"Wonder Woman" z nowym zwiastunem

W sieci właśnie zadebiutował nowy, fenomenalny zwiastun produkcji "Wonder Woman" z Gal Gadot w roli głównej. Fani komiksów wydawnictwa DC Comics nie kryją, że nowa zapowiedź tylko zaostrzyła ich apetyt na filmową opowieść o księżniczce Amazonek! W trailerze bowiem jest mnóstwo nowych ujęć, które zdradzają co nieco z fabuły. Do premiery trochę daleko (została ona zaplanowana dopiero na 2 czerwca przyszłego roku), ale jeśli producenci dalej będą raczyć nas takimi zapowiedziami, to aż tak nie będziemy narzekać. Zobaczcie "Wonder Woman" w akcji!

zwiastunWonderWomanfilmywprodukcjiWonderWoman

Ojciec roku spełnił marzenie córki o zostaniu Wonder Woman!

Fotograf Josh Rossi został określony przez internautów ojcem roku po tym, jak spełnił marzenie trzyletniej córki o zostaniu Wonder Woman. Ufundował małej superbohaterce strój za 1500 dolarów i zrobił sesję zdjęciową inspirowaną trailerem najnowszej produkcji o tytułowej Amazonce. Dzięki oprawie graficznej i pracy skupiającej się na najmniejszych detalach fotograf stworzył niesamowitą galerię zdjęć. Obejrzyjcie efekty jego pracy na filmie obok!

WonderWomanDCmoviesdziecko

Parodia zwiastuna "Wonder Woman"

Amazonka, który nigdy nie widziała mężczyzny, może okazać się idealnym tematem żartów. Firma Artspear Entertainment stworzyła kolejną animowaną parodię filmu superbohaterskiego. Obejrzyjcie trailer "Wonder Woman" w ich wydaniu! Przypominamy, że film wejdzie do kin w czerwcu przyszłego roku.

WonderWomanDCmoviesparodia

"Wonder Woman": pierwszy zwiastun

W roli tytułowej Amazonki zobaczymy Gal Gadot, którą poznaliśmy dzięki produkcji "Batman kontra Superman. Świt sprawiedliwości". Postać Wonder Woman udowadnia, że świat superbohaterów nie kończy się na Batmanie i Supermanie. Wojowniczki w spódnicy również potrafią dać w kość! Diana Prince, córka królowej Hippolity, to popkulturowy symbol feminizmu i wyzwolenia. Potrafi zmuszać do mówienia prawdy. W zestawieniu 100 największych komiksowych bohaterów serwisu internetowego IGN, zajęła piąte miejsce. Czekając na przyszłoroczny film, obejrzyjcie pierwszy zwiastun, jaki własnie pojawił się w sieci.

DCmoviesfilmywprodukcjiWonderWoman