"To właśnie miłość": Kontynuacja wielkiego hitu dostępna w całości w sieci

Amerykańska siec telewizyjna NBC udostępniła na YouTubie kontynuację wielkiego świątecznego hitu "To właśnie miłość". Trwający nieco ponad kwadrans film możecie obejrzeć, klikając w zamieszczony obok materiał. Zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie uwielbianej przez wszystkich komedii romantycznej po 14 latach! W drugiej części popularnego obrazu Richarda Curtisa zabrakło, z wiadomych przyczyn, wątku Harry'ego (Alan Rickman) i Karen (Emma Thompson)."Red Nose Day Actually" został zrealizowany w szczytnym celu. Jego premiera, a także liczne nawiązania oraz sam tytuł filmu, mają zwrócić uwagę na Dzień Czerwonego Nosa. Zbiórka funduszy, w którą zaangażowali się twórcy, zostanie przekazana dla potrzebujących - najbiedniejszych dzieci oraz kobiet doświadczających przemocy domowej.

ToWłaśnieMiłość2pomockobiecekino

Zobacz, jak zmienili się bohaterowie najlepszej komedii romantycznej wszech czasów! Zwiastun "To właśnie miłość 2"

O tym, że kontynuacja wielkiego świątecznego hitu "To własnie miłość" jest w planach, usłyszeliśmy już kilkanaście miesięcy temu. Teraz możemy obejrzeć jej wideozapowiedź! W produkcji zatytułowanej "Red Nose Day Actually" wystąpili znani z pierwszej części Hugh Grant, Liam Neeson, Rowan Atkinson, Colin Firth, Andrew Lincoln, Keira Knightley i inni. Obejrzyjcie zwiastun i zobaczcie, jak zmienili się bohaterowie uwielbianej przez wszystkich komedii romantycznej! "Red Nose Day Actually" to krótkometrażowa kontynuacja filmu "To właśnie miłość" z 2003 roku. Sequel pojawi się w brytyjskiej telewizji 25 maja, w Dzień Czerwonego Nosa. Wydarzenie to ma na celu zbiórkę pieniędzy dla potrzebujących - najbiedniejszych dzieci oraz kobiet doświadczających przemocy domowej.

ToWłaśnieMiłość2kobiecekinolegendykina

Najlepsza komedia romantyczna wszech czasów doczeka się kontynuacji. "To właśnie miłość 2" już w marcu!

Komedii romantycznej z zakochanymi po uszy Colinem Firthem, Hugh Grantem i Alanem Rickmanem nikomu nie trzeba przedstawiać. "To własnie miłość" jest kultowym już obrazem, do którego chętnie wracamy szczególnie w okresie grudniowym. Mimo że od jego premiery minęło już 14 (!) lat, film nie traci na aktualności i co roku pozwala nam odkrywać się na nowo. Dla wszystkich fanów uroczej, wielowątkowej i bardzo rodzinnej komedii mamy dobrą wiadomość - ruszyły zdjęcia do jej filmowej kontynuacji! "Red Nose Day Actually" będzie krótkometrażowym sequelem "Love Actually", który pojawi się w brytyjskiej telewizji 24 marca 2017 roku. Mimo że nie będzie to pełnometrażowa produkcja, reżyser Richard Curtis obiecuje, że zobaczymy w niej losy znanych z pierwszej części bohaterów (zostanie pomięty tylko wątek z Emmą Thompson i Alanem Rickmanem, w związku z zeszłoroczną śmiercią aktora). A wszystko w szczytnym celu! Premiera filmu odbędzie się w Dzień Czerwonego Nosa - odbywający się co dwa lata finał wielkiej zbiórki pieniędzy na rzecz brytyjskiej organizacji charytatywnej Comic Relief.

ToWłaśnieMiłość2filmywprodukcjikobiecekino