do zarzutu spowodowania wypadku

władzaWypadekSamochodowy

Nieskazitelny makijaż nawet po wypadku

Nie ma nic zabawnego w wypadkach samochodowych, jednak uczestniczka jednej z kolizji drogowych pokazała z niego przezabawne zdjęcie. Umieściła je na swoim profilu na Twitterze. Jadąc jako pasażerka siedząca z tyłu w chwili wypadku uderzyła głową o znajdujące się przed nią siedzenie. Kobieta była w tym czasie w pełnym makijażu. Cały make-up odbił się na tylnej części fotela, ukazując kości policzkowe i ślady szminki. Na odbitej twarzy widać grymas, zapewne kobieta miała taka minę mocno się uderzając. Sama autorka tweeta mówi, iż była wściekła na całe zdarzenie, ale na szczęście najgorsze co jej się w tym wszystkim przydarzyło to odbicie makijażu na fotelu przednim fotelu.

makijażnafoteluWypadekSamochodowymakeup

Nie żyje Anton Yelchin

27-letni amerykański aktor (urodzony w Związku Radzieckim, przybył do USA z rodzicami na początku lat 90.) Anton Yelchin nie żyje. Aktor zmarł przygnieciony przez własny samochód, który stoczył się po podjeździe jego domu i przygniótł go do ogrodzenia. Yelchin znany był dzięki roli nawigatora Pavla Chekova w nowej wersji filmów "Star Trek".

startrekWypadekSamochodowy